У прямому ефірі інстаграм Unimind ми поговорили з Дарією Загородньої, студенткою 4-го курсу університету Hanze University of Applied Sciences за фахом International business, студентським Амбасадор від України Hanze international student team. Інтерв'ю записано в вересні 2021. 

Для того, щоб вступити на 1-й курс університету Англії випускнику української школи необхідний додатковий підготовчий рік. Тобто для закінчення навчання в Англії і отримання диплому бакалавру студенту потрібно 4 роки (3 роки - тривалість програми бакалавру + 1 рік підготовки). Деякі університети Англії розробили підготовчі програми, які інтегровані в перший рік навчання, - International Year One. Як правило, програми International Year One розраховані на абітурієнтів з сильною шкільною підготовкою і високим рівнем володіння англійською мовою.

Одним з таких університетів Англії є Бірмінгемський університет, який з вересня 2021 року запускає програму International Year One зі спеціалізацією Engineering на базі коледжу Kaplan в Лондоні.

Інтерв'ю з Ксенією Краюшкіною, регіональним менеджером міжнародної компанії Kaplan Pathways в прямому ефірі інстаграм Unimind (липень 2021).

Kaplan Pathways - це міжнародна організація, яка проводить програми підготовки та вступу в топ-університети США, Великобританії та інших країн. Зовсім недавно в числі партнерських університетів Kaplan Pathways з'явився престижний університет США, University of Connecticut, UConn. Це виш світового рівня, вчитися в якому прагнуть багато іноземних студентів, в тому числі студенти з України. І ми пишаємося співпрацею з UConn через Kaplan Pathways.

Інтерв'ю із Златою Трефіловою, координатором по набору студентів канадського політехнічного університету Kwantlen Polytechnic University.

Інтерв'ю з Алексом Пошиваником, академічним куратором канадської школи Bodwell High School.

Школа розташована в Ванкувері. На наш погляд, це одна з кращих шкіл Канади, випускники якої надходять в топові університети Канади.

9 червня опубліковано свіжий рейтинг університетів Великобританії, в який увійшли 130 вишів країни. У рейтингу наведено національний залік університетів Великобританії та рейтинги британських університетів за окремими спеціальностями.

Інтерв'ю з Олексієм Лауером, регіональним менеджером по набору студентів університету EU Business School.

Ми зустрічаємося напередодні Дня Європи, що дуже символічно. Оскільки відділення EU Business School розташовані в найпопулярніших європейських країнах: Іспанії (Барселоні), Німеччини (Мюнхені) і Швейцарії (Женева і Монтре).

Інтерв'ю з Оленою Хабібулліною, регіональним менеджером по набору студентів в підготовчий коледж для іноземних студентів при канадському університеті Ryerson University.

Актуарій, за даними кар'єрного порталу CareerCast, входить в топ-10 затребуваних професій. Читайте про навчання в Англії та як вступити до університету Англії на програму, попит на випускників якої зростає.

Навчання в Канаді в університетах рівня University of British Columbia, Queen's University, Simon Fraser University - мрія багатьох іноземних студентів.

Ці канадські університети входять до світових рейтингів, мають сучасну навчальну та наукову бази, дають переваги на ринку праці після закінчення. Такі університети досить вибагливі в прийомі студентів. І вступити в них на 1-й курс вдається не всім бажаючим.

Разом з цим є альтернативні шляхи вступу, популярні серед студентів Північної Америки. Це перехід (трансфер) з коледжів або університетів середнього і низького рейтингу в університети першої ліги при наборі потрібної кількості академічних кредитів. Зазвичай студенти переводяться на 3-й курс університету після 2-х років навчання в канадському коледжі. Це також дозволяє також заощадити бюджет, оскільки вартість навчання в коледжах істотно нижче вартості в університетах. Подібний варіант вступу до топ-університетів працює також в США.

Навчання в Нідерландах затребуване серед іноземних студентів з багатьох причин. Країна з високим рівнем життя, навчання англійською мовою в державних європейських університетах, сильні виші з високими позиціями в рейтингах. Серед популярних напрямків навчання - інженерія і технології, креативні дисципліни, бізнес-освіта і економіка.

Плануючи освіту за кордоном, студенти розраховують на успішну кар'єру з великими перспективами. Зрозуміло, вибираючи ВНЗ і спеціальність, все прагнуть забезпечити окупність інвестицій в освіту. Разом з цим швидкість змін в світі збільшується, нові сфери змінюють економіку цілих країн, технології стали невід'ємною частиною навіть найвіддаленіших від IT сегментів ринку. І важливе питання - як зробити правильний вибір для навчання, в якій сфері є перспективи, а яка стагнує, які дисципліни будуть затребувані в майбутньому?

Освітні експерти сходяться на думці, що кар'єра майбутнього - це поєднання технічних навичок зі знаннями у вузькій сфері. Один з варіантів - отримання освіти в США, отримання диплома американського університету, який поєднує технології та бізнес.

Інженерна школа Університету Саймона Фрейзера - одна з найсильніших серед університетів Канади і Північної Америки. Школа розпочала свою роботу в 1979 році і за цей час отримала міжнародне визнання, що відображено в рейтингах. SFU сформувала співтовариство випускників, які змінюють світ через інженерні рішення. 

Сторінка 1 із 6

Блог. Виші Великобританії