Четвер, 29 липня 2021 16:47

Інженерна освіта в Канаді. Навчання в престижному Simon Fraser University (SFU)

Інженерна освіта в Канаді. Навчання в престижному Simon Fraser University (SFU) Інженерна освіта в Канаді. Навчання в престижному Simon Fraser University (SFU)

Інженерна школа Університету Саймона Фрейзера - одна з найсильніших серед університетів Канади і Північної Америки. Школа розпочала свою роботу в 1979 році і за цей час отримала міжнародне визнання, що відображено в рейтингах. SFU сформувала співтовариство випускників, які змінюють світ через інженерні рішення. 

Інженерна школа є частиною факультету прикладних наук Simon Fraser University. Цей навчальний заклад - один з флагманів технологічного освіти в країні. Тут готують інженерів в п'яти основних предметних областях: біомедична інженерія, комп'ютерна інженерія, електроніка, інженерна фізика і системна інженерія.

Викладачі інженерної школи - це вчені і практики, відмічені численними науковими преміями. Вони навчають нове покоління новаторів.

Інженерні програми SFU акредитовані Канадською інженерною радою і відповідають національним освітнім стандартам.

Університет розташований в агломерації Ванкувера, провінція Британська Колумбія. Він підтримує партнерські відносини з підприємствами в цьому регіоні і за його межами. Багато програм включають в себе практичну складову (co-op), завдяки чому студенти SFU отримують реальний практичний досвід. Що дає їм переваги для майбутньої кар'єри. Фактично, більше 85% студентів, які пройшли стажування co-op, знаходять роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання через мережу контактів, яку вони створили через під час стажування co-op. Студенти Simon Fraser University проходять стажування в таких компаніях як SAP, Sony Picture Imageworks, Mobify, Microsoft, Electronic Arts, Blackberry, HSBC, Telus і ін. Стажування co-op на інженерних програмах триває 3 семестри.

5 причин вчитися в Simon Fraser University

 1. Університет з потужною дослідницькою базою, що відкриває перед студентами можливості для якісної освіти і наукової роботи світового рівня. Згідно з рейтингом McLeans Canada's best Comprehensive universities: Rankings 2021 Університет Саймона Фрейзера знаходиться на 1-му місці.
 2. Світове визнання Simon Fraser University. Вуз входить в топ-300 кращих університетів світу (з 1526 ВНЗ) згідно з рейтингом The Times 2021.
 3. Higher Education Strategy Associates (HESA), організація, яка оцінює академічні дослідження в канадських ВНЗ, віднесла SFU на 5 місце в категорії Science and Engineering за обсягом бібліометричного наукового цитування.
 4. SFU входить в трійку кращих університетів Канади за програмами розробки програмного забезпечення. LinkedIn провела огляд випускників за останні вісім років, щоб з'ясувати, студенти яких ВНЗ найкраще підготовлені до пошуку найбільш бажаних робочих місць в своїй професії.
 5. За статистикою Університету Саймона Фрейзера випускники інженерних спеціальностей після 2-х років після закінчення університету отримують зарплату на 25% більше, ніж випускники інших ВНЗ Британської Колумбії.

Simon Fraser University sust energy


Спеціальності інженерної школи Університету Саймона Фрейзера

Інженерна сфера широка і охоплює такі області як електроніка, машинобудування, робототехніка і багато інших. На вибір предметного напряму впливає те, які типи інженерних задач і проблем абітурієнт хоче вирішувати. А також в чому полягають його сильні сторони і які типи робочого середовища кращі.

Всі випускники інженерної школи SFU отримують такі базові знання та навички:

 • Electronics engineering
 • Systems Engineering
 • Electronic Hardware Design
 • Control Systems Design
 • Mathematics
 • Computer programming
 • Teamwork, business and project management.

Simon Fraser University view2 900 compressor

Нижче наведені можливі інженерні спеціальності та їх кар'єрні перспективи.

Aerospace Engineers. Інженерні програми в SFU

Аерокосмічні інженери проектують аерокосмічні апарати, такі як літаки, космічні ракети, супутники, а також космічні системи зв'язку. Вони проводять комп'ютерне моделювання з використанням математичного моделювання, готують специфікації для матеріалів і процесів, які будуть використовуватися при виробництві і технічному обслуговуванні. Координують наземні і льотні випробування літаків і космічних апаратів.

Computer Engineers. Інженерні програми в SFU

Комп'ютерні інженери досліджують, проектують і створюють комп'ютерне і телекомунікаційне обладнання та супутнє обладнання, таке як комп'ютерні процесори. Комп'ютерні інженери можуть спеціалізуватися в ряді областей, включаючи аналогову і цифрову обробку сигналів, волоконну оптику, інтегральні схеми, лазери, мікропроцесори, мікрохвилі і радіоастрономію. Багато комп'ютерні інженери повинні працювати з програмним забезпеченням та електричними системами, хоча основна увага цих інженерів приділяється комп'ютерному та телекомунікаційного обладнання або мережевих систем і передачі даних.

