Четвер, 29 липня 2021 16:49

Освіта в США. Бізнес і технології - виграшна комбінація для успішної кар'єри

Освіта в США. Іновації в американських університетах Освіта в США. Іновації в американських університетах

Плануючи освіту за кордоном, студенти розраховують на успішну кар'єру з великими перспективами. Зрозуміло, вибираючи ВНЗ і спеціальність, все прагнуть забезпечити окупність інвестицій в освіту. Разом з цим швидкість змін в світі збільшується, нові сфери змінюють економіку цілих країн, технології стали невід'ємною частиною навіть найвіддаленіших від IT сегментів ринку. І важливе питання - як зробити правильний вибір для навчання, в якій сфері є перспективи, а яка стагнує, які дисципліни будуть затребувані в майбутньому?

Освітні експерти сходяться на думці, що кар'єра майбутнього - це поєднання технічних навичок зі знаннями у вузькій сфері. Один з варіантів - отримання освіти в США, отримання диплома американського університету, який поєднує технології та бізнес.

Зміни, можливості та інноваційні підходи в освіті США

Час йде, зміни неминучі; однак поточні масштаби і темпи перетворень дивують. Що проявилося в цьому році, оскільки всім довелося раптово перейти від особистих зустрічей до спілкування через цифрові канали. Згідно з оцінкою McKinsey, даний перехід в онлайн може мати масштаб і наслідки переходу робочої сили з сільського господарства на початку 1900-х років.

Перехід від сільського господарства до індустріалізації спонукав до створення першої в світі бізнес-школи та першої програми бізнес-адміністрування. Зараз в це важко повірити, але Wharton School при Пенсільванському університеті і ступінь MBA Гарвардського університету вважалися «експериментальними», коли ці програми починали викладати. Освіта, засноване на кейсах, відрізнялося від академічної теорії традиційних на той момент навчальних програм, і незабаром вони встановили стандарт для бізнес-освіти.

Університети США продовжують розширювати свої програми, щоб задовольнити поточні потреби як студентів, так і роботодавців. Більш інноваційні навчальні заклади створюють наукові ступені, орієнтовані на майбутнє. Згідно з оцінками Світового економічного форуму, в результаті розвитку нових технологій 75 мільйонів робочих місце може бути скасовано, в той час як створено до 133 мільйона нових робочих місць. Для тих, хто підготується до цього тектонічному зрушення на ринку праці, з'являються великі можливості.

Бізнес і технології: виграшна комбінація для отримання освіти в США

І фахівці в сфері IT, і професійні менеджери - обидві ці професії в топ-затребуваних посад, які будуть рости в майбутньому.

Попит на співробітників, які можуть поєднувати технічні і «м'які» навички (soft skills), підтверджує Національна асоціація коледжів та роботодавців (NACE). У звіті Jobs Outlook за 2019 рік письмові комунікативні навички вказані як головний атрибут, який шукають роботодавці в США, за якими слідують навички вирішення проблем, здатність працювати в команді (всі сильні сторони навчальної програми по бізнесу) і аналітичні та кількісні навички.

У чому переваги дипломів, що поєднують в собі знання в сфері IT та менеджменту? На відміну від загальних бізнес-програм, більшість програми з комбінацією бізнес і IT визначені урядом США як програми STEM. Це дозволяє іноземним студентам працювати в США протягом 3-х років після закінчення навчання за програмою Optional Practical Training (OPT). Для порівняння, студенти, отримали не-STEM ступеня, можуть працювати OPT протягом одного року.

3 комбінації програм по бізнесу і IT, які припускають кар'єрний потенціал.

Pace University compressor 900 compressor

Бізнес і аналітика в університетах США

Обсяг даних зростає з кожним днем ​​і впливає на всі аспекти світової економіки. За даними IBM, до кінця 2020 року об`єм даних складе до 40 зеттабайт (43 трильйона гігабайт)! Компанії прагнуть використовувати ці дані, і 85% заявляють, що вони з великою ймовірністю перейдуть на аналітику великих даних до 2022 року. Це означає, що ринку знадобляться фахівці, які знають, як витягувати і аналізувати дані, а також приймати управлінські рішення на основі висновків з даних.

Седжано Кулкарни, студент, який вивчав бізнес-аналітику в Державному Університеті Арізони (ASU), добре це знає. Аналітик бізнес-систем в Choice Hotels International в Феніксі, володіє мовою програмування SQL. Однак він наполягає на тому, що "спілкування - найважливіший навик. Я багато розмовляю з власником продукту і зацікавленими сторонами по проекту, щоб отримати підтримку при прийнятті ключових рішень".

