Четвер, 29 липня 2021 16:04

Бізнес-освіта у США. Іноваційна Thunderbird, бізнес-школа Arizona State University (ASU)

Бізнес-освіта в США. Інноваційна Thunderbird, бізнес-школа Arizona State University (ASU) Бізнес-освіта в США. Інноваційна Thunderbird, бізнес-школа Arizona State University (ASU)

У 1946 році заснована американська бізнес-школа Thunderbird School of Global Management, орієнтована на міжнародну торгівлю та міжнародні відносини. Спочатку навчальний заклад працював як Американський інститут зовнішньої торгівлі

Сьогодні Thunderbird - бізнес-школа світового рівня, яка визначає місією «навчати світових лідерів, які створюють стійке процвітання в світі». Бізнес-школа Thunderbird - це частина Державного університету Арізони Arizona State University ASU. Поєднання 70-річного досвіду Thunderbird і репутації ASU в області інновацій в повній мірі дає реалізацію флагманських освітніх бізнес-методик.

Arizona State University thunderbird sign 900 compressor

Чому варто вибрати Thunderbird School of Global Management

Рейтинги і акредитації Thunderbird School of Global Management

Першою причиною, по якій варто подумати про диплом Thunderbird, є рейтинг: магістерська програма з управління глобальним бізнесом названа №1 в світі згідно зі звітом Times Higher Education / Wall Street Journal 2019.

Thunderbird - рекомендований варіант американської бізнес-школи для людей, чиї прагнення та ідеї виходять за рамки існуючої парадигми. Людей, які хочуть змінювати світ. Thunderbird - частина американського університету Arizona State University, який займає 1-ю позиції в номінації "Найбільш інноваційний університет" згідно News & World Report останні п'ять років поспіль.

USA Arizona State University 01 900 compressor

Крім того, у бізнес-школи Thunderbird є акредитація Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) протягом 25 років. Ця акредитація визнана світовим освітнім бізнес-спільнотою та демонструє стандарти методик і програм по бізнесу і менеджменту в Thunderbird.

Перевага навчання в хорошій бізнес-школі - це можливість знайти нові контакти і знайомства, долучитися до кола топ-менеджменту і власників бізнесу з різних країн. У міжнародному клубі Thunderbird більше 45 000 випускників з 70 країн. Що відкриває двері в співтовариство професіоналів-однодумців, на знаннях і досвіді яких можна вчитися, а також знаходити нові можливості для розвитку кар'єри або власного бізнесу.

Відомі випускники бізнес-школи Thunderbird

Серед випускників Thunderbird люди, які стали світовими лідерами і домоглися великих успіхів:

 • Адель Лабіб (Adel Labib), співзасновник і генеральний директор Télésonique
 • Боб Дадлі (Bob Dudley), генеральний директор British Petroleum (BP)
 • Халла Томасдоттір (Halla Tómasdóttir), генеральний директор The B Team
 • Хоакін Дуато (Joaquin Duato), віце-президент Johnson & Johnson
 • Кім Вільямс (Kim Williams), виконавчий віце-президент і фінансовий директор Warner Bros.
 • Луїс Альберто Морено (Luis Alberto Moreno), президент Міжамериканського банку розвитку
 • Рамон Лагуарта (Ramon Laguarta), генеральний директор PepsiCo.
 • Сорая Хакузіяреми (Soraya Hakuziyaremye), міністр торгівлі та промисловості Руанди.

Топ-компанії, які приймають на роботу випускників Thunderbird: Amazon, Microsoft, Exxon Mobil, Petsmart, Liberty Mutual, Walmart, Nationwide і Kohler.

Сучасний інноваційний кампус бізнес-школи Thunderbird

Нова будівля бізнес-школи Thunderbird School of Global Management, розташоване на кампусі Downtown Phoenix Державного університету Арізони. Об'єкт вартістю 75 мільйонів доларів повинен бути завершений в 2021 році, до 75-річчя Thunderbird. Це буде ультрасучасна штаб-квартира бізнес-школи, обладнана за останнім словом техніки, включаючи відеостудію і ротонду для проведення заходів.

Поряд з новою штаб-квартирою будуть відкриті 20 регіональних «Центрів передового досвіду». Багато з них вже відкриті в таких місцях, як Сеул, Дубай, Найробі і Джакарта, і ці глобальні центри підтримають місію бізнес-школи по об'єднанню і навчання майбутніх лідерів - тих, хто буде продовжувати вирішувати найскладніші світові проблеми.

Програми та дипломи Thunderbird School of Global Management

Всі програми Thunderbird побудовані таким чином, щоб сприяти розвитку глобального мислення студентів і отримання практичних лідерських навичок. Це реалізовано через багатонаціональний склад учнів, прикладні програми навчання і стажування.

Програми магістратури на кампусі Downtown Phoenix:

 • Global Management, MGM
 • Global Management — Executive, MGM

Програми магістратури на кампусі West:

 • Global Management, BGM
 • International Trade, BS

Важливо пам'ятати, що Thunderbird - це не традиційна бізнес-школа, це академія глобального лідерства з фокусом на управління.

USA Arizona State University 02 900 compressor

Програми Thunderbird призначені для підготовки фахівців до світового лідерства в четвертій промислової революції. Освіта в Thunderbird виходить за рамки навчальних планів бізнес-шкіл, і студенти набувають навички лідерства, які допоможуть підготуватися до світу бізнесу в сучасній складній глобальній економіці.

Генеральний директор і декан Thunderbird Санджив Хагра так визначає навчання в бізнес-школі: «Ми повністю переосмислили нашу навчальну програму, пропонуючи спеціальності в магістратурі по глобальному менеджменту, надаючи нашим студентам можливість розробити міждисциплінарну ступінь, яка надає їм інструменти в різних областях.

Ми даємо майбутнім лідерам навички, знання і далекоглядність для вирішення глобальних проблем, використання нових технологій і пом'якшення непередбачених наслідків прогресу. Найголовніше, ми навчаємо лідерів з глобальним мисленням, компетенції в галузі культури і емоційним інтелектом».

Стати лідером з бізнес-школою Thunderbird! Є багато причин, щоб вибрати Thunderbird School of Global Management: від рейтингу і залучених міжнародних випускників до інноваційних навчальних програм і культурного розмаїття. Це дійсно надихає місце для навчання. Отримання диплому в Thunderbird може стати першим кроком на шляху до захоплюючої кар'єри в якості одного зі світових лідерів.

Консультація про вибір програми і надходження - в компанії Unimind:
(097) 797-35-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 146 times Last modified on Понеділок, 20 вересня 2021 13:20

Блог. Виші Великобританії