Четвер, 29 липня 2021 16:40

Навчання в Канаді. Rotman School of Management. Вивчення бізнесу в Університеті Торонто

Навчання в Канаді. Rotman School of Management. Вивчення бізнесу в Університеті Торонто Навчання в Канаді. Rotman School of Management. Вивчення бізнесу в Університеті Торонто

Навчання в Університеті Торонто - заповітна мрія багатьох іноземних студентів. Одним з популярних напрямків в University of Toronto є вивчення бізнесу. Бізнес школа Rotman School of Management, яка входить до складу Університету Торонто, є одним з лідерів в бізнес освіті не тільки в Канаді, але в світі.

5 причин обрати University of Toronto

 • #1 університет Канади згідно з рейтингом The Times World University Rankings 2 021
 • #1 університет Канади за фахом Business & Management згідно з рейтингом The Times World University Rankings 2021
 • #18 в світовому рейтингу університетів за спеціальністю Business & Management згідно з рейтингом The Times World University Rankings 2021
 • Університет Торонто - це світовий центр науково-дослідницької діяльності, в якій беруть активну участь студенти, а також в університеті підтримується студентське підприємництво та інновації
 • Університет розташований в Торонто, який є економічним хабом Північної Америки, завдяки чому перед студентами відкриваються широкі можливості стажувань і працевлаштування.

UoT1

Rotman School of Management Університету Торонто - лідер в бізнес освіті

Rotman School of Management є частиною Університету Торонто. Це бізнес школа вищої ліги: №2 в Канаді і топ-100 в світі за рейтингом Global MBA Ranking 2020 згідно Financial Times.

Свою місію бізнес школа Rotman визначає так: "Бути каталізатором позитивних змін, які засновані на трансформується навчанні, наповнені розумінням глибинних причин і взаємозв'язків, і натхненні найбільшими викликами в бізнесі і суспільстві". Загальні переконання зведені до чотирьох фундаментальних принципів Rotman:

Цінності Rotman School of Management. Diversity (різноманіття)

Rotman - це різноманітне та інклюзивне суспільство, що складається зі студентів, співробітників та викладачів Університету Торонто будь-якого походження та поглядів. Тут активно просувається академічне і робоче середовище, яке є безпечним, відкритим і доступним для всіх, незалежно від статі, раси або будь-яких інших чинників, які роблять кожного з нас унікальним.

Цінності Rotman School of Management. Excellence (досконалість)

Дотримуючись високих моральних стандартів навчання, в Rotman розширюються межі дослідження в пошуках інноваційних відповідей на найскладніші питання. У Rotman єдині в прагненні створити досвід навчання найвищої якості - в класі, онлайн, на діловій арені і в суспільстві в цілому.

Цінності Rotman School of Management. Integrity (цілісність і принциповість)

Вся діяльність Rotman Університету Торонто - навчання, дослідження і партнерські відносини - побудована на чесності, етичності і відповідальності. Тут дотримуються найвищих стандартів професійної поведінки.

Цінності Rotman School of Management. Respect (повага)

У Rotman Університету Торонто розвивається колегіальна середовище, в якому студенти, співробітники та викладачі зобов'язуються ставитися один до одного з повагою, незалежно від їх ролей в Rotman. Обмінюючись думками, тут погоджуються бути неупередженими і поважати право інших дотримуватися і висловлювати різні точки зору. Різні погляди - це джерело життєвої сили здорового академічної спільноти.

UoT Rotman School of Management view

Програми в Rotman School of Management, University of Toronto

Навчання в бізнес школі Rotman побудовано навколо основних академічних напрямків:

 • Accounting
 • Economic Analysis and Policy
 • Finance
 • Marketing
 • Operations Management and Statistics
 • Organizational Behaviour & Human Resource Management
 • Strategic Management.

Основні програми постбакалаврского рівня для фахівців в певній сфері бізнесу:

 • МВА
 • One Year Executive MBA
 • Global Executive MBA
 • Global Executive MBA for Healthcare and the Life Sciences
 • Graduate Diploma in Professional Accounting
 • Master of Management Analytics
 • Master of Finance
 • Master of Financial Risk Management.