Electronics Engineers. Інженерні програми в SFU

Інженери-електронники виконують проектування систем електропостачання та зв'язку, а також систем вимірювання і управління. Вони застосовують інженерні науки для виробництва побутової електроніки і широкого спектру інших товарів, таких як медичне обладнання, відео та космічні технології, системи моніторингу навколишнього середовища, робототехніка і т. п. Як комунальні підприємства (електрифікація, газифікація, надання телефонії і т.п.), так і високотехнологічні компанії як Samsung і Google, будуть відчувати підвищену потребу в таких фахівцях.

Robotics Specialist. Інженерні програми в SFU

Спеціаліст з робототехніки - це свого роду дизайнер, який створює роботів і роботизовані системи, які здатні виконувати обов'язки, які люди або не можуть, або вважають за краще не виконувати. Завдяки своїм творінням інженер-робототехніки допомагає зробити робочі місця більш безпечними, простими і ефективними, наприклад, в обробній промисловості.

Software Engineers And Developers. Інженерні програми в SFU

Інженери і розробники програмного забезпечення досліджують, проектують, інтегрують, оцінюють і підтримують програмні додатки, технічні середовища, операційні системи, вбудоване програмне забезпечення, інформаційні сховища та телекомунікаційне програмне забезпечення.

Невеликим компаніям потрібно, щоб інженери-програмісти мали широку базою навичок і володіли багатьма комп'ютерними мовами. У той час як великі компанії вимагають фахівців під конкретні завдання.

Програмні інженери повинні розуміти середовище, в якому буде використовуватися програмне забезпечення. Вони повинні підтримувати тісний зв'язок з кінцевими користувачами в міру розвитку програмного продукту і на етапах його тестування.

Systems Engineers. Інженерні програми в SFU

Системний інженер поєднує навички проектування програмного забезпечення, математичного аналізу, робототехніки, механічних систем і електронних систем для створення нових технологій. Системні інженери несуть відповідальність за планування і розвиток системної інфраструктури організації. Вони покращують і трансформують ручні процеси в автоматизовані інструменти та системи шляхом написання функціонального коду і збірки автоматизованого обладнання. Вони знаходять способи вирішення технічних проблем за допомогою досліджень, перевірки концепції та прийняття нових практик та інновацій.

Communications Systems Engineers. Інженерні програми в SFU

Інженери систем зв'язку проектують і аналізують комунікації, пов'язані з супутниками, стільниковими телефонами, радіо- і радіомовними засобами масової інформації або іншими видами зв'язку. Антени, радіочастоти, структури, наземний сегмент і інші мережевими підсистеми для розробки і тестування конкурентоспроможних архітектур зв'язку - це те, з чим постійно працює інженер систем зв'язку.

Information Scientists. Інженерні програми в SFU

Дослідники в галузі інформатики керують збором і розповсюдженням інформації всередині організації, щоб зробити дані доступними для користувачів. Зазвичай вони використовують спеціальні комп'ютерні програми, онлайн-бази даних і інтернет.

Engineering Physicists. Інженерні програми в SFU

Фізик доводить, що щось можливо; інженер бере цей доказ і намагається створити реальний продукт. Фізики-інженери роблять і те, і інше. Фізики-інженери вирішують складні проблеми і розробляють практичне використання, які можуть бути міждисциплінарними. Наприклад, вони можуть застосовувати нові знання про лазерах, оптиці, робототехніці, системах візуалізації, термодинаміки або квантової фізики для розробки нових інженерних принципів в різних областях, від електроніки до аерокосмічної та біомедичної промисловості. Фізики-інженери часто працюють в сфері досліджень і розробок, у високотехнологічних галузях.

Simon Fraser University engineering2

Як вступити на інженерну спеціальність в Simon Fraser University

На відміну від деяких інших країн, вступати на 1-й курс канадських університетів можна після закінчення школи в Україні. Тобто наш атестат приймається до розгляду приймальною комісією. Разом з цим, для вступаючи на 1-й курс інженерних спеціальностей SFU абітурієнт повинен показати вивчення математики, фізики та хімії на більш високому рівні, ніж стандартна шкільна програма. А також мати рівень володіння англійською мовою IELTS 6.5 (c мінімум 6.0 в будь-який з підсекцій тесту).

Спеціально для того, щоб привести знання іноземних студентів до єдиного рівня з абітурієнтами з Північної Америки, університет розробив підготовчу програму. Вона поєднує підготовку з англійської мови та профільних точних предметів з навчанням на 1-му курсі університету. Таким чином, іноземний студент отримує необхідні знання та адаптується до нової освітньої середовищі. Що важливо - не втрачає рік навчання (і бюджет на навчання та проживання).

Програма проводиться безпосередньо на базі університету, в коледжі Fraser International College (FIC). Навчаючись в Fraser International College (FIC), студент може користуватися всією інфраструктурою університету і з 1-го дня навчання зануритися в справжню студентське життя Канади.

Отримати консультацію по навчанню в Канаді і вступу в Університет Саймона Фрейзера: 
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 217 times

Блог. Виші Великобританії