Четвер, 29 липня 2021 16:27

UniTalk Навчання в Канаді. Як вступити в канадський коледж чи університет. Програми підготовки Pathways з ILAC

UniTalk Навчання в Канаді. Як вступити в канадський коледж чи університет. Програми підготовки Pathways з ILAC UniTalk Навчання в Канаді. Як вступити в канадський коледж чи університет. Програми підготовки Pathways з ILAC

Інтерв'ю з Аліною Нігаевой, регіональним менеджером по набору студентів в канадський коледж ILAC (Торонто, Ванкувер). Интерв'ю про навчання в Канаді проведено в травні 2020 року.

ILAC - це партнер Unimind, канадський коледж, який проводить програми для різних категорій студентів. Це курси англійської мови для підлітків, студентів та дорослих. Це популярні літні і зимові канікули для старшокласників в Торонто та Ванкувері з вивченням англійської мови. І програми University Pathway, підготовчі курси для іноземних студентів для вступу в партнерські університети або коледжі.

Канада як освітній напрямок для українських студентів дуже активно росте останні роки. Причини для цього очевидні. Канада - країна з високим рівнем життя, високими соціальними стандартами. Країна, утворення якої вважається одним з кращих в світі. Університети Канади займають високі позиції в світових рейтингах на рівні з міжнародними освітніми грандами як вищі навчальні заклади Великобританії або США. Особливо привертає до Канади іноземних студентів лояльна імміграційна політика країни. У студентів є можливість для стажувань під час навчання і після закінчення навчального закладу.

Відмінною особливістю навчання в Канаді є гнучкість освітньої системи. Після школи студент може вчитися на програмах диплома або сертифіката, після чого практикувати отримані знання на практиці. І після, при необхідності, продовжити навчання, отримавши ступінь бакалавра.

UniTalk. Учеба в Канаде с ILAC

Аліна Нігаєва, ILAC:

Я представляю школу ILAC, це найбільша, найвідоміша школа в Канаді. Ми знаходимося тільки в Канаді, ми truly Canadian. Кампуси школи розташовані в Торонто та Ванкувері, в самому центрі кожного міста. До нас приїжджають студенти з 90 країн світу, в ILAC дуже багатонаціональний склад. Щорічно ми навчаємо близько 16 тисяч студентів.

З 16 березня, в зв'язку з пандемією ми перевели всіх студентів на навчання онлайн. І ось уже майже 2 місяці наші студенти вчаться в віртуальному форматі. І до нас приєднуються ті студенти, які не змогли приїхати через закриття авіасполучення.

Що стосується типів програм з англійської мови, які проводить ILAC. У нас є General English, підготовка до здачі IELTS, Cambridge exams. Для дорослих студентів у нас є Business English. І найголовніше, у нас є University Pathway Program, про яку ми згадували раніше. Особливість цієї програми, що при її успішному проходженні можна зарахуватися в канадський університет чи коледж без здачі IELTS чи TOEFL.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Давайте зупинимося і проговоримо про вступні вимоги до університетів і коледжів Канади і для чого програма Pathway.

Аліна Нігаєва, ILAC:

Для того, щобпочати навчання в Канаді, вступити в канадський університет чи коледж, потрібно мати наш атестат. Тобто український атестат приймається. Також потрібно підтвердити рівень володіння англійською мовою через здачу міжнародних іспитів IELTS чи TOEFL. Іспит з англійської мови є «пропускним пунктом» перед університетом. І він не гарантує, що студент буде успішний на академічній програмі. Так як крім англійської, у студента повинні бути певні академічні навички для навчання в університеті Канади.

Ми спочатку визначаємо поточний рівень англійської у абітурієнта, після чого розраховуємо тривалість програми Pathway. Наприклад, студенту із середнім рівнем мови буде потрібно 4 місяці підготовки для вступу. Під час навчання в ILAC студент дізнається, що чекати в канадському вузі, які завдання бувають, які вимоги до студентів ставляться. І, звичайно ж, він подтягянет англійська до потрібного рівня і, що важливо, йому не потрібно буде здавати IELTS чи TOEFL додатково.

ILAC Toronto school

Ірина Кузьменко, Unimind:

Аліна, розкажіть, будь ласка, про коледжі і університети Канади, з якими працює ILAC.

Аліна Нігаєва, ILAC:

Так, у нас зараз більше 90 коледжів і університетів. Це найбільш затребувані навчальні заклади в Канаді і вибрати є з чого.

У нас в ILAC є відділ з фахівцями за програмами підготовки, які, при необхідності, допоможуть студенту вибрати коледж і програму.

Найпопулярніші напрямки навчання, які вибирають студенти з СНД, - це бізнес, маркетинг, IT.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Давайте поговоримо про те, чим відрізняються коледжі та університети в Канаді.

Аліна Нігаєва, ILAC:

І коледжі й університети - це вищі навчальні заклади в Канаді. Не варто плутати з визначенням коледжу в наших країнах, де коледж - це середня спеціальна освіта.

Головною відмінністю є той факт, що університети Канади пропонують більш наукову спрямованість. У той час як коледж - це більш практичне спрямування. Після університету студент може почати будувати кар'єру або піти в викладацьку або наукову діяльність. Після коледжу студент може почати працювати.

