КАНИКУЛЫ В ВЕЛИКОБРИТАНИИ >>>

КАНИКУЛЫ В США >>>

КАНИКУЛЫ В КАНАДЕ >>>

КАНИКУЛЫ В ГЕРМАНИИ >>>

ОСЕННИЕ и ЗИМНИЕ ПРОГРАММЫ в Великобритании, Канаде, США, Германии, Швейцарии >>>


Каникулярные поездки за границу для школьников и студентов - популярный продукт в сегменте образовательного туризма.

Вместе с тем мы видим их роль более значимой, чем обыкновенный детский лагерь. Поездка становятся знакомством с будущим местом учебы, возможностью "попробовать" себя в роли студента зарубежного университета, открывают новые грани личности подростка или развивают таланты.

Для того, чтобы поездка стала успешной, мы рассматриваем ее как проект с измеримыми целями и исходными данными. Специалисты Unimind говорят об ожиданиях и целях с родителями, подростком, и только после этого делают предложение по программам. Не существует одинаково подходящих школ для всех детей: кому-то нужна школа с небольшим количеством детей и персональным подходом, для кого-то подходят программы с массой активных занятий и взаимодействием с командой, кто-то ищет спортивный лагерь, а кто-то - специализированную программу с подготовкой к IELTS.

900 20180701 122205

Востребованные курсы среди наших клиентов:

Программы для самых маленьких студентов (минимальный возраст 5 лет). Курсы разработаны методологами специально для детей - не носителей языка. Часто программы сочетаются с семейным отдыхом или совместной учебой других членов семьи.

Специализированные курсы, связанные с увлечением или профессиональным занятием учащегося: спортивные академии (футбол, теннис, водные виды спорта, др.), школы робототехники, программы по искусству (драма, живопись, музыка и др.), журналистике.

Летние курсы на базе американских, британских и канадских университетов, в т.ч. рейтинговых и именитых как Оксфорд, Кембридж, Гарвард, Йель, Университет Торонто.

Академические курсы с изучением предметов на английском языке для учащихся, которые рассматривают дальнейшую учебу за границей.

Программы по лидерству и развитию навыков 21-го века

Unimind рекомендует:

ОСЕННИЕ и ЗИМНИЕ ПРОГРАММЫ в Великобритании, Канаде, США, Германии, Швейцарии >>>

Курс молодого предпринимателя в Университете Пенсильвании, Филадельфия, США >>

Подготовка к поступлению в университеты Лиги плюща с CATS Boston >>

McGill, The UoT, UBC - летние школы в топ-университетах Канады >>

Британские каникулы в Оксфорде или Кембридже >>

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Программы на каникулах

 • Перша бізнес-лабораторія Bloomberg у міжнародній приватній школі CATS London
  Перша бізнес-лабораторія Bloomberg у міжнародній приватній школі CATS London

  CATS London, міжнародна школа-пансіон для учнів у віці 15-18 років, офіційно представила свою бізнес-лабораторію Bloomberg вартістю 200 000 фунтів стерлінгів.

  Дизайн лабораторії розроблений іменитим агентством Mystery. За основу взято дизайн європейської штаб-квартири Boolmberg, який був відзначений номінацією як кращу нову будівлю Великобританії в жовтні 2018 (UK's best new building).

  Лабораторія складається з 14 бізнес-терміналів Bloomberg, згрупованих по робочих місцях для спільної роботи.

  Read more...
 • Літні школи для студентів в університетах. University College London, London School of Economics and Political Science, Queen Mary University of London та ін. топ-університети світу
  Літні школи для студентів в університетах. University College London, London School of Economics and Political Science, Queen Mary University of London та ін. топ-університети світу

  Альтернативою річним програмам з вивченням іноземних мов можуть стати тематичні літні школи на базі університетів. Вони підходять для студентів з високим рівнем володіння англійською мовою.

  Як правило, це міжнародні програми, на які приймаються студенти з різних країн, у тому числі ті, хто не вчиться в даному університеті.

  Тематика програм різноманітна: медицина, мистецтво, економіка та ін.

  Read more...
 • Курс молодого підприємця 14-17 років в Університеті Пенсильванії, Філадельфія, США
  Курс молодого підприємця 14-17 років в Університеті Пенсильванії, Філадельфія, США

  Цілі курсу молодого підприємця (Young Entrepreneurs) для підлітків 14 - 18 років:

  - Зрозуміти, що значить бути підприємцем і які навички необхідні успішному підприємцю.

  - Розвинути і навчитися застосовувати знання, розуміння і навички, необхідні для сучасного підприємця в локальному, національному та світовому контексті.

  - Сформулювати бізнес-стратегію для свого підприємства, яку можна уявити стороннім особам.

  - Запустити і розвинути нові ділові ініціативи всередині корпорацій і забезпечити їх життєздатність в теоретично несприятливих умовах.

  Read more...
 • Підготовка до вступу в американські університети Ліги плюща з CATS Boston
  Підготовка до вступу в американські університети Ліги плюща з CATS Boston

  Коледжі CATS College пропонують освіту високої якості в чотирьох своїх центрах - Бостоні (США), Кембриджі, Кентербері і Лондоні. Завдання коледжів - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя сучасному світі.

  Read more...
 • McGill, UoT, UBC - літні школи в престижних університетах Канади
  McGill, UoT, UBC - літні школи в престижних університетах Канади

  Заснована в 1991 році ILSC стала найбільшою мовною школою Канади з міжнародною репутацією. У ILSC навчаються студенти з більш ніж 40 країн світу.

  Школи ILSC розташовані в трьох найбільш привабливих містах Канади - Ванкувері, Торонто і Монреалі.

  У літній період ILSC проводить канікулярну програму для школярів на кампусах престижних канадський університетів: університеті Торонто (University of Toronto), університеті Британської колумбії (University of British Columbia) и університеті МакГілл (McGill University).

  Для тінейджерів це унікальний досвід студентського життя на кампусах університетів Канади, спілкування в міжнародному середовищі та вивчення англійської мови.

  Read more...