ВНЗ Великої Британії

Для того, щоб вступити на 1-й курс університету Англії випускнику української школи необхідний додатковий підготовчий рік. Тобто для закінчення навчання в Англії і отримання диплому бакалавру студенту потрібно 4 роки (3 роки - тривалість програми бакалавру + 1 рік підготовки). Деякі університети Англії розробили підготовчі програми, які інтегровані в перший рік навчання, - International Year One. Як правило, програми International Year One розраховані на абітурієнтів з сильною шкільною підготовкою і високим рівнем володіння англійською мовою.

Одним з таких університетів Англії є Бірмінгемський університет, який з вересня 2021 року запускає програму International Year One зі спеціалізацією Engineering на базі коледжу Kaplan в Лондоні.

Актуарій, за даними кар'єрного порталу CareerCast, входить в топ-10 затребуваних професій. Читайте про навчання в Англії та як вступити до університету Англії на програму, попит на випускників якої зростає.

Політологія - це вивчення діяльності урядів, державних інституцій та процесів прийняття рішень органами влади. Частиною політології може бути вивчення ідей справедливості, демократії, рівності і свободи, і то, як влада розподіляється і реалізується.

Інтерв'ю з Ксенією Краюшкіной, регіональним менеджером міжнародної компанії Kaplan Pathways в прямому ефірі інстаграм Unimind (квітень 2020).

Середня зарплата юриста в Англії склала 70 000 ф.ст. (Близько 88 000 долл. США) на рік. Англосаксонська система об'єднує правові моделі 27% країн світу, серед яких Англія, Канада, Нова Зеландія, Австралія, США, Індія. Таким чином, випускник британського університету з дипломом юриста буде затребуваним в більшості розвинених країн світу. 

У перший тиждень липня процес вступу до університетів Великобританії на вересень переходить на новий етап - процедуру UCAS Clearing.

Clearing дозволяє абітурієнтам, які отримали свої фінальні оцінки в атестаті, але не пройшли за балами в бажаний університет, подати документи на програми, де ще є місця

Юридична школа Університету Ессекса увійшла в число 200 кращих рейтингу QS World University Rankings 2019. Багато з викладачів університету також є практикуючими юристами. Таким чином, в університеті Ессекса студенти отримують не тільки теоретичні знання, а й прикладні кейси, які можна застосувати в майбутній кар'єрі. Юридична школа університету Ессекса вважається новаторською в викладанні юриспруденції.

Існує поширена думка, що якщо вивчати юриспруденцію, єдиний кар'єрний шлях - стати адвокатом. Диплом юриста відкриває набагато більше можливостей, ніж здається на перший погляд. 

До складу університету Aston входить одна з шанованих бізнес-шкіл в світі Aston Business School. Її високий статус підтверджується позицією в світовому рейтингу по бізнесу і менеджменту - Aston входить в сотню кращих згідно QS World University Rankings 2020.

Що таке Personal statement

Для вступу до університетів Великобританії та США від абітурієнта потрібуєть надати пакет документів, який включає в себе мотиваційний лист (Personal statement).

Великобританія - країна з вражаючою інженерної історією. Ізамбард Кингдом Брюнель, який проектував і керував будівництвом залізниць в Англії, Іспанії, Ірландії, будував мости, тунелі і проектував пароплави. Александр Белль, який винайшов телефон. Це деякі з яскравих представників сміливої ​​інженерної думки Великобританії

Bournemouth University входить в топ-10 університетів Англії з досліджень в області бізнесу і менеджменту.

Цю оцінку університет отримав від британської організації Research Excellence Framework, яка оцінює якість і важливість досліджень в університетах країни.

Блог. Виші Великобританії