Четвер, 29 липня 2021 17:09

UniTalk EU Business School. Бізнес освіта англійською в приватному університеті в Європі

EU Business School. Бізнес освіта англійською в приватному університеті в Європі EU Business School. Бізнес освіта англійською в приватному університеті в Європі

Інтерв'ю з Олексієм Лауером, регіональним менеджером по набору студентів університету EU Business School.

Ми зустрічаємося напередодні Дня Європи, що дуже символічно. Оскільки відділення EU Business School розташовані в найпопулярніших європейських країнах: Іспанії (Барселоні), Німеччини (Мюнхені) і Швейцарії (Женева і Монтре).

Ірина Кузьменко, Unimind:

У університету EU Business School дуже цікава історія. Це сімейний бізнес, який з невеликого навчального закладу перетворився на великого гравця на ринку міжнародної освіти в Європі та світі. Та ціннісна основа, яка закладалася в EU Business School, залишилася незмінною або щось змінилося?

Олексій Лауер, EU Business School:

Історія EU Business School налічує вже майже 50 років, навчальний заклад був заснований в 1973 році. Вже є величезний досвід. Почалася історія в Бельгії. У 1985 році в Женеві відкрився перший кампус університету. Потім, через 2 роки в Мюнхені та Барселоні. У 1991 році у нас вже було 4 кампуси в різних країнах Європи.

Цінність завжди була - дати якісну освіту студентам і можливості для працевлаштування і розвитку. Для нас це дуже важливо. І важливий кожен студент. Ми шукаємо підхід до кожного студента, щоб його / її інвестиції в освіту повернулися у вигляді можливого власного бізнесу або позиції в найбільшої світової компанії.

Тому протягом усього часу EU Business School розвивалася і адаптувалася до актуальних потреб тієї чи іншої сфери. Бізнес освіта має можливість створювати програми, адаптовані до сьогоднішнього дня. Це те, що ми робимо все це час. Ми домоглися співпраці з багатьма компаніями, з багатьма університетами. Також ми отримали різні міжнародні акредитації. Це підтверджує наш статус на ринку освіти. І це величезний потенціал, щоб дати нашим студентам можливості розвитку: продовжити своє навчання в інших країнах, наприклад, в Америці або в інших країнах, з університетами, з якими ми співпрацюємо. Або отримати дипломи в наших кампусах. У 2012 році ми відкрили онлайн кампус, це повноцінні онлайн програми EU Business School, які вже існують 9 років. І на базі всіх 5-ти кампусів в трьох країнах наші студенти мають можливість отримувати дипломи, міжнародно-акредитовані або державного зразка. Тому наша головна цінність - це надання можливостей нашим студентам.

UniTalk EU Business School. Бизнес образование на английском языке в частном университете в Европе

Ірина Кузьменко, Unimind:

Навчання англійською мовою в приватному університеті в Європі. Які переваги у такого шляху для іноземних студентів?

Олексій Лауер, EU Business School:

Це дуже велике питання і зачіпає багато тем, тут буде багато pro і contra аргументів. Є свої плюси державних університетів, як престижність таких ВНЗ і так далі. Але якщо порівнювати з бізнес освітою, то в приватних ВНЗ, як правило, програми більш адаптовані під сьогоднішній день. У державних університетах є певні бюрократичні процедури, за якими повинна пройти програма, щоб отримати схвалення для викладання цієї програми студентам. Може пройти два роки і потім студент кілька років вивчає програму, суть якої може залишитися в минулому. Бізнес освіта повинна бути актуалізованою до потреб сучасного ринку.

Якщо говорити про англійську мову, то це, в першу чергу, простота надходження. Як правило, з англійською мовою справи йдуть краще у наших школярів і студентів, ніж з європейськими мовами, наприклад, з німецькою мовою. Щоб вступити на безкоштовне навчання в німецький університет, необхідно скласти іспит з німецької мови, пройти попередню підготовку. Що вимагає певних тимчасових і фінансових витрат. У державних ВНЗ, як правило, є один інтейк в році (дата старту навчання). Тобто якщо студент не надійшов восени, потрібно рік чекати.

