Четвер, 29 липня 2021 16:34

Як вступити до університету Великобританії на політологію. Програма IYO з міжнародних відносин в Університеті Ессекса

Як вступити до університету Великобританії на політологію. Програма IYO з міжнародних відносин в Університеті Ессекса Як вступити до університету Великобританії на політологію. Програма IYO з міжнародних відносин в Університеті Ессекса

Політологія - це вивчення діяльності урядів, державних інституцій та процесів прийняття рішень органами влади. Частиною політології може бути вивчення ідей справедливості, демократії, рівності і свободи, і то, як влада розподіляється і реалізується.

Міжнародні співпраці, конфлікти і кризи, складності виборчих систем в окремих державах - вивчення політології в університетах Великобританії охоплює такі дисципліни як міжнародні відносини, соціологія, філософія та економіка.

Як правило, на рівні бакалаврату політологія викладається у вигляді лекцій у великих групах і семінарів, на яких невеликі групи обговорюють ідеї і вивчений матеріал. Семінари, як правило, заохочують дискусії і взаємодії студентів.

Як викладається політологія в університетах Великобританії

Після першого року навчання на бакалавраті студенти можуть спеціалізуватися відповідно до інтересів. Це може бути вивчення політики конкретного регіону. Наприклад, політики США, Африки або Східної Азії. Або вибір широкої теми, такий як міжнародні відносини, політична філософія або політична економіка.

Перший рік отримання ступеня в галузі політології включає введення в міжнародні відносини, власне політологію, політичні системи і інститути. Студенти вивчають внутрішню політику різних країн і проводять паралелі.

Наступні роки включають вивчення таких тем, як політичні протести, політичне насильство, гендер в політиці, глобальна безпека, війни і тероризм, історія імперій. А також політика з точки зору екології, політичний притулок, держави і ринки, парламентаризм, роль неурядових організацій як Організація Об'єднаних Націй, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.

Студенти можуть вивчати окремі ідеології як марксизм чи лібералізм. Дослідити окремі історичні періоди як Південна Африка після апартеїду, Росія після холодної війни і повоєнна Німеччина. Також можна вивчати окремі партії і їх еволюцію в контексті світових подій.

UK KIC London 01 900 compressor

Кар'єрні перспективи з дипломом політолога

Крім знань з предметів, під час навчання студенти отримують навички, які користуються попитом на ринку праці. Це вміння критично мислити, ретельно проводити дослідження, вміння будувати комунікації і публічно виступати.

У більшості випускники з дипломом політолога працюють в політиці, залишаючись в державному секторі. У тому числі в таких міжнаціональних організаціях як ООН, Європейський Союз, Світова організація торгівлі, Всесвітній банк і Всесвітня організація охорони здоров'я. Хтось будує кар'єру в зв'язках з громадськістю, маркетингу, засобах масової інформації, журналістиці, комунікаціях і управлінні персоналом. Частина випускників обирають для себе кар'єру в аналітичних центрах або неурядових організаціях.

Серед відомих особистостей дипломом політолога колишні президенти США Барак Обама і Джеральд Форд, колишній канцлер Німеччини Гельмут Коль і прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, колишні прем'єр-міністри Великобританії Гарольд Вілсон, Едвард Хіт і Девід Кемерон.

UK University of Essex 06 900 compressor

Британський University of Essex. Програми з політології та міжнародних відносин

University of Essex вважається академічно сильним у викладанні політології:

  • 5-е місце у Великобританії з політології згідно Times and Sunday Times Good University Guide 2020
  • 29-е місце в світі по політології і міжнародних відносин згідно QS World Rankings 2020.

Історія університету і солідна репутація в області соціальних наук означають, що він привертає найяскравіші уми в цій області. В Університеті Ессекса викладають практики з реальним досвідом. Ректор університету - колишній спікер британської палати громад.

Для іноземних студентів спільно з Kaplan Pathways університет розробив інтегровану програму International Year One в Міжнародному коледжі Університету Ессекса.

Програма поєднує навчання на першому курсі університету з підготовкою, необхідною для іноземних студентів. У програму підготовки включений курс академічної англійської мови. Підготовчий коледж розташований на базі Університету Ессекса. Тому студенти програми International Year One вливаються в життя вишу, адаптуються до нового освітнього середовища.

При успішному проходженні програми студенти переводяться на 2-й курс університету за однією зі спеціальностей:

  • BA (Hons) International Development
  • BA (Hons) International Relations
  • BA (Hons) Politics
  • BA (Hons) Politics and International Relations.

UK University of Essex International College 02 900 compressor

Програма почала функціонувати у вересні 2020 року. Її тривалість може бути від 2-х до 4-х триместрів в залежності від поточного рівня абітурієнта. Тобто почати програму можна не тільки у вересні, а й протягом року:

  • старт в січні 2021, 2 триместру навчання, закінчення в липні 2021, старт 2-го курсу у вересні 2 021
  • старт в березні 2021, 4 триместру навчання, закінчення в червні 2022, старт 2-го курсу в вересні 2022
  • старт в квітні 2021, 3,5 триместру навчання, закінчення в червні 2022, старт 2-го курсу в вересні 2022
  • старт в червні 2021, 3 триместру навчання, закінчення в липні 2022, старт 2-го курсу в вересні 2022.

Для вступу на програму необхідно мати атестат з хорошими оцінками і рівень володіння англійською мовою, підтверджений IELTS. Додаткову інформацію про процедуру вступу можна отримати в Unimind.

Отримати консультацію по вступу в університети Великобританії в компанії Unimind:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 178 times Last modified on Понеділок, 16 серпня 2021 10:56

Блог. Виші Великобританії