Четвер, 29 липня 2021 16:32

Навчання у Нідерландах. Затребувані професії у Голандії

Навчання в Нідерландах. Затребувані професії в Голландії. Eindhoven University of Technology, TU/e, Технологічний університет Ейндховена Навчання в Нідерландах. Затребувані професії в Голландії. Eindhoven University of Technology, TU/e, Технологічний університет Ейндховена

Навчання англійською мовою в Західній Європі, розвинена економіка і рівень життя, відкритість до інших культур, порівняльна доступність вартість навчання - ці факти роблять навчання в Нідерландах популярним. Університети Голландії входять в топ вузів світу, а за деякими напрямками, наприклад, інженерії та технологій, займають топові позиції в світі.

Важливим фактором на користь Нідерландів при виборі країни для навчання за кордоном є те, що після закінчення навчання студенти можуть залишитися на рік в країні для пошуку роботи.

За інформацією державного порталу Study in Holland в певних секторах і галузях є постійний попит на кваліфікованих фахівців. Особливо інженерів, фахівців в області комп'ютерних технологій, охорони здоров'я, новаторських умів в творчих галузях.

Нижче опис цих секторів і галузей, поточного попиту і майбутніх кар'єрних перспектив.

engineering at University of Groningen

Навчання в Нідерландах та затребувані професії. Інженерія

Як і сусідня Німеччина, Голландія мають давні традиції в області високих технологій, інновацій та науки.

Дослідження, проведене глобальним бюро талантів (global talent bureau), показало, що Нідерланди посідають друге місце за попитом на інженерів в світі, на країну припадає 13% оголошень про вакансії в машинобудівному секторі. Незалежно від того, чи є ви інженером-проектувальником, інженером-механіком або технічним фахівцем, така професія затребувана.

Якщо вибирати спеціальність інженера-гідротехніка, Нідерланди - підходяще місце для кар'єри. Нідерланди мають давні традиції в боротьбі з повенями, створенні технологій днопоглиблювальних робіт і річкового будівництва. Голландія стала важливим гравцем в області адаптивного до клімату будівництва, що дозволяє будувати будинки в районах, схильних до повеней.

Володіючи міцними позиціями в галузі поновлюваних джерел енергії, енергоефективності та лідируючими позиціями в морській вітроенергетики, переробці біомаси та тепличному господарстві, голландці поставили перед собою кілька амбітних завдань.

Країна взяла на себе зобов'язання створити до 2050 року надійну, стійку і доступну за ціною енергетичну систему, яка буде виробляти 40% електроенергії з стійких джерел. Таким чином, Нідерланди вкладають великі кошти в інновації, розвиток інфраструктури та дослідження в пріоритетних для себе сферах економіки.

Де вчитися на інженера в Нідерландах

 • Delft University of Technology, 1-е місце в Нідерландах, 6-е в Європі, 21-е у світі за фахом Engineering & Technology, The Times 2021
 • University of Groningen, одним з пріоритетних сфер наукових досліджень в Університеті Гронінгена є енергетика, дослідження проводяться на платформі Groningen Energy and Sustainability Program (GESP)
 • University of Twente - університет з сильною інженерною школою.

Competur Sciences and Engineering at TU Delft

Навчання в Нідерландах та затребувані професії. Комп'ютерні технології

У Нідерландах розвинена економіка, заснована на знаннях, з фокусом на високотехнологічні галузі, технологічні та соціальні інновації та ефективну продуктивність праці. Добре підготовлені фахівці в області інформаційних і комунікаційних технологій (ICT) користуються великим попитом, при цьому щорічна кількість вакансій збільшується до 37 000 к 2020 року тобто на 1,2%. Цей сектор один з швидкозростаючих в Нідерландах.

Затребувані співробітники, які виконують всі ICT-функції. Поєднання ICT з іншими навичками (наприклад, безпекою, здоров'ям, освітою) в даний час затребуване. Хорошим прикладом може стати відносно нова роль дизайнера інтер'єру в поєднанні з архітектурою цифрових рішень. Архітектори наймають зовнішнього фахівця з ICT для отримання рекомендацій щодо впровадження та використання електронної та цифрової інфраструктури в будівлях.

Крім того, на сьогоднішньому конкурентному ринку праці досвід роботи в сфері ICT - надійна відправна точка для позицій в менеджменті середньої та вищої ланки.

Наразі середня тривалість пошуку роботи випускником ICT в Нідерландах складає шість тижнів, що рекордно мало. Диплом в області ICT дає можливість працювати в різних сферах - урядові організації, бізнес або освіту.

