Контакт

Адреса:
ул. Большая Васильковская, 65, оф. 242, г. Киев, 03150, Украина
Телефон:
+38 097 797 35 79
Факс:
welcome@unimind.com.ua

Інша інформація

Інша інформація:

Присоединяйтесь к нам в соцсетях

Facebook

Instagram

Google-map


Услуги Unimind:

Unimind, 15 лет опыта в сфере образования за рубежом

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Советуем почитать

 • Учеба в Канаде. Технологические инновации в Humber College
  Учеба в Канаде. Технологические инновации в Humber College

  Учеба в Канаде по направлениям, связанным с технологиями, - частый запрос от студентов из Украины. Humber College - один из известных и популярных колледжей Торонто. На базе Humber College работает Центр технологических инноваций Barrett

  Barrett Centre for Technology Innovation (Barrett CTI) расположен в северном кампусе колледжа Хамбер. Это 4 этажа и более 8,5 тысяч кв м уникального для Северной Америки оснащения, лабораторий и пространств для демонстраций новых продуктов и технологий.

  Read more...
 • UniTalk Учеба в Канаде. Поступление в Simon Fraser University (SFU)
  UniTalk Учеба в Канаде. Поступление в Simon Fraser University (SFU)

  Интервью с Ажарой Каукеновой, выпускницей Simon Fraser University (SFU), региональным менеджером международного колледжа Fraser International College (FIC). Интервью записано в ноябре 2021.

  Мы поговорили с Ажарой об учебе в Канаде, ее опыте международного студента в Канаде, особенностях учебы в Simon Fraser University, а также о том, как украинскому выпускнику поступить в Университет Саймона Фрейзера.

  Read more...
 • UniTalk Навчання в Нідерландах. Інтерв'ю зі студенткою Hanze University of Applied Sciences
  UniTalk Навчання в Нідерландах. Інтерв'ю зі студенткою Hanze University of Applied Sciences

  У прямому ефірі інстаграм Unimind ми поговорили з Дарією Загородньої, студенткою 4-го курсу університету Hanze University of Applied Sciences за фахом International business, студентським Амбасадор від України Hanze international student team. Інтерв'ю записано в вересні 2021. 

  Read more...
 • Навчання в Англії. Вступ 1-й курс престижного Університету Англії University of Birmingham без Foundation
  Навчання в Англії. Вступ 1-й курс престижного Університету Англії University of Birmingham без Foundation

  Для того, щоб вступити на 1-й курс університету Англії випускнику української школи необхідний додатковий підготовчий рік. Тобто для закінчення навчання в Англії і отримання диплому бакалавру студенту потрібно 4 роки (3 роки - тривалість програми бакалавру + 1 рік підготовки). Деякі університети Англії розробили підготовчі програми, які інтегровані в перший рік навчання, - International Year One. Як правило, програми International Year One розраховані на абітурієнтів з сильною шкільною підготовкою і високим рівнем володіння англійською мовою.

  Одним з таких університетів Англії є Бірмінгемський університет, який з вересня 2021 року запускає програму International Year One зі спеціалізацією Engineering на базі коледжу Kaplan в Лондоні.

  Read more...
 • UniTalk. Університети США. Вступ до престижного Університету Коннектикуту, University of Connecticut, UConn
  UniTalk. Університети США. Вступ до престижного Університету Коннектикуту, University of Connecticut, UConn

  Інтерв'ю з Ксенією Краюшкіною, регіональним менеджером міжнародної компанії Kaplan Pathways в прямому ефірі інстаграм Unimind (липень 2021).

  Kaplan Pathways - це міжнародна організація, яка проводить програми підготовки та вступу в топ-університети США, Великобританії та інших країн. Зовсім недавно в числі партнерських університетів Kaplan Pathways з'явився престижний університет США, University of Connecticut, UConn. Це виш світового рівня, вчитися в якому прагнуть багато іноземних студентів, в тому числі студенти з України. І ми пишаємося співпрацею з UConn через Kaplan Pathways.

  Read more...