Четвер, 29 липня 2021 15:46

Кар'єрні перспективи з дипломом юриста. Університети Англії з права

Кар'єрні перспективи з дипломом юриста. Університети Англії з права Кар'єрні перспективи з дипломом юриста. Університети Англії з права

Існує поширена думка, що якщо вивчати юриспруденцію, єдиний кар'єрний шлях - стати адвокатом. Диплом юриста відкриває набагато більше можливостей, ніж здається на перший погляд. 

Політика

Від Авраама Лінкольна до Хілларі Клінтон і Барака Обами багато політиків США вивчали право, перш ніж почати кар'єру в політиці. У 2010 році британське дослідження газети Guardian показало, що 14% членів Парламенту були баррістерами або солісіторами (категорії юристів у Великобританії). У тому числі колишній прем'єр-міністр Тоні Блер, який отримав диплом юриста в престижному коледжі St. John's університету Оксфорда.

Диплом юриста може бути корисним в політиці. Наприклад, юридична підтримка при роботі з законодавством. Багато юристів роблять кар'єру в сфері зв'язків з громадськістю для політиків.

Банківська справа та фінанси

Щоб уникнути порушень законодавства, фінансові установи містять в штаті висококласних юристів. Випускники престижних університетів затребувані в цій сфері більше, ніж в інший. І рівень зарплат в них для професіоналів може бути на порядок вищими за ринкові.

Благодійний сектор

Благодійні організації, фонди та неурядові організації можуть стати місцем роботи для випускника університету за спеціальністю "право". Крім кар'єрних і зарплатних перспектив, таке місце роботи має високу ціннісну складову. Використовуючи диплом юриста, можна захищати права людей і робити світ більш справедливим.

Маркетинг і людські ресурси

Якщо вам цікавий маркетинг і є диплом юриста, хорошим варіантом може стати робота в відділі маркетингу юридичної фірми. Управління персоналом (HR) - це сфера бізнесу, яка піклується про співробітників компанії. З огляду на обсяг законодавчої бази про працю, наявність юридичної освіти зробить вас дуже цінними в світі HR.

Навички та знання, отримані під час навчання на юридичному факультеті, застосовні до різних галузей.

Як поступити на факультет права в університетах Англії

Для вступу до університетів Англії на факультет права від іноземного студента потрібні хороші результати з профільних предметів і високий рівень володіння англійською мовою. Для іноземних абітурієнтів, які не проходять по вступним вимогам, пропонуються програми підготовки Kaplan International Pathways на базі престижних університетів Англії.

Наприклад, університет Глазго (University of Glasgow) високо цінується в області права - він займає 3-е місце в Англії згідно Complete University Guide 2020. В університеті Глазго великий вибір дисциплін, пов'язаних з юриспруденцією: соціально-правові науки, міжнародне право, кримінологію і кримінальна юстиція. Програми підготовки проводяться безпосередньо на базі університету Глазго в Glasgow International College.

900 Glasgow University law school3 compressor

У Йоркського університету (University of York) також високий рейтинг по праву (17-е місце у Великобританії згідно Guardian University Guide 2020). Програми підготовки за програмою Kaplan проводиться на базі університету в University of York International Pathway College.

University of York Schools of Law 900 compressor

Ноттингемський університет (University of Nottingham) - ще один партнер Kaplan, добре відомим в цій галузі: він входить до числа 15 кращих університетів Англії по праву (Times and Sunday Times Good University Guide 2019). У ньому проводиться підготовчий курс в University of Nottingham International College. Програми по праву: корпоративне право (Corporate and Insolvency Law), спортивне право (sports law), право в галузі нафтогазової та шахтної промисловості (Oil, Gas and Mining Law), право і кримінологія (Law with Criminology) і ін.

University of Bristol law school 900 compressor

Ще одним університетом-партнером Kaplan, що входять в число 15 кращих університетів Англії по праву (Times and Sunday Times Good University Guide 2019) і членом Russell Group, є Брістольський університет (University of Bristol). Програма підготовки проводиться на базі лондонського коледжу Kaplan International College London.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в університети Англії:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 232 times Last modified on Четвер, 23 вересня 2021 12:01

Блог. Виші Великобританії