Де вчитися в Голландії по ICT-спеціальностями

 • Delft University of Technology, за фахом Computer Science TU Delft займає 1-е місце в Нідерландах, відповідно 11-е в Європі, 47-е у світі згідно The Times.
 • Eindhoven University of Technology, університет розташований в технологічному центрі Brainport Eindhoven, головний фокус якого - передові галузі високих технологій.
 • University of Twente, на кампусі університету розташований найбільший в країні інноваційний парк Kennispark Twente
 • Maastricht University, спеціальність Computer Science займає 251-е місце в світі з 749 університетів.

HU university of applied sciences utrecht 900

Навчання в Нідерландах та затребувані професії. Інновації та креативні сфери

Протягом століть голландська творчість надихало і було прикладом для творців всього міра. Такі генії, як Рембрандт і Ван Гог змінили світ навколо себе.

Сьогоднішні голландські майстри - це такі ікони певних сфер, як модельєри Віктор і Рольф, архітектор Рем Колхас, дизайнери Марсель Вандерс і Адріан ван Хойдонк, ілюстратор Дік Бруна і ді-джей Армін ван Бюрен. Вони демонструють сильні сторони голландського дизайну: прагматичний, відкритий, концептуальний, нестандартний і дотримується принципу «менше означає більше».

У голландському дизайні також поєднуються інновації, творчість і бізнес. Голландська творчість доводить, що творчість робить бізнес інноваційним, конкурентоспроможним і процвітаючим.

Креативні індустрії забезпечують 3% ВВП Голландії, і в них зайнято 170 000 чоловік. Дві третіх цих творчих професіоналів працюють не за наймом. Очікується, що в найближчі роки сектор виросте на 0,9%.

Таким чином, якщо ви хочете почати кар'єру в креативній економіці, Нідерланди варто розглянути. Крім художніх коледжів по всій країні, в Brainport Eindhoven є Академія дизайну, де проходить тиждень голландського дизайну і яка служить платформою для творчих талантів.

У 2013 році Radboud University Nijmegen запустив першу програму магістратури в творчих галузях, яка готує студентів до кар'єри в галузі управління та / або підприємництва в цьому швидко змінному середовищі.

Де вчитися в Нідерландах творчості та інновацій

 • Radboud University Nijmegen, перша програма магістратури в творчих галузях
 • HU University of Applied Sciences Utrecht, популярна програма Creative Business
 • Vrije Universiteit Amsterdam, популярна програма Arts and Culture в столиці Нідерландів Амстердамі
 • Amsterdam University of Applied Sciences, популярний факультет Digital Media and Creative Industries з безліччю програм.

Medical Sciences at University of Groningen

Навчання в Нідерландах та затребувані професії. Охорона здоров'я

Через старіння населення в Нідерландах буде розрив між попитом в секторі охорони здоров'я та кількістю дипломованих співробітників, які його заповнюють. Сектор охорони здоров'я - найбільший в Нідерландах, і очікується, що він буде рости після 2020 року.

На даний момент більшість вакансій заповнюється в розумні терміни, але вже стає важче заповнювати посади, що вимагають університетського ступеня.

Оскільки до 2040 року кількість літніх людей (65+) збільшиться вдвічі, є перспективи для цікавих і соціально значущих можливостей працевлаштування в голландському секторі охорони здоров'я як мінімум на три десятиліття.

Попит на фахівців з догляду за людьми похилого віку, стоматології, екстреної допомоги та психіатричної допомоги. Більшість медичних професій в Нідерландах регулюються державою. Це означає, що доступ до професії регулюється законом.

Випускнику університету необхідно звернутися до відповідного органу для допуску до професійної практиці. Орган вирішує, чи можете ви займатися даною професією в Нідерландах. Приклади регульованих професій в галузі охорони здоров'я - медсестра, стоматолог і лікар.

Де вчитися в Голландії на медицині та близько медичних спеціальностях

 • Maastricht University, Clinical, Pre-clinical and Health займає 67-е місце з 775 університетів світу в рейтингу The Times
 • University of Amsterdam, медична школа - одна з найсильніших в країні
 • Erasmus University Rotterdam - медичний напрямок - один із пріоритетних в наукових дослідженнях університету
 • University of Groningen - Aletta Jacobs School of Public Health Університету Гронінгена - провідний центр досліджень в сфері здорового старіння
 • Vrije Universiteit Amsterdam - сильні програми з біомедицини.

Отримати консультацію по вступу в університети Нідерландів в компанії Unimind:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 413 times Last modified on Понеділок, 16 серпня 2021 11:47

Блог. Виші Великобританії