Четвер, 29 липня 2021 15:45

Бізнес-школа Aston University: як стати підприємцем

Бізнес-школа Aston University: як стати підприємцем Бізнес-школа Aston University: як стати підприємцем

До складу університету Aston входить одна з шанованих бізнес-шкіл в світі Aston Business School. Її високий статус підтверджується позицією в світовому рейтингу по бізнесу і менеджменту - Aston входить в сотню кращих згідно QS World University Rankings 2020.

У Aston Business School є потрійна акредитація (AACSB, AMBA і EQUIS), якою володіють лише топові бізнес-школи світу.

Викладачі бізнес-школи - академіки, які працюють над розвитком своєї предметної області. Які роблять внесок у розвиток теорії і практики бізнесу через проведені досліджень.

У такому оточенні студенти Aston Business School знайомляться з сучасними тенденціями та ідеями і, найголовніше, мають доступ до провідних фахівців у цій галузі. Aston University має найвищу нагороду в викладанні - Золотий рейтинг від Teaching Excellence Framework.

Aston University graduation 900 compressor

Випускники Aston Business School продовжують продовжують свою кар'єру в таких компаніях як Barclays, BMW, Deutsche Bank, Google, Morgan Stanley, PwC, Rolls Royce і Unilever.

Для студентів, які вибирають для себе підприємницький шлях навчання в Aston Business School також відкриває широкі перспективи. Університет Астона підтримує малий бізнес в тому числі через членство в Small Business Charter.

Aston Business School 900 compressor

Вступ до університету Aston

Для іноземних студентів пропонуються програми підготовки Kaplan International College, які проводяться в лондонському коледжі Kaplan. Університет розташований в Бірмінгемі.

При успішному закінченні програм підготовки можна вступити на такі спеціальності: бухгалтерський облік та фінанси (Accounting and Finance), бізнес аналіз (Business Analytics), бізнес і менеджмент (Business and Management), підприємництво (Entrepreneurship), управління персоналом (Human Resource Management), міжнародний бізнес (International Business), управління логістикою (Supply Chain Management) і ін.

Для випускників шкіл підійде програма підготовки International Year One, при успішному закінченні якої студент переводиться на 2-й курс університету Aston.

Іноземним студентам, які планують навчання на магістратурі, університет рекомендує програму підготовки Pre-Masters. Програма поєднує підготовку з англійської мови, профільних предметів і study skills.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в університет Астон:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 210 times Last modified on Понеділок, 27 вересня 2021 12:06

Блог. Виші Великобританії