Коли ми говоримо про бізнес освіту, то студенти можуть, але це необов'язково, вчити місцеву мову. Наприклад, якщо у студента немає планів залишитися в країні навчання. А таке часто буває, коли студенти здобувають освіту в Європі, а потім повертаються в свою країну, відкривають свій бізнес або працюють в міжнародних структурах. Тому EU Business School - це прекрасна можливість поїхати в Європу і здобути освіту англійською мовою з дипломом з Англії або Іспанії, а також Швейцарії. Це зручність в плані вступу і подальших перспектив. Як ми знаємо, англійська мова - це перша мова у всьому світі. Він, безумовно знадобиться, якщо ви вчитеся на міжнародних відносинах, міжнародному бізнесі.

98% наших студентів - це студенти-іноземці, місцевих студентів всього 2%. Для студентів це чудова нагода для обміну досвідом, ідеями, вивченням культурних особливостей різних країн, що важливо на ринку праці.

Якщо підсумувати, простота вступу, перспективи в майбутньому англійською мовою, формування міжнародного майндсета.

EU Business School events2

Ірина Кузьменко, Unimind:

Які кампуси EU Business School найбільш популярні серед студентів з України і країн СНД? З яких причин?

Олексій Лауер, EU Business School:

Кампуси у нас популярні всі, кожен по окремим причин. Якщо студент обирає такий напрямок як спорт менеджмент або цифровий бізнес, швидше за все, йому буде цікава Барселона. Так як Барселона є столицею стартапів Європи, також тут є багато великих спортивних організацій. Також в такому випадку також може бути цікава Німеччина. Мюнхен - це центр різних компаній з інновацій.

Якщо ми говоримо, наприклад, про міжнародні відносини або фінанси, то, швидше за все, буде більше цікавий кампус в Женеві або Монтре.

В даному контексті я говорю про працевлаштування та можливості роботи в подальшому.

Якщо ж дивитися на популярність кампусів за кількістю студентів, то, звичайно, Барселона на першому місці. Це найбільший кампус EU Business School, тут щорічно навчається 1500 студентів. У нас дві будівлі, які знаходяться в бізнес кварталі. Це дуже хороший район, кращий район Барселони. Тут багато можливостей для пошуку роботи. Але також велика перевага Барселони - це спосіб життя, погода, клімат в цьому місті. Хто не любить Барселону? :) Студентам тут дуже подобається.

Якщо говорити про мюнхенський кампус, там вчиться близько 700 студентів на рік. Тобто в два рази менше, ніж в Барселоні. Мюнхен - це напрямок для тих, хто хоче залишитися після закінчення навчання в Німеччині, пройти практику і отримати можливість працевлаштуватися. У Німеччині величезна кількість пропозицій по роботі. Там безробіття всього 3%, це один з найнижчих показників в Європі. І, звичайно ж, віза - наші випускники мають право отримати 1,5-річну візу на пошук роботи. В Іспанії у студентів є рік.

Іспанія і Німеччина - це найпопулярніші напрямки серед студентів.

EU Business School Munich campus
Ірина Кузьменко, Unimind:

Ми торкнулися один з популярних питань, яке задають студенти, це питання про працевлаштування. Яка у вас статистика працевлаштування після закінчення вузу? Розкажіть, будь ласка, про успішні кейси випускників з України та країн СНД.

Олексій Лауер, EU Business School:

Насправді це наша гордість. У нас є ціла книга Success Stories, де ми оновлюємо щороку історії успіху випускників EU Business School. У нас величезна кількість випускників, в тому числі з країн СНД і України. Я запрошую зайти на наш сайт і ознайомитися з історіями наших випускників. Це люди, які домоглися видатних результатів в своїх сферах і багато хто відзначає свою освіту, яка стала першим кроком на шляху до їх успіху.

Хочу відзначити і повернутися до попереднього запитання, що крім дипломів та якості освіти EU Business School, ми даємо можливість нашим студентам змінювати кампуси. Якщо студент, наприклад, вступає до EU в Мюнхені, а потім вирішує перевестися в Барселону, у нього є така можливість. Близько 30% наших студентів користуються цією можливістю. Також можна почати навчання онлайн, в потім перевестися на один з наших європейських кампусів.

Якщо говорити про цифри з працевлаштування, приблизно 93% наших випускників протягом півроку після закінчення EU Business School отримують пропозиції про роботу. Це, як правило, компанії, з якими ми співпрацюємо. Це найбільші світові компанії. Ми працюємо з більш 500-ми компаніями по всьому світу.

