Четвер, 29 липня 2021 14:59

Підготовка до вступу в американські університети Ліги плюща з CATS Boston

Підготовка до вступу в американські університети Ліги плюща з CATS Boston Підготовка до вступу в американські університети Ліги плюща з CATS Boston

Коледжі CATS College пропонують освіту високої якості в чотирьох своїх центрах - Бостоні (США), Кембриджі, Кентербері і Лондоні. Завдання коледжів - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя сучасному світі.

 CATS Boston 900

Новий кампус коледжу CATS в Бостоні розташований в місцевості Бостона під назвою Braintree, яка включена в топ-10 місць для проживання в штаті Массачусетс в 2013 році.

Бостон - одне з найстаріших міст США, входить в десятку найбільших міст країни і в п'ятдесят найбільших міст світу. У Бостоні розміщені штаб квартири найбільших фінансових корпорацій. У Бостоні знаходиться більше 100 навчальних закладів, що дає йому право вважатися студентським містом.

У літній період CATS Boston проводить ексклюзивну програму Ivy League для старшокласників з різних країн світу, які прагнуть стати студентами престижних університетів США.

В рамках програми учні дізнаються про провідні університети США, іспити SAT і ACT, які необхідно здавати для вступу до американських університетів, навички для здачі даних іспитів, написання мотиваційного листа для вступу до університетів.

CATS 2

Двотижнева програма включає 4 години лекцій, 16 годин семінарів, 14 годин уроків, 18 годин екскурсійно-розважальної програми. Діти займаються в класах в середньому по 12 осіб. Приклади екскурсій і розважальних заходів в рамках програми: відвідування кампусу Гарвардського університету і Массачусетського технологічного інституту, відвідування музею Науки, поїздка в місто Провінстаун, вікторини, ігри в баскетбол і волейбол.

Проживання та харчування організовано в шкільній резиденції коледжу CATS в кімнатах з душем і туалетом. Харчування триразове.

Забронювати або дізнатися більше про програму - в офіційному представництві CATS Boston - компанії Unimind:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15+ років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

 

Read 243 times Last modified on Понеділок, 18 жовтня 2021 18:47

Блог. Виші Великобританії