Четвер, 29 липня 2021 15:16

Перша бізнес-лабораторія Bloomberg у міжнародній приватній школі CATS London

Перша бізнес-лабораторія Bloomberg у міжнародній приватній школі CATS London Перша бізнес-лабораторія Bloomberg у міжнародній приватній школі CATS London

CATS London, міжнародна школа-пансіон для учнів у віці 15-18 років, офіційно представила свою бізнес-лабораторію Bloomberg вартістю 200 000 фунтів стерлінгів.

Дизайн лабораторії розроблений іменитим агентством Mystery. За основу взято дизайн європейської штаб-квартири Boolmberg, який був відзначений номінацією як кращу нову будівлю Великобританії в жовтні 2018 (UK's best new building).

Лабораторія складається з 14 бізнес-терміналів Bloomberg, згрупованих по робочих місцях для спільної роботи.

Говорячи про лабораторію, Маріо Ді Клементе, директор CATS London, каже:

«Бізнес-лабораторія Bloomberg в CATS London є істотною інвестицію в обладнання для наших студентів. Ми спостерігаємо зростання числа студентів, які обирають пов'язані з бізнесом спеціальності в провідних університетах Великобританії. У минулому році майже 50% наших студентів продовжили вивчати предмети в цій області, включаючи студента з Південної Кореї, який вступив до Кембриджського університету для вивчення економіки».

Всі студенти в коледжі мають доступ до лабораторії; вони можуть приєднатися до клубу Bloomberg Market Concepts Club, щоб дізнатися, як користуватися терміналом Bloomberg, і взяти восьмигодинний модуль електронного навчання для самостійного навчання, щоб отримати сертифікат Bloomberg. Крім того, студенти, які вибирають предмети бізнесу, бухгалтерського обліку або економіки, відвідують заняття в лабораторії.

Аїша Асад, координатор CATS Bloomberg Business Lab і викладач економіки та бізнесу, говорить: «Для того, щоб студенти розвинули практичні практичні навички для навчання і майбутнього ринку праці, ми розробили навчальну програму по бізнесу, яка знайомить учнів з різними аспектами роботи терміналу, щоб допомогти їм проводити дослідження, аналізувати фінансові ринки, оцінювати економічні сценарії і інтерпретувати ключові події, які впливають на світову економіку».

CATS London 900 2


Важливо відзначити, що всім учням CATS London пропонується навчання Bloomberg Market Concepts.

Говорячи про роль, яку Bloomberg грає в підготовці студентів до кар'єри в бізнесі, суніти пояснила, що деякі великі роботодавці в даний час роблять обов'язковим для тих, хто вступає до аспірантури, проходження Bloomberg Market Concepts, сертифікованого інтерактивного введення у фінансові ринки. Це восьмигодинний електронне навчання пропонується всім студентам CATS London.

Коледжі CATS - це частина Cambridge Education Group, міжнародного освітнього концерну. Коледжі CATS розташовані в Великобританії (Лондон, Кембридж, Кентербері) і в США (Бостон). Коледжі готують іноземних учнів 14-18 років до вступу в університети США і Великобританії.

Лондонський коледж CATS розташований в районі Блумсбері, поруч зі станцією метро Holborn. Програми коледжу: GCSE, A level і University Foundation.

Отримати консультацію щодо вступу в коледжі CATS - в компанії Unimind:
+38 097 797 35 79
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Unimind, 15+ років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 187 times Last modified on Четвер, 30 вересня 2021 10:55

Блог. Виші Великобританії