Говорячи про успішні історії, у нас є випускники з України, які працюють в HP, United Nations, займають гарні позиції в хороших компаніях. При цьому я завжди кажу - так, у нас є хороші відносини з багатьма компаніями. Ми надаємо студенту все, в тому числі підтримку для пошуку роботи, але це все 20% успіху. 80% залежить від студента - як він себе представляє, як він себе відчуває, як він просуває себе. Дуже багато залежить від студента. З нашого боку - ми завжди допоможемо і промотуємо нашого студента.

EU Business School MBA

Ірина Кузьменко, Unimind:

Все так, зв'язок з індустрією - це візитна карта EU Business School. Розкажіть, будь ласка, докладніше про стажування, про форуми, на які ви запрошуєте найвідоміших людей з різних сфер.

Олексій Лауер, EU Business School:

У нас є прекрасний концепт, який ми називаємо «експериментальне навчання». Крім навчання в групах, в класах, ми організуємо візити в компанії, з якими співпрацюємо. Це ексклюзивно для студентів EU Business School. Студенти відвідують центральні офіси компаній, зустрічаються з їх співробітниками. Студенти дізнаються про внутрішні процеси, стратегії, цілі та тому, як в цілому працює та чи інша компанія. Такі візити проходять десь раз на місяць.

Також ми запрошуємо представників найбільших компаній, політиків, лідерів бізнесу на семінари з нашими студентами. Зараз це проходить в онлайн форматі. Студенти мають можливість спілкування зі знаменитими людьми з усього світу, в тому числі колишнім президентом Швейцарії, главою годинникового дому Louis Vuitton, главою операційного відділу ФК Манчестер Сіті і так далі. Минулого тижня, 5 травня, на семінарі для студентів, які вивчають luxury fashion, була представниця великих марок. Це дуже інтерактивні заходи, на яких всі студенти можуть задавати питання і отримувати відповіді. Це, так би мовити, дотик до майбутнього.

Також у нас є Career Service, це окремий департамент, який допомагає нашим студентам з працевлаштуванням або пошуком практики. Хочу зауважити, що практика - це необов'язкова умова під час освіти. На деяких програмах є фінальні роботи, які потрібно робити з тією або іншою компанією. Більш того, ми не рекомендуємо в перший рік навчання шукати практику. Ми рекомендуємо сфокусуватися на навчанні. Проте, у нас є Career Service, який допомагає всім студентам з пошуком практики, цей департамент існує на всіх кампусах. Він допомагає з складанням ефективного CV, профілю LinkedIn, техніками проходження співбесіди і т.д.

Цю підтримку отримують і випускники. Є мережа контактів випускників, з якою також можна працювати. Ми проводимо ярмарок вакансій, в якому беруть участь величезна кількість компаній. На цьому заході студенти та випускники можуть заявити про себе, залишити своє резюме, пройти міні-співбесіду і ін. В результаті компанії обирають кандидатів для проходження практики або роботи. Це привілей для нас і для наших студентів бути в їх числі. Насправді, для наших студентів відкриті багато дверей.

EU Business School events

Ірина Кузьменко, Unimind:

У EU Business School, крім популярних програм по бізнесу і менеджменту, викладаються цікаві і перспективні програми як спорт менеджмент, цифровий бізнес, дизайн та інновації. Розкажіть, будь ласка, докладніше про ці програми. Хто викладачі, які перспективи у випускників?

Олексій Лауер, EU Business School:

Це факт, це дуже популярні програми і одні з найбільш затребуваних: sport management, digital business, innovation design, блокчейн. Популярність їх пояснюється можливостями в майбутньому. Наприклад, спорт менеджмент. Говорячи про цей напрямок, ми не говоримо про фізкультуру, це управління в сфері спорту. Це порівняно новий напрям, в якому мало фахівців. Тому готові фахівці з даного напрямку дуже затребувані на ринку праці. Зараз багато бізнес-школ починають викладати цей напрям. У нас, в EU Business School, цей напрям викладається в 2012 року, тобто 9 років. У нас є випускники, результати, success stories.

