Четвер, 29 липня 2021 15:37

Університети Англії. Бізнес-освіта у бізнес-школі Bournemouth University

Університети Англії. Бізнес-освіта у бізнес-школі Bournemouth University Університети Англії. Бізнес-освіта у бізнес-школі Bournemouth University

Bournemouth University входить в топ-10 університетів Англії з досліджень в області бізнесу і менеджменту.

Цю оцінку університет отримав від британської організації Research Excellence Framework, яка оцінює якість і важливість досліджень в університетах країни.

Університет Борнмута відомий практичними напрацюваннями в бізнес-дослідженнях. Останні напрацювання університету зосереджені в таких областях, як державне регулювання і оподаткування, фінансування малого і середнього бізнесу, прогнозування цін на нафту.

Ці дослідження зміцнюють репутацію бізнес-школу університету Борнмута як навчального закладу з сильним викладанням бізнес-орієнтованих предметів.

Bournemouth University business school view 900

Програми бізнес-школи - це бакалаврські та магістерські програми по бухгалтерському обліку та бізнесу (Accounting and Business), рекламі (Advertising), маркетингу (Business Studies with Marketing), економіці (Economics), управлінні заходами (Events Management), управлінні роздрібною торгівлею ( Retail Management) і управління туризмом (Tourism Management).

Бізнес-школа університету входить в асоціацію AACSB, яка об'єднує провідні бізнес-школи. Наявність членства в AACSB - це світовий знак якості для бізнес-шкіл.

Студенти університету Борнмута можуть пройти стажування під час навчання, навіть на програмах бакалаврату. Що, звичайно ж, важливо для подальшого працевлаштування та цінне для майбутнього роботодавця.

За статистикою HESA (Higher Education Statistics Agency) 93% випускників університету Борнмута працевлаштовуються після закінчення навчання.

Рейтинг Bournemouth University - це поєднання прикладних досліджень в галузі бізнесу та практична спрямованість навчання. Що робить університет привабливим для студентів з Великобританії та інших країн.

Bournemouth University students2 900

Для іноземних студентів на базі університету функціонують програми підготовки Kaplan International College:

  • Foundation - річна підготовча програма для іноземних студентів за напрямками Business, Law or Finance; Computing; Events, Tourism and Hospitality Management; Media and Communications; Science.
  • International Year One - річна програма, яка поєднує підготовку до навчання з програмою 1-го курсу університету. Напрямки: Business; Media and Communications.
  • Pre-Master's - підготовча програма для вступу на магістратуру за напрямками: Business, Law or Finance; Events, Tourism and Hospitality Management; Media and Communications. Тривалість програми: 4-18 місяців в залежності від поточного рівня підготовки абітурієнта.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в університет Борнмута:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 186 times Last modified on Вівторок, 28 вересня 2021 11:37

Блог. Виші Великобританії