Четвер, 29 липня 2021 16:53

Навчання в Англії. Actuarial Science у лондонському університеті Queen Mary

Навчання в Англії. Actuarial Science у лондонському університеті Queen Mary Навчання в Англії. Actuarial Science у лондонському університеті Queen Mary

Актуарій, за даними кар'єрного порталу CareerCast, входить в топ-10 затребуваних професій. Читайте про навчання в Англії та як вступити до університету Англії на програму, попит на випускників якої зростає.

Навчання в Англії у напрямку актуарій

Традиційно професію актуарія пов'язують зі страховим ринком. Разом з тим, актуарії затребувані у фінансовій та інвестиційній сфері. Ці фахівці за допомогою аналітичних та актуарних розрахунків вирішують завдання фінансової безпеки, оцінки ризиків та розробки математично обґрунтованих страхових, фінансових, інвестиційних і соціальних схем.

Ідеальний портрет актуарія - це фахівець, який вміє вирішувати проблеми, мислити стратегічно, спираючись на математичні навички для вимірювання ймовірності і ризику майбутніх подій.

Queen Mary University of London 900 compressor

Лондон - це одна з фінансових і бізнес-столиць світу. Саме з цим містом пов'язують появу терміна "актуарій" в 18 столітті. Тут зосереджені штаб-квартири і регіональні офіси міжнародних фінансових та інвестиційних компаній, банків і і страхових компаній.

Навчання в лондонському університеті Queen Mary у напрямку актуарна наука відкриває можливості студентам для стажувань і побудови професійної мережі контактів в кращих світових компаніях і найбільш успішних фінансових стартапах.

За статистикою Queen Mary University of London випускники працевлаштовуються в таких компаніях як Accenture, Bank of England, BNP Paribas, Deloitte, PWC, Civil Service, Direct Line, Dyson, FCA, Goldman Sachs, KPMG, Lloyds Banking Group, Natwest Markets, JP Morgan, Santander.

Згідно з даними американського кар'єрного порталу CareerCast медіанна річна зарплата актуарія становить 101 560 доларів США.

QMUL Actuarial science

Перспективный диплом актуария от лондонского университета Queen Mary

У лондонському університеті Queen Mary викладаються популярні програми з актуарної науки. Вони читаються на факультеті точних наук та інженерії, в школі математичних наук (Faculty of Science and Engineering, School of Mathematical Sciences).

Це один з найбільш сильних факультетів Queen Mary University of London. В інфраструктуру якого проінвестовано 18 мільйонів фунтів стерлінгів. У розпорядженні студентів сучасні навчальні класи, індивідуальні та групові навчальні зони і новий соціальний центр. Всі студенти факультету можуть брати участь в програмах підтримки студентського підприємництва.

Програма на здобуття ступеня актуарія в лондонському університеті Queen Mary поєднує математику зі спеціальними модулями з теорії ймовірності, статистики, актуарної та фінансової математики та економіки бізнесу. У студентів Queen Mary University of London є можливість вчитися у кваліфікованих актуаріїв з багаторічним досвідом роботи в галузі.

Поряд з академічним навчанням студентів Queen Mary заохочують проходити програму професійного розвитку, набуваючи відповідні навички та галузеві знання, щоб підготуватися до успішної кар'єри.

Програма по напрямку актуарних наук в Queen Mary University of London акредитована The Institute and Faculty of Actuaries (IFoA). Це єдине в Великобританії професійне співтовариство актуаріїв з 30 000 членами по всьому світу.

UK Queen Mary University of London 01 900 compressor

Як вступити до університету Англії на спеціальність актуарій

У лондонському університеті Queen Mary програма бакалавра в Actuarial Science триває 3 роки.

Студенти також можуть вибрати програму Actuarial Science зі стажуванням. В такому випадку студенти отримають рік оплачуваної практики у фінансовому секторі. Зазвичай стажування проводиться на 3-му році програми. Тому тривалість програми з включеною стажуванням складе 4 роки.

Стандартно для вступу до університету Англії іноземний абітурієнт повинен пред'явити атестат, еквівалентний британському, і сертифікат, що підтверджує високий рівень володіння англійською мовою. Атестат української школи не є еквівалентом британському, тому нашим студентам рекомендована підготовча програма Foundation.

Програма Foundation проводиться на базі міжнародного коледжу Kaplan International College London. Програма поєднує підготовку з профільних предметів, англійської мови, а також дає іноземним студентам навички, необхідні для ефективного навчання в британському вузі.

Тривалість програми залежить від поточного рівня абітурієнта і може бути від 2-х до 4-х триместрів (стандартний навчальний рік складається з трьох триместрів). Стартують програми кілька разів на рік: вересень, листопад, січень, березень, червень, липень. Старт і тривалість програми підготовки поєднана зі стартом основної програми у вересні.

Вартість навчання на основній програмі з актуарних наук в Queen Mary University of London - 20 850 фунтів стерлінгів на рік.

Вартість підготовчої програми Foundation - 21 195 фунтів стерлінгів за програму тривалістю 3 триместру (стандартний навчальний рік).

Отримати консультацію про навчання в Англії та вступ до університетів Англії:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 255 times Last modified on Понеділок, 09 серпня 2021 14:58

Блог. Виші Великобританії