Університети Канади, як правило, дорожче за вартістю, ніж коледжі. У канадському університеті можна отримати диплом бакалавра і магістра. У коледжі є програми бакалаврату, але немає програм магістратури. На постбакалаврском рівні в коледжах Канади студенти можуть вчитися на дипломних програмах.

ILAC Students Class 4


Ірина Кузьменко, Unimind:

Розкажіть, будь ласка, про вартість навчання - безпосередньо в ILAC і коледжах Канади.

Аліна Нігаєва, ILAC:

Вартість навчання в коледжі в рік близько 15 тисяч канадських доларів. Вартість в ILAC - з розрахунку 1 000 канадських доларів на місяць.

Ірина Кузьменко, Unimind:

За вашій практиці, скільки часу потрібно вчитися на програмі підготовки студентам, які добре вчаться, мають середній рівень володіння англійською мовою?

Аліна Нігаєва, ILAC:

Для вступу до канадського коледжу потрібно мати рівень англійської IELTS 6.0-6.5.

У програмі ILAC 17 рівнів англійської мови. Ми визначаємо рівень кожного абітурієнта і розподіляємо його до відповідного класу. Ми можемо прийняти студента навіть з самим мінімальним рівнем.

На 10-му рівні по школі ILAC (це відповідає рівню Pre-Advanced) студенту знадобиться 2 місяці для підготовки до вступу до ВНЗ. Це мінімальна тривалість програми University Pathway Program.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Резюмую шлях навчання в Канаді, вступу до коледжів та університетів Канади з ILAC. Після закінчення школи студент кілька місяців (в залежності від поточного рівня англійської) вчиться на програмі Pathway, після чого він без складання іспитів IELTS чи TOEFL вступає до коледжу чи університету Канади, який він попередньо для себе вибрав.

У разі, якщо при проходженні Pathway, студент не досягає потрібного рівня англійської мови, навчання за програмою триває.

Аліна Нігаєва, ILAC:

Ми спочатку максимально точно визначаємо необхідну тривалість програми Pathways. І якщо студент намагається, відповідально ставиться до завдань, не пропускає заняття, він проходить програму в термін. Якщо ж студент з якоїсь причини не справляється, курс продовжується і коригуються наступні дати з надходженням.

ILAC Students 5

Ірина Кузьменко, Unimind:

Ми проводимо наше інтерв'ю в період карантину. Які у вас очікування про те, як почнеться навчання в наступному навчальному році? Розкажіть про свою нову онлайн програму ILAC KISS.

Аліна Нігаєва, ILAC:

Зараз ми плануємо всіх студентів на період після 31 серпня. Сподіваємося, до цього часу у студентів буде можливість почати навчання безпосередньо в Канаді.

Але ми вже відкрили нашу онлайн школу ILAC KISS. Kiss розшифровується як «Keeping it Simple and Smart». Всі наші студенти займаються на платформі Zoom. Це зручно, студентів можна формувати в різні групи. Студенти можуть брати активну участь в уроці, піднімаючи руку, коментуючи те, що відбувається в чаті, ставлячи питання одногрупникам або безпосередньо викладачу.

В рамках ILAC KISS ми пропонуємо ті ж програми, що в очному форматі - підготовка до IELTS, Cambridge, Business English, General English та також програму Pathway.

Програми ILAC KISS це 20 віртуальних уроків на тиждень в режимі реального часу, не запис. І 10 уроків офф-лайн, коли студенти можуть працювати в групі з однокласниками, задавати питання викладачу. Як показує практика, займатися більше 3 уроків в день (що дорівнює 20 уроків на тиждень) біля екрану стає важко.

Онлайн програми ведуться в 4 потоки в залежності від часового поясу студентів.

Дата початку онлайн програми - щопонеділка. Вартість програми - 100 канадських доларів на тиждень. Плюс істотна економія на витратах на проживання та харчування.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Одне з питань, який ми отримали до інтерв'ю - де живуть студенти під час навчання в ILAC.

Аліна Нігаєва, ILAC:

Ми пропонуємо проживання в приймаючій канадській родині. Або з 18 років проживання в резиденції. Якщо студент молодше 18 років, то це тільки приймаюча сім'я. Є можливість замовити триразове харчування.

Як правило, приймають сім'ї розташовані на відстані 40-50 хвилин їзди на громадському транспорті від центру Торонто або Ванкувера, де знаходяться школи ILAC. Зазвичай студенти добираються на громадському транспорті - це метро і автобус.

Вартість проживання, харчування та інших поточних витрат студентів - до 2 000 канадських доларів на місяць.*

Серед партнерських коледжів і університетів Канади ILAC:

  • Провінція Британська КолумбіяCapilano University, Douglas College, Langara College, Thompson Rivers University, Vancouver Community College, Vancouver Film School и др.,
  • Провінція Альберта: Concordia University of Edmonton, Southern Alberta Institute of Technology (SAIT) и др.,
  • Провінції Саскачеван і Манітоба: Saskatchewan Polytechnics, University of Saskatchewan, University of Winnipeg и др.,
  • Провінції Онтаріо і Квебек: Algonquin College, Brock University, Centennial College, Conestoga College, George Brown College, Humber College, Niagara College, Seneca College, Trent University и др.,
  • Провінції Нью Брансвік і Нова Скотія: University of New Brunswick, Cape Breton University и др.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу на програми ILAC:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 175 times

Блог. Виші Великобританії