Четвер, 29 липня 2021 15:00

Курс молодого підприємця 14-17 років в Університеті Пенсильванії, Філадельфія, США

Курс молодого підприємця 14-17 років в Університеті Пенсильванії, Філадельфія, США. University of Pennsylvania, UPenn Курс молодого підприємця 14-17 років в Університеті Пенсильванії, Філадельфія, США. University of Pennsylvania, UPenn

Цілі курсу молодого підприємця (Young Entrepreneurs) для підлітків 14 - 18 років:

- Зрозуміти, що значить бути підприємцем і які навички необхідні успішному підприємцю.

- Розвинути і навчитися застосовувати знання, розуміння і навички, необхідні для сучасного підприємця в локальному, національному та світовому контексті.

- Сформулювати бізнес-стратегію для свого підприємства, яку можна уявити стороннім особам.

- Запустити і розвинути нові ділові ініціативи всередині корпорацій і забезпечити їх життєздатність в теоретично несприятливих умовах.

- Розвинути вміння проводити дослідження з питань бізнесу та управління.

- Розвинути когнітивні, критичні та інтелектуальні навички, а також навички досліджень і міжособистісних комунікацій.

- Покращити навички усної та письмової комунікації в бізнес-звітах і професійних презентаціях.

- Розвинути навички ефективної презентації в команді і вміння вести переговори, переконувати і впливати на іншу сторону

Університет Пенсільванії University of Pennsylvania, Філадельфія

Філадельфія - це місто з багатою історією і культурою. Філадельфія відома не тільки тим, що тут були підписані Декларація Незалежності і Конституція США. Це місто у багатьох відношеннях є «першим» в Америці: тут з'явилася перша лікарня, перша бібліотека, пошта, банк, біржа і навіть перший в країні зоопарк.

Заснований Бенджаміном Франкліном в 1740, Університет Пенсільванії є третім найстарішим університетом Ліги Плюща, в яку входять найпрестижніші університети Америки.

На сьогоднішній момент Університет Пенсільванії займає 10-е місце серед топових університетів світу (Times Higher Education, 2018), а його бізнес-школа регулярно входить в число кращих у всьому світі.

Студенти Bucksmore зможуть насолодитися життям на традиційному «зеленому» кампусі університету Ліги Плюща. Проживання, харчування та все заняття проходять на кампусі.

1 2

Курс молодого підприємця (Young Entrepreneurs)

Університет Пенсільванії, який є домівкою однієї з топових бізнес-шкіл світу - це чудове місце для амбітних, підприємливих студентів, які люблять виклик і хочуть провести літо з користю.

У компанії однолітків з усього світу зі схожим складом розуму студенти зможуть розвивати навички, необхідні для того, щоб стати бізнес-лідерами завтрашнього дня, приймаючи участь в захоплюючих бізнес-челлендж.

З 2020 року програму проводиться в Нью-Йорку, в престижній приватній школі Leman Manhattan>>>

Кожен тиждень складається з 15 годин аудиторних занять по бізнесу та інновацій, а решта 10 годин присвячені командним заходам, під час яких студенти змагаються за звання найталановитішого підприємця.

Кожен тиждень присвячена новій темі. Вона також включає в себе дві екскурсії на весь день і екскурсію на місцеве підприємство.

Тиждень 1: Бізнес-аналітика

Тиждень 2: Маркетинг і Реклама

Тиждень 3: Інновації та Підприємство

Тиждень 4: Бізнес менеджмент.

1 1

Бізнес-аналітика

Бізнес-аналітика - це комбінація навичок, технологій, програм і процесів, які використовуються організаціями для того, щоб подивитися на роботу своїх підприємств зсередини, оцінити дані і статистику для формування бізнес-плану. Бізнес-аналітика стала невід'ємною частиною розвитку бізнесу, і саме їй буде присвячена цей тиждень. Студенти вивчать різноманітні теми, такі як, наприклад, основи бізнес-розвідки, яка зіставляє історичні дані з показниками діяльності і статистичним аналізом, щоб передбачити майбутні показники продуктів і послуг.

На додаток до цього, студенти зможуть побачити, як бізнес-аналітика використовується при прийнятті збалансованих тактичних рішень при непередбачених обставинах.

Заключні уроки тижні пов'язують аналіз підприємницьких можливостей з плануванням фінансів і можливостей для майбутніх проектів, вчать грунтуватися на фактах, а не на припущеннях.

Теми курсу:

 • Введення в big data
 • Зв'язок підприємництва та аналітики
 • Прогнозування на основі даних
 • Фінансові ризики в бізнесі
 • Оптимізація використання аналітики
 • Статистика та кількісні показники
 • Моделювання майбутніх моделей і трендів
 • Прийняття рішень на основі даних.

