Четвер, 29 липня 2021 15:32

Топ-5 міжнародних університетів Великобританії

Топ-5 міжнародних університетів Великобританії. University of Glasgow Топ-5 міжнародних університетів Великобританії. University of Glasgow

Британське агентство статистики з вищої освіти (HESA, Higher Education Statistics Agency) збирає і передає в відкритий доступ інформацію про кількість студентів, які навчаються на різних програмах в університетах Великобританії.

На підставі цих даних формуються списки університетів Великобританії, в яких навчається найбільша кількість іноземних студентів.

І це свого роду рейтинг самих міжнародних університетів Великобританії. У 2017/18 році в цей список потрапили партнерські університети Kaplan Pathways, з якими Unimind співпрацює з програмами Foundation, Pre-Masters.

Університети Великобританії. University of Glasgow (університет Глазго)

Університет Глазго, один з найстаріших університетів Великобританії, займає 10-е місце в списку. Це престижний навчальний заклад займає 11-е місце у Великобританії (Times Higher Education World University Rankings 2019). У 2018 році він отримав статус Кращого університету Шотландії. Він високо оцінюється з таких предметів, як цивільне будівництво (Civil Engineering), медичне обслуговування (Nursing) і психологія (Psychology), тому легко зрозуміти, чому сюди приїжджають студенти з усього світу.

Університети Великобританії. University of Birmingham (університет Бірмінгема)

Бірмінгемський університет знаходиться під номером 11 в даному списку. Цей університет є членом елітної Russell Group. Це асоціація 24-х престижних університетів Великобританії, аналог американської Лізі Плюща. Університет Бірмінгема також входить до групи red brick університетів, які розташовані в промислових містах і традиційно сильні в прикладних та інженерних дисциплінах. Рейтинги:

  • 15-е місце по Великобританії згідно Times і Sunday Times Good University Guide 2019
  • 2-е місце по Великобританії за інтересом серед роботодавців згідно High Fliers Research 2017/18.

Birmingham university

Университеты Великобритании. University of Liverpool (університет Ліверпуля)

Університету Ліверпуля займає 15 місце в статистиці HESA. Він є членом групи Russell Group.

90% опитаних студентів Kaplan заявили, що Ліверпуль - відмінне місце для іноземних студентів (опитування Kaplan задоволеності студентів 2018 року).

Рейтинги:

  • 16-е місце по Великобританії згідно Shanghai Academic Ranking 2018

Входить в топ-150 світових університетів згідно Shanghai Academic Ranking.

900 Liverpool University

Университеты Великобритании. University of Nottingham (університет Ноттінгема)

Ноттингемський університет займає 17-е місце в списку. Цей університет групи red bricks і входить в топ-15 в Великобританії і в сотню кращих в світі (QS World University Rankings 2019).. 

900 Nottingham University

Университеты Великобритании. City, University of London

Університет займає 18-е місце в списку. Безумовною перевагою університету є його розташування в столиці Великобританії і світовому фінансовому та діловому центрі - Лондоні. Університет Сіті славиться своїми зв'язками з бізнесом і промисловістю, завдяки чому у його студентів відкриваються додаткові можливості для проходження практики.

City, University of London займає 15-е місце серед університетів Великобританії за обсягом інвестицій в ресурси та інфраструктуру в розрахунку на одного студента згідно з рейтингом Guardian University Guide 2019.

city university london

Университеты Великобритании. University of Westminster (університет Вестмінстера)

Університет Вестмінстера займає 23-е місце в списку. Це один з престижних університетів Лондона. Займає 25-е місце в рейтингу університетів Великобританії за ефективністю навчання згідно Guardian University Guide 2019.

westminster uni7

Вступити в університети Великобританії можна безпосередньо через систему UCAS (при наявності міжнародного атестата) або через програми підготовки Foundation. На програмі Foundation іноземні студенти отримують базу з профільних предметів, покращують рівень володіння англійською мовою і отримують навички навчання в новій для себе освітній системі (т.зв. study-skills).

Запрошуємо на консультацію щодо вступу в університети Великобританії:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15+ років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 457 times Last modified on Середа, 29 вересня 2021 11:18

Блог. Виші Великобританії