Четвер, 29 липня 2021 15:24

Університети Англії. Топ-5 університетів Лондона

Університети Англії. Топ-5 університетів Лондона. Queen Mary, University of London Університети Англії. Топ-5 університетів Лондона. Queen Mary, University of London

За статистикою QS Best Student Cities 2018 Лондон визначено як краще студентське місто в світі.

Місто, в якому зосереджені кращі університети Англії, стати студентом яких прагнуть випускники шкіл з різних країн. Якщо бути точними, в Лондоні знаходиться 20 університетів та 300 000 студентів.

Рейтинг Complete University Guide пропонує своє бачення топ-5 університетів столиці Великобританії.

1. Університети Англії. London School of Economics and Political Science

Восьмий рік поспіль Лондонська школа економіки і політичних наук займає перше місце рейтингу університетів Лондона.

Університет щорічно займає провідні позиції за такими спеціальностями: соціальні науки, бізнес і економіка, мистецтво і гуманітарні науки, право, психологія.

Щорічно в університет подаються 20 000 абітурієнтів, з яких студентами стають 1600. Серед співробітників і випускників LSE - 18 нобелівських лауреатів. Відомі випускники: Бертран Рассел (філософ), Джордж Сорос (бізнесмен, інвестор), Девід Рокфеллер (філантроп), Стеліос Хаджі-Іоанну (засновник easyJet).


Читайте  про освіту в Англії в каталозі університетов >>>


LSE logo and signage on building 900


  1. Університети Англії. Imperial College London

Імперський коледж Лондона стабільно посідає друге місце в рейтингу університетів Лондона і ніколи не виходить з десятки найкращих університетів Англії.

Традиційно затребувані спеціальності університету, підтверджені рейтингами: наука, інженерія, медицина, бізнес. Також університет має вищий показник якості досліджень в країні. У ньому зроблені такі проривні відкриття, як відкриття пеніциліну і основи волоконної оптики.

IMPERIAL ICL ExhibRdEntrance 120 tojpeg 1541071756620 x1 900

  1. Університети Англії. University College London (UCL)

Університетський коледж Лондона (UCL) щорічно тримає третю позицію в рейтингу університетів Лондона. А також входить в десятку ліги університетів Англії.

Університет має відмінну репутацію в області наукових досліджень і налічує 29 лауреатів Нобелівської премії серед своїх колишніх студентів і викладачів. У 2019 дослідники з UCL були частиною спільної роботи над телескопом Event Horizon, яка надала перше візуальне свідоцтво надмасивної чорної діри.


Дізнайтесь про рейтинги університетів Великобританії в нашій статті >>>


college 900


  1. Університети Англії. King’s College London

Розташований в самому центрі міста, Королівський коледж Лондона займає четверте місце в рейтингу університетів Лондона, і входить в топ-40 університетів Англії.

King's College входить в групу Russell, а також займає шосте місце в Великобританії за якістю досліджень. Університет є одним з шести академічних центрів охорони здоров'я в Англії, який має зв'язки з міністерством охорони здоров'я.

King's зіграв важливу роль у багатьох досягненнях, які формують сучасне життя, таких як відкриття структури ДНК і дослідження, які призвели до розвитку радіо, телебачення, мобільних телефонів і радарів.

  1. Університети Англії. Queen Mary, University of London

Лондонський університет Королеви Марії входить в п'ятірку кращих лондонських університетів з 2016 року.

Історія університету почалася в 1785 році зі створення першої в Англії медичної школи. У 1995 році в результаті злиття двох історичних медичних шкіл були сформовані Barts і Лондонська школа медицини і стоматології. Зараз університет входить в десятку кращих в Великобританії як по стоматології, так і по медицині.


Читайте про строки подачи документів для вступу в університети Англії через UCAS >>>


Queen Mary University of London 900


Вступайте до топ-університетів Англії разом з експертами Unimind, у яких є успішні кейси вступу в рейтингові університети. З нами студенти вступали в такі британські, американські та європейські виші:

Запрошуємо на консультацію щодо вступу в університети Англії:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15+ років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 657 times Last modified on Четвер, 30 вересня 2021 10:20

Блог. Виші Великобританії