Четвер, 29 липня 2021 15:58

UCAS Clearing. Як вступити до університету Великобританії

UCAS Clearing. Як вступити до університету Великобританії UCAS Clearing. Як вступити до університету Великобританії

У перший тиждень липня процес вступу до університетів Великобританії на вересень переходить на новий етап - процедуру UCAS Clearing.

Clearing дозволяє абітурієнтам, які отримали свої фінальні оцінки в атестаті, але не пройшли за балами в бажаний університет, подати документи на програми, де ще є місця

У процедурі Clearing можуть брати участь абітурієнти, зареєстровані в єдиній системі подачі заявок до університетів Великобританії UCAS (Universities and Colleges Admissions Service).

Суть процедури UCAS Clearing в тому, що абітурієнт зв'язується безпосередньо з університетами Великобританії, де є місця на цікавлять його програмах. Якщо абітурієнт підходить університету, він отримує offer.

University of Bristol 900 compressor

Як працює UCAS Clearing

Крок 1. Підбір програм для процедури Clearing

Якщо ви сумніваєтеся, що отримаєте оцінки, достатні для вступу в бажаний університет Великобританії на бажану спеціальність, заздалегідь підберіть список програм в університетах, які ви потенційно готові розглянути. Це можна зробити безпосередньо в своєму акаунті UCAS.

Крок 2. Контакти університету

Після підбору програм в акаунті UCAS вам потрібно знайти контактні деталі університету для подальшої зв'язку..

Крок 3. Комунікація з університетом

Як тільки стартує процедура Clearing, абітурієнту потрібно зв'язатися з університетом за вказаними контактами для Clearing. Звичайно абітурієнту ставлять запитання про його академічну успішність, рівень англійської мови, розуміння процедури отримання студентської візи.

Крок 4. Розгляд кількох опцій зі вступу до університету Великобританії

У телефонній розмові з приймальною комісією університету абітурієнт може отримати попереднє рішення про прийом. Це відбувається в тому випадку, якщо абітурієнт з його оцінками і академічним рівнем підходить університету на певну програму. Звичайно абітурієнт контактує кілька вишів і може розглядати кілька informal offers.

Крок 5. Прийняття остаточної пропозиції про зарахування в обраний університет Великобританії

Після того, як абітурієнт остаточно визначився, який університет і яку програму він обирає, необхідно повторно зв'язатися з університетом і передати свої контактні дані по системі UCAS. Після чого університет робить офіційний offer в системі UCAS, який абітурієнту потрібно прийняти в своєму акаунті. Після чого абітурієнт отримує Confirmation of Acceptance for Studies (CAS). Це головний документ, що підтверджує прийняття на програму, з яким студент подається на довгострокову студентську візу.

900 newcastle university compressor

Особливість Clearing для міжнародних студентів

Дата старту процедури Clearing звичайно майже збігається з датою, коли школярі програми IB дізнаються свої фінальні оцінки. Разом з тим, британські випускники, які навчаються на програмі A-level (а таких більшість) отримають результати A-level у середині серпня. Це означає, що учні з дипломом IB мають тимчасову перевагу і більш широкий вибір програм по Clearing, ніж ті випускники, які дізнаються свої оцінки в серпні.

Тому ми рекомендуємо учням, які мають диплом IB і не вступили на бажану програму, негайно приступати до Clearing

Іноземним студентам, які йдуть по процедурі Clearing, важливо врахувати час для підготовки і проходження візової процедури. Тому вкрай бажано зробити свій остаточний вибір у липні, щоб мати час для візових питань.

UK City University of London 02 900 compressor

Нагадаємо базові терміни подачі документів до університетів Великобританії

Перші числа вересня - старт прийому документів від абітурієнтів, які планують почати навчання у вересні наступного року.

Середина жовтня - дедлайн для прийому документів в Оксфорд чи Кембридж, а також в усі університети Великобританії на спеціальності медицина, ветеринарія, стоматологія.

Середина січня - дедлайн для прийому документів за більшістю спеціальностей.

Кінець червня - дедлайн подачі late applications.

Перші числа липня - старт процедури Clearing.

Точні дати за термінами різняться від року до року. Щоб дізнатися актуальні, звертайтесь до фахівців Unimind.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в університети Великобританії:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 255 times Last modified on Вівторок, 28 вересня 2021 11:38

Блог. Виші Великобританії