Четвер, 29 липня 2021 15:05

Медичні спеціальності в США на прикладі університету Сент Луїс (Saint Louis University)

Медичні спеціальності в США на прикладі університету Сент Луїс (Saint Louis University) Медичні спеціальності в США на прикладі університету Сент Луїс (Saint Louis University)

Отримати професію лікаря в США - один з популярних запитів від наших студентів. Головною відмінністю між українською та американською системою медичної освіти є той факт, що по в Україні можна після закінчення школи вступити в медуніверситет. У США такої можливості немає. Випускники шкіл, які хочуть стати лікарями, повинні отримати диплом бакалавра за суміжною спеціальністю (біологія, хімія, біотехнології тощо), а тільки після цього вступати в медичну школу. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 

Важливо знати, що для вступу в медичну школу необхідно здати іспит MCAT, який поєднує перевірку знань з профільних предметів, а також оцінює критичне мислення кандидата

Партнером Unimind в напрямку медичних спеціальностей є INTO Saint Louis University. На базі цього університету працює одна з кращих в США медичних шкіл. Перевагою для іноземних студентів є програми підготовки та інтеграції в нове освітнє середовище.

Saint Louis University - це один з усього декількох університетів (близько 30), які приймають іноземних студентів на медичні спеціальності, тому зарахування на Pre-Med в SLU дає студентам унікальну можливість зав'язати контакти з Medical School, проявити себе (в США networking грає величезне значення!) і пройти спеціалізовану підготовку до Medical School.

Saint Louis University

Saint Louis University - це:

- #70 Best Medical Schools for Research (US News and World Report)

- #51 Best Medical Schools for Primary Care (US News and World Report)

- Tier 2 Research University за класифікацією Карнегі. Провідний дослідницький університет в області медицини: дослідження в таких областях, як cancer, infectious disease, liver disease, aging and brain disorders, heart/lung disease.

Розглянемо шлях до кар'єри лікаря на прикладі навчання в Saint Louis University з попередньою підготовкою для іноземних студентів в INTO Saint Louis University:

У США медицина вивчається на рівні магістратури = Graduate Medical School.

Для того, щоб вступити в Graduate Medical School, спочатку необхідно отримати ступінь бакалавра в області біомедичних / біологічних наук і взяти концентрацію pre-medicine.

! Pre-Med - це не окрема ступінь бакалавра, це спеціалізована підготовка поряд з предметами бакалаврату, щоб відповідати вимогам Graduate Medical School.

КРОК 1: 4 роки - Бакалаврат з концентрацією Pre-medicine

Студент може вибрати вступ безпосередньо на 1-й курс обраної програми бакалаврату або через Pathway:

International Year One in Science c подальшим прогресом на другий курс бакалаврату:

 • Biology Bachelor of Science 
 • Chemistry Bachelor of Science
 • Biochemistry Bachelor of Science
 • Investigative and Medical Sciences Bachelor of Science
 • Medical Laboratory Science Bachelor of Science
 • Neuroscience Bachelor of Science
 • Nuclear Medicine Technology Bachelor of Science

або International Year One in Engineering c подальшим прогресом на другий курс:

 • Biomedical Engineering Bachelor of Science.

В рамках Pre-Medicine в Saint Louis University:

 • Студенти працюють зі своїм академічним наставником, щоб спланувати навчання належним чином.
 • Студенти роблять pre-requisite courses, необхідні для вступу в Graduate Medical School: біологія, хімія, математика, англійська, фізика, психологія тощо
 • Студенти готуються і здають стандартизований тест MCAT - Medical College Admission Test, що оцінює студентів по наступних секціях:

       - Biological and Biochemical Foundations of Living Systems

       - Chemical and Physical Foundations of Biological Systems

       - Psychological, Social, and Biological Foundations of Behavior

       - Critical Analysis and Reasoning Skills.

Студентам необхідно продемонструвати мотивацію і commitment до медицини, так як приймальна комісія медичної школи дивиться не тільки на оцінки, але на особистість в цілому: волонтерство і громадські роботи, ведення досліджень, практика і стажування в клінічному середовищі і так далі.

Студенти подають заявку в Graduate Medical School, готуються до інтерв'ю і отримують рекомендаційні листи, що відображають їх лідерські якості, комунікативні навички, клінічну практику (наприклад, shadowing).

Можливості для студентів Pre-Medicine в SLU:

- MEDICAL SCHOLARS PROGRAM - спеціальна інтенсивна програма, проходження якої дає студентам перевагу при зарахуванні в Graduate Medical School. 90% студентів, які пройшли цю програму, надходять в Graduate Medical School!

- ВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ: SLU надає студентам бакалаврату можливість вести дослідження на ранніх етапах. Це один з усього 9 університетів, обраних National Institutes of Health для досліджень в області імунної відповіді на вірус Зіка!

- ГОСПІТАЛЬ НА ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ СЕНТ-ЛУЇС: новий госпіталь і амбулаторний центр SSM Health Saint Louis University Hospital вартістю 550 млн доларів забезпечує студентам Pre-med неперевершені можливості і доступ до практичних, волонтерським, дослідницьких можливостей, а також найактуальнішим знанням і тенденціям в медицині .

КРОК 2: 4 роки - Graduate Medical School

Інформація про програму в Saint Louis University:

https://catalog.slu.edu/colleges-schools/medicine/medicine/doctor-medicine/

https://www.slu.edu/medicine/medical-education/md-phd/

КРОК 3: 3-7 років - інтернатура і отримання ліцензії

Схема отримання медичної освіти в США.

medicine in the US

INTO University Partnerships - міжнародна освітня організація з головним офісом в Великобританії, яка проводить програми підготовки до університетів Великобританії та США, в т.ч. в університет Сент Луїс (Saint Louis University). В рамках підготовчих курсів пропонуються програми підготовки до навчання на бакалавраті і магістратурі. Для студентів з країн СНД - це можливість підняти до потрібного рівень англійської мови, пройти підготовку з профільних предметів, адаптуватися до нової освітньої середовищі і, що важливо, на деяких програмах, отримати додатковий рік навчання. Ефективність програм підтверджена статистикою вступу абітурієнтів до обраних університети на бажані спеціальності.

Отримати консультацію щодо освіти в США - в компанії Unimind:
+38 097 797 35 79 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

 

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

 

Read 185 times Last modified on Вівторок, 05 жовтня 2021 11:52

Блог. Виші Великобританії