Четвер, 29 липня 2021 15:38

Університети Англії. Вивчення інженерних спеціальностей у University of Nottingham

Університети Англії. Вивчення інженерних спеціальностей у University of Nottingham Університети Англії. Вивчення інженерних спеціальностей у University of Nottingham

Великобританія - країна з вражаючою інженерної історією. Ізамбард Кингдом Брюнель, який проектував і керував будівництвом залізниць в Англії, Іспанії, Ірландії, будував мости, тунелі і проектував пароплави. Александр Белль, який винайшов телефон. Це деякі з яскравих представників сміливої ​​інженерної думки Великобританії

Передовий досвід, світові інженерні школи - завдяки цьому отримати диплом інженера в Великобританії престижно.

University of Nottingham engineering2 900

Провідний виш Великобританії у напрямку інженерії - університет Ноттінгема (University of Nottingham). Право називатися найкращим підтверджують позиції університету в рейтингах:

  • 1-е місце в Великобританії за фахом Електротехніка та електроніка (Electrical and Electronic Engineering) згідно Guardian University Guide 2020;
  • 3-е місце в Великобританії за фахом Хімічна інженерія (Chemical Engineering) згідно Times and Sunday Times Good University Guide 2019;
  • 7-е місце в Великобританії за фахом Інженерна механіка (Mechanical Engineering) згідно Guardian University Guide 2020;
  • 11-е місце у Великобританії за фахом Цивільне будівництво (Civil Engineering) згідно Times and Sunday Times Good University Guide 2019.

Ці рейтинги відображають якість інженерних програм університету Ноттінгема і підтверджують затребуваність випускників на ринку праці.

University of Nottingham engineering library 900

Причиною високих позицій в рейтингах також є передові дослідження, які проводяться в університеті Ноттінгема. Вчені працюють над вирішенням глобальних проблем і створенням стійких технологій для майбутнього.

Приклади досліджень в університеті Ноттингема:

  • Дослідницька група «Чисті викопні джерела енергії та технології уловлювання вуглецю». Головне завдання - створення інноваційних методів скорочення викидів переробленого палива, які завдають непоправної шкоди атмосфері Землі.
  • Інженерно-дослідницька проект, який працює над підвищенням стійкості інженерних систем до наслідків стихійних і техногенних катастроф.

Головна цінність університету Ноттінгема, яка лежить в основі всіх досліджень, - вплив на зміну навколишнього світу. Інженерні дослідні проекти спрямовані на благо суспільства, економіки та наукових відкриттів в глобальному масштабі.

Університет Ноттінгема підтримує гендерну рівність в областях, пов'язаних з машинобудуванням. Двічі інженерний факультет університету отримав нагороду Silver Athena SWAN (Scientific Women Academic Network). Університет заохочує розвиток кар'єри жінок в STEM-напрямках.

Для іноземних студентів на базі університету функціонують програми підготовки Kaplan International College:

  • Foundation - річна підготовча програма для іноземних студентів за напрямками Business, Law and Social Sciences; Engineering and Physical Sciences; Science.
  • Pre-Master's - підготовча програма для вступу на магістратуру за напрямками: Business, Law and Social Sciences; Science and Engineering. Тривалість програми: 4-18 місяців в залежності від поточного рівня підготовки абітурієнта.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в університет Ноттингема:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 197 times Last modified on Вівторок, 28 вересня 2021 11:24

Блог. Виші Великобританії