Для нас важливо викладати актуальні програм, які відображають запит ринку. Це наша відмінна риса. Ми завжди розвивалися, укладали партнерство з різними компаніями та університетами. Користуючись можливістю, я хотів би розповісти про те, що в Німеччині, в нашому кампусі в Мюнхені, ми підписали договір з нашим новим партнером Dublin Business School. І у нас з'явилися нові напрямки і нові можливості для наших студентів. Це такі програми як Business in Law, Business in Information Systems. Поки ці програми на базі кампуса в Мюнхені, але ми раді поділитися цією інформацією.

Про наших викладачів - в EU Business School більше прикладну освіту. Це не тільки теорія, а й реальні бізнес-кейси, які викладачі розбирають з нашими студентами. Це викладачі-практики, які мають досвід роботи або бізнес в певній сфері. Повертаючись до теми актуального освіти в EU Business School, ми ще раз говоримо, що наші студенти отримують справді актуальні знання, а не теорію. Тому викладацький склад EU Business School - це strong point нашого навчального закладу.

EU Business School events4

Ірина Кузьменко, Unimind:

Які дипломи отримують випускники European University? Розкажіть, будь ласка, про можливості отримання британського диплома і диплома державного університету Іспанії.

Олексій Лауер, EU Business School:

Залежно від кампуса студенти мають можливість отримання того чи іншого диплома. Найважливіше - на всіх кампусах EU Business School у наших студентів є можливість отримати державно акредитований диплом. Є стереотипи, що в бізнес-школах студенти отримують сертифікати. У випадку з EU Business School студенти можуть отримати акредитований швейцарський диплом, а також дипломи британських університетів Roehampton і Derby або іспанського університету UCAM.

І як я казав раніше, ми також будемо видавати диплом Dublin Business School в мюнхенському кампусі. Це приватний диплом, але він акредитований в Баварії. Таким чином, цей диплом дозволяє нашим студентам отримувати ту саму візу для пошуку роботи на півтора року.

Залежно від програми і кампуса EU Business School наші студенти можуть отримати до трьох дипломів. Є деякі програми, які ми створюємо, наприклад, в Барселоні, спорт менеджмент і цифровий бізнес. Після закінчення цих програм студенти можуть отримати три дипломи: швейцарський державний диплом, іспанська диплом від університету UCAM, британський диплом від Derby University. Це за сім семестрів, три роки. Важливо відзначити, що навчання в Іспанії або Німеччині більш доступна за вартістю, ніж навчання в Великобританії.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Розкажіть про портрет ідеального студента EU Business School. Кого шукає університет і яким абітурієнтам віддає перевагу? Як вступити до університету?

Олексій Лауер, EU Business School:

У немає вступних іспитів. Ми дивимося на профіль студента. Це оцінки студента, рівень володіння англійською мовою.

Для рівня бакалаврату мінімальний рівень володіння англійською мовою IELTS 6.5. Зараз ми почали приймати іспит Duolinguo. Це супердоступний сертифікат вартістю 49 доларів, через два дні у тебе вже є сертифікат. Ми офіційно зареєстровані, ми відразу ж отримуємо сертифікат студента і його рівень.

Що важливо - у нас є 4 інтейка (старту навчання) на рік. І ще - нам на момент подачі документів не потрібен атестат, ми дивимося на оцінки за 10-й і 11-й класи та розуміємо, що на підставі цих оцінок будуть оцінки в атестаті. Атестат потрібен буде після його отримання. Тому якщо зараз є абітурієнти, які готові чинити, ми можемо починати процес. Наш прохідний бал - це GPA 3.0 з 4.0.

Підбивши підсумок, два документа для профілю студента - це середній бал 3.0 з 4.0 і рівень володіння англійською мовою в еквіваленті IELTS 6.5.

Також абітурієнту потрібно надати есе, рекомендаційні листи.

Якщо це магістратура або МВА, потрібно CV. Для МВА потрібен досвід роботи не менше 2 років.

Є стереотип, що вступити в бізнес-школу може кожен. Але це не так, ми дійсно відбираємо профілі студентів. Тут по-справжньому потрібно вчитися, а не просто приходити в клас. Нам потрібні проактивні студенти. У нас оцінюється участь в роботі в класі, участь в дискусіях, питання. Це наш ідеальний профіль студента.

EU Business School Geneva students2

Ірина Кузьменко, Unimind:

Як на вас вплинув карантин? Де зараз навчаються іноземні студенти - на кампусах або онлайн з дому? Які очікування на наступний навчальний рік у зв'язку з поточними обмеженнями?

