Выбор сезонных лагерей

В прямом эфире инстаграм Unimind мы поговорили о лагерях в Великобритании 2022 с Людмилой Анучиной, региональным менеджером по набору студентов в странах СНГ Bucksmore Education. Интервью записано в январе 2022.

Bucksmore Education - это организация с 40-летней историей, которая проводит программы летних каникул в Англии в престижных школах и университетах Англии. Bucksmore Education имеет отличную репутацию на рынке летних лагерей за границей.

CATS London, міжнародна школа-пансіон для учнів у віці 15-18 років, офіційно представила свою бізнес-лабораторію Bloomberg вартістю 200 000 фунтів стерлінгів.

Дизайн лабораторії розроблений іменитим агентством Mystery. За основу взято дизайн європейської штаб-квартири Boolmberg, який був відзначений номінацією як кращу нову будівлю Великобританії в жовтні 2018 (UK's best new building).

Лабораторія складається з 14 бізнес-терміналів Bloomberg, згрупованих по робочих місцях для спільної роботи.

Альтернативою річним програмам з вивченням іноземних мов можуть стати тематичні літні школи на базі університетів. Вони підходять для студентів з високим рівнем володіння англійською мовою.

Як правило, це міжнародні програми, на які приймаються студенти з різних країн, у тому числі ті, хто не вчиться в даному університеті.

Тематика програм різноманітна: медицина, мистецтво, економіка та ін.

Цілі курсу молодого підприємця (Young Entrepreneurs) для підлітків 14 - 18 років:

- Зрозуміти, що значить бути підприємцем і які навички необхідні успішному підприємцю.

- Розвинути і навчитися застосовувати знання, розуміння і навички, необхідні для сучасного підприємця в локальному, національному та світовому контексті.

- Сформулювати бізнес-стратегію для свого підприємства, яку можна уявити стороннім особам.

- Запустити і розвинути нові ділові ініціативи всередині корпорацій і забезпечити їх життєздатність в теоретично несприятливих умовах.

Коледжі CATS College пропонують освіту високої якості в чотирьох своїх центрах - Бостоні (США), Кембриджі, Кентербері і Лондоні. Завдання коледжів - максимально розкрити потенціал студентів, розвинути особистісні якості та почуття незалежності, щоб підготувати їх до життя сучасному світі.

Заснована в 1991 році ILSC стала найбільшою мовною школою Канади з міжнародною репутацією. У ILSC навчаються студенти з більш ніж 40 країн світу.

Школи ILSC розташовані в трьох найбільш привабливих містах Канади - Ванкувері, Торонто і Монреалі.

У літній період ILSC проводить канікулярну програму для школярів на кампусах престижних канадський університетів: університеті Торонто (University of Toronto), університеті Британської колумбії (University of British Columbia) и університеті МакГілл (McGill University).

Для тінейджерів це унікальний досвід студентського життя на кампусах університетів Канади, спілкування в міжнародному середовищі та вивчення англійської мови.

Повне занурення в англійську з Living Learning English

Вибираючи літній курс для дитини, важливо визначити для себе завдання, які поїздка за кордон буде виконувати. Якщо основна мета - істотно поліпшити рівень володіння англійською мовою, необхідно підбирати програму і школу, в якій буде мінімізовано спілкування рідною мовою в форматі "повного занурення". Одна з таких програм, яка підтвердила свою практичну ефективність - навчання з проживанням в сім'ї викладача.

Лондонський King's College, Оксфордський університет чи Кембридж - студентом будь-якого з цих топ-вузів можна стати влітку, якщо вибрати програми Bucksmore Education. Це одна з небагатьох британських освітніх організацій, яка проводить дитячі канікулярні програми, спрямовані на вивчення англійської мови, академічної та університетської підготовки на базі престижних університетів Великобританії.

Блог. Виші Великобританії