Четвер, 29 липня 2021 15:52

Університети Великобританії. Отримання диплому юриста у британському University of Essex

Університети Великобританії. Отримання диплома юриста в британському University of Essex Університети Великобританії. Отримання диплома юриста в британському University of Essex

Юридична школа Університету Ессекса увійшла в число 200 кращих рейтингу QS World University Rankings 2019. Багато з викладачів університету також є практикуючими юристами. Таким чином, в університеті Ессекса студенти отримують не тільки теоретичні знання, а й прикладні кейси, які можна застосувати в майбутній кар'єрі. Юридична школа університету Ессекса вважається новаторською в викладанні юриспруденції.

Університетський центр з прав людини визнаний міжнародним лідером. Це центр правозахисної діяльності, який об'єднує понад 2000 випускників, більше 100 співробітників і маючих відношення до університету діячів.

Центр з прав людини вносить конкретні зміни на міжнародному, національному та місцевому рівнях. Будучи студентом Essex, можна отримати унікальний досвід в даному центрі і розібратися, як застосовувати теорію до реальних проблем прав людини.

Університет Ессекса був названий Університетом року Times Higher Education у 2018 році.

UK University of Essex 01 900 compressor

Як вступити до британського університету University of Essex

Як відомо, атестат української школи не є еквівалентом британському, тому вступити безпосередньо на 1-й курс університету в Сполученому Королівстві можна лише через підготовчі програми або після закінчення року навчання в українському вузі.

Перевагою вступу до університету Ессекса є наявність підготовчої програми International Year One, яка представляє собою поєднання навчання на 1-му курсі університету та підготовчу програму. При успішному закінченні International Year One, український студент може перейти відразу до другого року навчання в LLB в університеті.

UK University of Essex International College 02 900 compressor

Варто зауважити, що програма International Year One проводиться в небагатьох університетах Великобританії. І це єдина програма по праву на рівні International Year One серед британських університетів.

В рамках програми студенти підвищують рівень володіння англійською мовою і досягають необхідних вимог для навчання на юридичному факультеті в університеті Ессекса.

Також студенти вивчають основи англійської правової системи включаючи різні форми вирішення спорів.

Важливим компонентом програми є розвиток навичок дослідження і комунікації (так званих study skills), які важливі при переході в нову освітню систему.

Програма International Year One триває від 2-х до 4 триместрів. Тривалість залежить від поточного рівня підготовки у абітурієнта. Мінімальний рівень володіння англійською для старту програми - IELTS 4.0.

Важливо знати, що 11 вересня 2019 року британський уряд затвердив нові імміграційні правила, згідно з якими випускники британських університетів зможуть залишитися в країні протягом 2-х років для пошуку роботи.

Запрошуємо на консультацію по вступу до університету Ессекса:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 180 times Last modified on Четвер, 23 вересня 2021 11:37

Блог. Виші Великобританії