Образование в Канаде

В прямом эфире инстаграм Unimind мы поговорили об обучении в Канаде с Юлией Медведевой, региональным менеджером по набору студентов в странах СНГ канадского колледжа George Brown College. Интервью записано в февреле 2022.

Канада – одно из самых популярных направлений для учебы студентов из Украины. На обучение в Канаду едут как выпускники школ, так и студенты, окончившие университет. Система образования в Канаде гибкая и предлагает разнообразие вариантов.

Учеба в Канаде по направлениям, связанным с технологиями, - частый запрос от студентов из Украины. Humber College - один из известных и популярных колледжей Торонто. На базе Humber College работает Центр технологических инноваций Barrett

Barrett Centre for Technology Innovation (Barrett CTI) расположен в северном кампусе колледжа Хамбер. Это 4 этажа и более 8,5 тысяч кв м уникального для Северной Америки оснащения, лабораторий и пространств для демонстраций новых продуктов и технологий.

Интервью с Ажарой Каукеновой, выпускницей Simon Fraser University (SFU), региональным менеджером международного колледжа Fraser International College (FIC). Интервью записано в ноябре 2021.

Мы поговорили с Ажарой об учебе в Канаде, ее опыте международного студента в Канаде, особенностях учебы в Simon Fraser University, а также о том, как украинскому выпускнику поступить в Университет Саймона Фрейзера.

Інтерв'ю із Златою Трефіловою, координатором по набору студентів канадського політехнічного університету Kwantlen Polytechnic University.

Інтерв'ю з Алексом Пошиваником, академічним куратором канадської школи Bodwell High School.

Школа розташована в Ванкувері. На наш погляд, це одна з кращих шкіл Канади, випускники якої надходять в топові університети Канади.

Інтерв'ю з Оленою Хабібулліною, регіональним менеджером по набору студентів в підготовчий коледж для іноземних студентів при канадському університеті Ryerson University.

Навчання в Канаді в університетах рівня University of British Columbia, Queen's University, Simon Fraser University - мрія багатьох іноземних студентів.

Ці канадські університети входять до світових рейтингів, мають сучасну навчальну та наукову бази, дають переваги на ринку праці після закінчення. Такі університети досить вибагливі в прийомі студентів. І вступити в них на 1-й курс вдається не всім бажаючим.

Разом з цим є альтернативні шляхи вступу, популярні серед студентів Північної Америки. Це перехід (трансфер) з коледжів або університетів середнього і низького рейтингу в університети першої ліги при наборі потрібної кількості академічних кредитів. Зазвичай студенти переводяться на 3-й курс університету після 2-х років навчання в канадському коледжі. Це також дозволяє також заощадити бюджет, оскільки вартість навчання в коледжах істотно нижче вартості в університетах. Подібний варіант вступу до топ-університетів працює також в США.

Інженерна школа Університету Саймона Фрейзера - одна з найсильніших серед університетів Канади і Північної Америки. Школа розпочала свою роботу в 1979 році і за цей час отримала міжнародне визнання, що відображено в рейтингах. SFU сформувала співтовариство випускників, які змінюють світ через інженерні рішення. 

Навчання в Університеті Торонто - заповітна мрія багатьох іноземних студентів. Одним з популярних напрямків в University of Toronto є вивчення бізнесу. Бізнес школа Rotman School of Management, яка входить до складу Університету Торонто, є одним з лідерів в бізнес освіті не тільки в Канаді, але в світі.

Інтерв'ю з Аліною Нігаевой, регіональним менеджером по набору студентів в канадський коледж ILAC (Торонто, Ванкувер). Интерв'ю про навчання в Канаді проведено в травні 2020 року.

Блог. Виші Великобританії