На рівні бакалавра пропонується програма Rotman Commerce.

UoT Rotman School of Management graduation

Програма Rotman Commerce Університету Торонто - успішний старт управлінської кар'єри

Ступінь бакалавра комерції (Bachelor of Commerce, BCom) від Rotman Commerce в Університеті Торонто визнана у всьому світі.

У Rotman Commerce BCom можна отримати диплом бакалавра в галузі управління (Management), фінансів і економіки (Finance & Economics) або бухгалтерського обліку (Accounting). Базовим фундаментом кожного напряму є вивчення основних компонентів бізнесу - фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу, організаційної діяльності, операційного управління, стратегії та економіки.

На першому році студенти вивчають базові предмети як введення в менеджмент, принципи мікро- та макроекономіки, вища математика і лінійна алгебра.

На початку другого року навчання студенти обирають спеціалізацію (Management, Accounting, або Finance & Economics). І протягом трьох років вивчають відповідний спеціалізації набір предметів.

Тривалість програми - 4 роки. Після закінчення програми випускник стає конкурентним на ринку праці. З бізнес школою працюють сотні компаній, від провідних світових банків і корпорацій до стартапів, які динамічно розвиваються. Серед яких компанії з аудиторського сектора як BDO Canada, Deloitte, EY, Fuller Landau, Grant Thornton, KPMG, PwC, Richter, фінансового сектора Barclays Capital, BMO, Credit Suisse, Fidelity Investments, Great West Life, J.P. Morgan, Mastercard, TD Bank, сфери технологій як Amazon, Bloomberg, IBM Canada, Oracle, Samsung, Spotify, Telus, Uber і багато інших. Вони шукають талановитих студентів для проходження стажувань, на неповний робочий день, літню практику, а також випускників для full-time позицій.

Rotman Commerce. Программа бакалаврата по бизнесу Rotman School of Management

Спільнота випускників Rotman Университета Торонто

Навчання в Rotman - це приналежність до певного кола професіоналів бізнесу. Спільнота Rotman Commerce з понад 16000 випускниками, які живуть і працюють по всьому світу. Це люди, які побудували кар'єру в різних галузях, і багато хто з них займають топові позиції у відомих світових компаніях. Велика частина випускників Rotman домагаються успіху в підприємництві і створює новаторські продукти і сервіси. Деякі вибирають політичну кар'єру.

Випускники Rotman Commerce активно беруть участь в підготовці поточних студентів до успішної кар'єри. Програма наставництва для випускників, відкрита для студентів з другого року навчання, є найбільшою з подібних програм і щороку об'єднує понад 200 наставників з нинішніми студентами.

UoT Rotman School of Management study

Серед випускників Rotman School of Management:

 • Майкл Холкомб Вілсон - канадський фінансист, державний діяч і дипломат, компаньйон ордена Канади і член Таємної ради королеви для Канади, Канцлер Університету Торонто
 • Джим Балсіллі - канадський бізнесмен, філантроп і колишній генеральний директор канадської компанії Research In Motion (телекомунікаційна компанія, широко відома як виробник бізнес-смартфонів BlackBerry)
 • Васу Чанхлані - індо-канадський серійний підприємець, філантроп, інвестор. Він є співзасновником групи компаній Sigma і одним із засновників Канадсько-індійського фонду
 • Філіп Орсіні - колишній президент і головний виконавчий директор Masonite International Corporation
 • Джордж Гардінер - фінансист, колишній президент Фондової біржі Торонто, творець Gardiner Museum і інші.

Конкурс для вступу на програму Rotman Commerce дуже високий. Іноземним студентам рекомендується пройти попередню програму підготовки International Foundation Program. Програма проводиться безпосередньо Університетом Торонто і дає підготовку по академічній англійській мові та профільним предметам. Тривалість International Foundation Program - академічний рік (вересень - травень). Крайній термін подачі заявки на програму, яка почнеться у вересні 2021 року, 15 січня 2021.

Отримати консультацію по навчанню в Канаді і вступу в Університет Торонто:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 213 times

Блог. Виші Великобританії