Командний челлендж по бізнес-аналітиці - створення і застосування стратегії для порятунку збиткового бізнесу.

Маркетинг та реклама

Цей тиждень присвячений введенню в базові принципи маркетингу і застосування цих принципів на практиці.

Студенти вивчають такі напрямки як дослідження ринку і цільові ринки, продукти, просування, канали збуту, ціноформування, міжнародний маркетинг і використання технологій в маркетингу.

Курс також пильно розглядає сучасні маркетингові стратегії і включає в себе вивчення споживчої поведінки, тим самим підкреслюючи принципи маркетингу в сучасному світі бізнесу.

Практичні заняття протягом тижня дозволяють студентам розглянути, створити і презентувати робочий маркетинговий план.

Уроки включають в себе дискусії, присвячені різноманітним рішенням маркетингових кейсів шляхом застосування маркетингових принципів.

Теми курсу:

 • Основи маркетингу
 • Маркетинговий мікс
 • Споживацька поведінка
 • Стратегії цільового маркетингу
 • Елементи маркетингового плану
 • Світові культури і світової маркетинг
 • Культура споживання 21 століття
 • Реклама, просування і зв'язку з громадськістю.

Командний челлендж по маркетингу - запустити кампанію нетрадиційного маркетингу для світової першості з бейсболу.

1 7

Іновації та технології

Технології та інновації є запорукою конкурентоспроможності бізнесу по всьому світу. Однак побудувати організацію, яка може успішно і постійно вносити технологічні інновації на ринок - це вкрай серйозна проблема для підприємця.

На цьому тижні студенти вивчають практики і процеси, які використовуються підприємцями для успішного впровадження інновацій. Курс фокусується на підприємницьких фірмах і організаціях, які в результаті застосування інновацій як домагаються успіху, так і терпіли невдачі.

Інновації і підприємство покриває безліч тим, серед яких такі, як правильний підхід до нововведень, управління новими концепціями і надання звітності по майбутнім інноваціям. Ці теми будуть представлені і розглянуті з підприємницькою точки зору.

Теми курсу:

 • Що таке підприємство?
 • Розробка нових проектів
 • Ключові компоненти бізнес-плану
 • Аналіз ринку та планування
 • Інновації за допомогою технологій
 • фінансове планування
 • Купівля та продаж на Нью-Йоркській фондовій біржі
 • Впровадження і подача нових ідей.

Командний челлендж - створити компанію start-up в Філадельфії і взяти участь в змаганні за інвестування.

Бізнес менеджмент

Проблеми управління є основними для будь-якого бізнесу: як планувати виконання цілей, зробити компанію ефективною і продуктивною, направляти і мотивувати співробітників, контролювати процеси на місці, щоб домагатися проходження планам і досягнення поставлених цілей?

На тижні, присвяченій бізнес менеджменту, студенти зможуть обговорити і знайти відповіді на ці важливі питання. Правильне управління підприємством - це основа для відкриття, зростання і управління бізнесом для досягнення успіху.

Мета цього тижня - допомогти молодим підприємцям зрозуміти, як стати більш ефективним керівником за допомогою планування, прийняття рішень, мотивування персоналу, напрями і правильно побудованого діалогу.

Теми курсу:

 • Бізнес-цілі і корпоративний етос
 • Роль менеджера
 • Управління ресурсами і персоналом
 • Потік грошових коштів і ведення обліку
 • Ведення переговорів
 • Контроль якості і ефективність виробництва
 • Антикризове управління
 • Глобальні ринки і просування.

Командний челлендж - управління світовою торговельною війною.

1 3

Проживання

Студенти розміщуються в резиденціях квартирного типу, що представляють собою суміш одно- і двомісних кімнат з особистими зонами відпочинку і зручностями (до 4 студентів на блок).

Студенти проживають в «Hamilton Village», в центрі студентського життя Університету Пенсільванії. Їдальня і все аудиторії також розташовані неподалік.

Студенти отримують доступ до зони відпочинку на даху. Це прекрасне місце для спілкування та заходів, з якого відкриваються вражаючі види на Філадельфію.

Університет Пенсільванії може похвалитися зразковою атмосферою університету Ліги Плюща на своєму «зеленому» кампусі. Вирушаючи на заняття, студенти зможуть прогулятися по знаменитій «Locus Walk» (головна пішохідна зона університету).

Студенти об'єднуються в класи до 11 чоловік, що дозволяє кожному учню отримати максимум уваги і підтримки викладачів. Класні кімнати в Університеті Пенсільванії знаходяться на території кампусу, в пішій доступності від резиденції.

1 5

Отримати консультацію щодо освіти в США - в компанії Unimind:

+38 097 797 35 79 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15+ років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 182 times Last modified on Вівторок, 12 жовтня 2021 12:54

Блог. Виші Великобританії