Четвер, 29 липня 2021 16:52

Навчання в Канаді. Вступ до University of British Columbia

Навчання в Канаді. Вступ до University of British Columbia Навчання в Канаді. Вступ до University of British Columbia

Навчання в Канаді в університетах рівня University of British Columbia, Queen's University, Simon Fraser University - мрія багатьох іноземних студентів.

Ці канадські університети входять до світових рейтингів, мають сучасну навчальну та наукову бази, дають переваги на ринку праці після закінчення. Такі університети досить вибагливі в прийомі студентів. І вступити в них на 1-й курс вдається не всім бажаючим.

Разом з цим є альтернативні шляхи вступу, популярні серед студентів Північної Америки. Це перехід (трансфер) з коледжів або університетів середнього і низького рейтингу в університети першої ліги при наборі потрібної кількості академічних кредитів. Зазвичай студенти переводяться на 3-й курс університету після 2-х років навчання в канадському коледжі. Це також дозволяє також заощадити бюджет, оскільки вартість навчання в коледжах істотно нижче вартості в університетах. Подібний варіант вступу до топ-університетів працює також в США.

Навчання в Канаді. Програми трансферу

Навчання в Канаді побудована таким чином, що навчальні заклади певних провінцій об'єднані в єдину систему трансферу навчальних кредитів. Що дозволяє студентам переміщатися між навчальними закладами до досягнення головної мети - отримання диплома топ-університету Канади.

У яких випадках варто розглянути програму трансферу між навчальними закладами:

  • Набір на популярних програмах в топових університетах Канади, як правило, закривається дуже швидко. У разі, якщо абітурієнт не встиг вчасно подати повний пакет документів, або університет не прийняв абітурієнта, можна розглянути навчання в іншому навчальному закладі за суміжною програмою.
  • Під час навчання студент зрозумів, що обрана програма йому не підходить. Таке іноді трапляється, коли студент вибирав програму, не до кінця розуміючи її зміст і навантаження. Гарна новина полягає в тому, що більшість пройдений предметів (кредитів) може бути зараховано на іншій програмі в іншому канадському коледжі чи університеті.
  • Іноді трапляються варіанти, коли студент вибирає non-degree програму (наприклад, сертифікаційну), а після плани змінюються і студент розуміє, що йому потрібен диплом бакалавра. Якщо в поточному навчальному закладі немає такої програми, то студенту потрібно переводитися в інший навчальний заклад із заліком отриманих кредитів. 

Важливо розуміти, що переклад (трансфер) заснований на еквівалентності предметів. Якщо предмети відповідають змісту програми, на яку подається заява, ймовірно, студенту буде надано трансферний кредит. Однак, якщо програми повністю не пов'язані між собою, студент не зможе перевести кредити.

Education in Vancouver Canada 900 compressor

Навчання в Канаді. Langara College - вступ до University of British Columbia

University of British Columbia (UBC) - університет зі світовим ім'ям. 34-й в рейтингу світових університетів за версією The Times Higher Education (THE) 2021, 38-й у рейтингу університетів світу ARWU 2020. Університет вважається сильним в таких напрямках як право, комп'ютерні науки, бізнес і економіка, природничі науки, інженерія.

Вступ до Університету Британської Колумбії дуже конкурентний. Співвідношення між кількістю поданих заявок на навчання і підтверджених місць становить 65%. Це означає, що третя частина абітурієнтів, які подали заяви на вступ в UBC, так і не отримають бажаний offer.

Langara College view900

Робочим варіантом надходження може стати перехід до Університету Британської Колумбії після навчання в коледжі Langara. Коледж входить в систему кредитів British Columbia Council on Admission and Transfer (BCCAT) і його предмети (кредити) еквівалентні багатьом предметам (кредитами) університету.

Умови для трансферу до Університету Британської Колумбії відрізняються в залежності від факультету. Але загальне правило таке: студент повинен отримати в Langara College мінімально 24, бажано 30 кредитів. В середньому 1 предмет = 3 кредити. Всі предмети повинні бути здані з мінімальною оцінкою С (60% при 50% - мінімальному порозі здачі предмета). Прийом в UBC є конкурентним, і відповідність мінімальним академічним вимогам не гарантує зарахування. UBC також оцінює загальний профіль студента. Для вишу важлива стабільна академічна успішність, послідовність курсів зі зростаючою складністю. Тому студентам, які хочуть вступити в один з кращих канадських університетів, потрібно підготуватися до серйозного навчання.

Отримати консультацію про навчання в Канаді:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 216 times

Блог. Виші Великобританії