Тим часом, сильні математичні навички можуть допомогти студентам, які вивчають бізнес, виділитися. Філліс Муні, виконавчий директор відділу кар'єрних послуг Університету Пейс в Нью-Йорку, згодна. «На сьогоднішньому ринку праці студенти бізнес-спеціальностей можуть виділитися серед конкурентів, якщо продемонструють високий рівень знань бізнес-аналітики, включаючи володіння аналітичними методами і програмними інструментами». Вона рекомендує брати курси з аналізу даних, інформаційних технологій і кількісного моделювання незалежно від обраної студентом бізнес-програми.

У випускників зі ступенем бізнес-аналітики є перспективи для кар'єри. Такі як аналітики в компаніях, фахівці з комп'ютерної та дослідницької інформації, менеджери інвестиційних фондів і архітектори баз даних.

Бізнес та цифрові ЗМІ - освіта в США

Соціальні мережі та мобільні технології змінили спосіб спілкування компаній з клієнтами. Очікується, що до 2022 року робочі місця в сфері комунікацій та цифрових медіа виростуть на 83000 чоловік.

Університетські програми, які поєднують дослідження бізнесу та цифрових медіа, поєднують науку і стратегію. Вони дають студентам цінні інструменти для пошукової оптимізації, мобільних технологій, науки про дані, візуальної аналітики та електронної комерції.

Вірджинія Дусі з Італії вивчала соціальні мережі і мобільний маркетинг (Social Media and Mobile Marketing) в Університеті Пейс. Зараз дівчина працює аналітиком по електронній торгівлі в французько-американської компанії-виробника косметичних продуктів Coty в Нью-Йорку. Вірджинія говорить, що перемогла конкуренцію на ринку праці завдяки «навичкам і компетенцій, які придбала в університеті. Щоб домогтися успіху в сьогоднішній діловому середовищі, потрібно бути готовим вчитися і залишатися в курсі змін сфери. Це вірно для багатьох галузей, але особливо для цифрового маркетингу».

Отримання ступеня в галузі бізнесу з фокусом на цифрові ЗМІ дозволяє зробити кар'єру в якості менеджерів по рекламі, просуванню і маркетингу, аналітиків з дослідження ринку та фахівців з мультимедійним комунікацій (US Bureau of Labor Statistics).

Pace University02 900 compressor

Менеджмент і технологічне підприємництво в університетах США

Технологічні компанії як Apple і Amazon зросли з невеликих проектів в міжнародні корпорації не випадково; їх підтримували люди, які знали, як створювати нові продукти і сервіси. Зростання технологічних компаній був істотним. За останні 30 років в США третина нових робочих місць раніше не існувала. Більшість нових спеціальностей так чи інакше пов'язані з технологіями, як розробка IT, виробництво обладнання, створення додатків і управління IT-системами.

Програма, яка вчить як технічним, так і підприємницьким навичкам, дає можливість почати власний бізнес, заснований на технологіях. Наприклад, бакалавр в області технологічного підприємництва і менеджменту в Arizona State University (ASU) поєднує основи технологій і бізнесу. Такий диплом може стати стартом у кар'єрі в областях з високим потенціалом зростання. Таких як менеджери по архітектурі і проектування, менеджери ланцюжків поставок, інженери систем, орієнтованих на потреби людини, а також управлінців вищої ланки.

Сетураман Панчанатан, керівник відділу досліджень і інновацій ASU, вважає, що підприємницьке мислення принесе користь кожному. Сетураман рекомендує «постійно розвивати нові навички, що виходять за рамки безпосередніх професійних інтересів, щоб бути корисним для роботодавців протягом кар'єрного шляху.

У міру того, як ринок праці продовжує розвиватися, корпорації будуть залучати фахівців, які практикують lifelong learning, що володіють новаторським і творчим мисленням. Таким чином, здатність адаптуватися до сьогоднішньої робочої середовищі включає і визнання і прийняття того, що зміни відбуваються і будуть тривати. Вибирайте йти в ногу зі змінною тенденцією, а не боротися з нею».

USA Arizona State University 03 900 compressor

Отримання вищої освіти в США - інновації і перспективи

Отримання вищої освіти в США - відмінна інвестиція в майбутнє. Крім того, що студенти вивчають в класах, додатково розвивають навички через студентські клуби, стажування та дослідні роботи. Кампуси американських університетів дають основу для створення мережі контактів з однокурсників, професорів і наставників. Цей досвід і зв'язки допоможуть протягом кар'єри, відкриваючи більше можливостей для особистої та професійної самореалізації.

Отримати консультацію по освіті в США:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 221 times Last modified on Середа, 11 серпня 2021 15:24

Блог. Виші Великобританії