Олексій Лауер, EU Business School:

Дуже хвилююче питання для багатьох. Насправді повторюся, наш онлайн кампус працює вже 9 років. Він з'явився задовго до ситуації з карантином. Це повноцінно функціонуючий кампус, на якому наші студенти вчаться і отримують дипломи від наших партнерів. У рейтингу CEO Magazine's Online Global Rankings ми займаємо 1-е місце в світі по онлайн MBA.

Якщо говорити про те, як ми пройшли карантин, кампуси закривалися тільки в найсуворіший локдаун навесні минулого року. Уже з червня минулого року все кампуси відкриті, навчання проходить в гібридному форматі. Тобто частина групи знаходиться в класі, частина групи знаходиться в лайв стрімі. І вони змінюються - один день або один предмет одна частина групи в класі, інша онлайн, на наступний день навпаки. Це не онлайн освіту, це зовсім інший формат. Студенти, які підключаються, вони також беруть участь в обговоренні, можуть задавати питання і відповідати на запитання викладачів. Це повноцінна освіта.

Я можу сказати, що, коли я приходжу на кампус в Барселоні, дуже радий бачити велику кількість студентів. Це повноцінна студентське життя. І це відбувається на всіх кампусах. Навіть в Німеччині, коли в січні-лютому закривали практично всі навчальні заклади і був жорсткий локдаун, ми були відкриті. І навіть потенційні студенти відвідували кампус.

Тому для нас дуже важливо, щоб наші студенти відчували студентське життя і мали можливість приходити на кампус. У нас навіть є студенти, які переводяться до нас з інших університетів Європи. Вони думали, що їх навчання буде включати в себе елементи офлайн активностей. Але вони вчилися онлайн з дому і їм це дуже не подобалося.

Що стосується перспектив, складно прогнозувати. Кожна країна по-різному розвивається в плані вакцинації. Ми плануємо найближчим часом максимально займатися в класах, перейти на формат 70% в класі, 30% онлайн. Якщо говорити про Іспанію, у нас вакцинація йде активно. І є прогноз, що до 16 серпня 70% населення буде вакциновано. Тому є реальна перспектива того, що до жовтня ми будемо давати повноцінну освіту на кампусі.

Якщо говорити про Німеччину, ця країна пішла ще далі. Всі студенти, які будуть приїжджати до Німеччини у вересні і жовтні, можуть бути вакциновані.

Тому ми рухаємося в правильному напрямку і навіть якщо швидкість вакцинації буде не такою, як очікується, у нас є досвід гібридної освіти. Зараз студенти можуть приїжджати на навчання, візи видаються.

Ірина Кузьменко, Unimind:

У літній період EU Business School в Барселоні проводить програму для старшокласників. Розкажіть, в чому переваги цієї програми. Які у вас очікування щодо цієї програми влітку 2021 зв'язку з карантинними обмеженнями?

Олексій Лауер, EU Business School:

Так, у нас є літні та зимові програми. Літні проходять на кампусі EU Business School в Барселоні, зимові - на кампусі в Мюнхені.

Якщо ми говоримо про літні програми, які скоро вже відбудуться, в липні і серпні. Ці програми створені для старшокласників (від 16 до 18 років і від 18 до 20 років), які приїжджають на наш кампус в Барселону і проходять курс по бізнесу. Вони отримують ази бізнес-освіти, бачать, як проходить навчання, хто такі викладачі-практики.

Велика кількість студентів, які проходили літню школу, вступали до EU Business School на бакалаврат або Foundation. Тому що їм подобалося навчання в нашій бізнес-школі, вони закохувалися в місто. Звичайно, це дуже хороший досвід для студентів.

Крім того, що ці програми дають можливість познайомитися з кампусом і освітою в EU Business School, є ще фінансова вигода. Ті, хто вчилися на літній програмі, отримують 5% знижки на подальшій програмі на бакалавраті. Це хороша знижка. По суті, сума, сплачена за summer school, повертається як знижка на основну навчання.

В цьому році ми також створили обидві програми (International Summer School і Business Summer School) в онлайн форматі. Це програми для тих студентів, які ще побоюються подорожувати. Вартість програми всього 800 євро. І ці студенти отримують ту ж знижку 5% на основну програму.

На даний момент ми готові приймати студентів на кампусі, але в разі зміни обставин ми готові запропонувати студентам план В з навчанням онлайн.

EU Business School events Tesla

Ірина Кузьменко, Unimind:

Олексій, давайте перейдемо до технічної частини - які є інтейкі (старт навчання) в EU Business School? Який порядок вартості?

Олексій Лауер, EU Business School:

Якщо ми говоримо про Барселону, то це жовтень, лютий, червень і серпень. Тобто чотири інтейка в році. Далеко не кожен університет може надати таку можливість.

Вартість навчання на бакалавраті в Німеччині та Іспанії - 6 450 євро за семестр. Загальна тривалість - 6-7 семестрів в залежності від програми. Це три роки.

Вартість в Швейцарії вище - 13 800 швейцарських франків за семестр.

Якщо ми говоримо про магістратуру, ціна відрізняється між кампусами і стартує від 4 600 євро за триместр (в навчальному році 3 триместру). Тривалість програм магістратури (в т.ч. МВА) - 1 рік.

Ірина Кузьменко, Unimind:

У продовження питання про стипендії. Під стипендіями ми розуміємо знижки на навчання. Чи є вони в EU Business School і для яких студентів надаються?

Олексій Лауер, EU Business School:

Зараз у нас є кілька варіантів стипендій.

По-перше, у нас є merit-based стипендія, яка має на увазі собою до 30% знижку на навчання. Для подачі на стипендію у студента повинен бути високий середній бал (GPA 3.7 з 4) і мінімальний IELTS 6.5. Також ми дивимося на профіль (рекомендаційні листи, есе і так далі). Залежно від загального профілю і за результатами співбесіди ми можемо надати знижку від 5% до 30%. Є сильні студенти, у яких GPA 4.0, участь в олімпіадах та інших заходах, для таких студентів ми надаємо знижку 30%.

На жаль, в 2021 році вже немає місць на стипендію, але є можливість подаватися на стипендію на 2022 рік. Тобто якщо подаватися на січневий інтейк, можна подаватися на стипендію.

Є також можливість вибрати:

  • 7% знижка, якщо студент оплачує рік наперед
  • 5%, якщо студент закінчує літню або зимову школу, про які згадувалося раніше
  • 10% family scholarship - якщо надходять прямі родичі поточного або колишнього студента.

І зараз ми для кампусу в Мюнхені зробили ряд особливих стипендій. По-перше, це early bird scholarship - 7% знижка на перший рік навчання для тих, хто до 7 червня подається на навчання в мюнхенському кампусі. Надалі, якщо студент протягом першого року отримує високі оцінки (3.7 GPA), то на наступний семестр він отримує 5% знижку.

Також для Мюнхена ми створили особливий Munich Ambassador Scholarship. Студент повинен подати заяву та есе (можна відео-есе) на теми, які ми визначили, до 31 травня. І переможець цього конкурсу отримує знижку 3 000 євро на навчання, яка буде відніматися кожен семестр по 500 євро. Цьому студенту також потрібно буде брати участь в промо-заходах EU Business School.

EU Business School Montreux students2

Ірина Кузьменко, Unimind:

Питання від наших читачів про проживання студентів в Барселоні. Які є варіанти і вартість.

Олексій Лауер, EU Business School:

Крім Career Service, який допомагає з працевлаштуванням, у нас є окремий департамент, який допомагає з організацією проживання для наших студентів.

Це можуть бути резиденції, з якими ми співпрацюємо, або пошук окремого житла. Більшість резиденцій, з якими ми співпрацюємо, знаходяться в пішій доступності від кампусів, це 15-20 хвилин пішки. Хороші резиденції, є двомісні номери, є одномісні студії. Вартість в середньому 600-800 євро на місяць. Є варіант з басейном, можна знайти варіант з харчуванням. Вони коштують дорожче, близько 800-1000 євро на місяць.

Якщо знімати квартиру, вартість на одну людину буде приблизно така ж. Як правило, студенти приїжджають і розміщуються в гуртожитку, а в подальшому знайомляться з іншими студентами, кооперуються і разом знімають квартиру. В такому випадку є певна економія, так як оренда ділиться і вартість на одного виходить близько 400 євро на місяць.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу до EU Business School:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 58 times

Блог. Виші Великобританії