Четвер, 29 липня 2021 14:53

Як вступити до американського университету. Система освіти в США

Як вступити до американського университету. Система освіти в США. Marshall University Як вступити до американського университету. Система освіти в США. Marshall University

Америка - країна великих можливостей, в тому числі і освітніх. Американські університети - лідери за інноваційними спеціальностями і програмами. В яких заохочується і підтримується підприємництво, амбітність, постановка і досягнення високих цілей. Недарма саме в США з'явилася спеціальність бізнес. І на сьогодні бізнес-школи Америки займають перші позиції в світових рейтингах. Система освіти в США вважається однією з кращих в світі.

Вступ до американського університету: іспит SAT

Американські університети приймають іноземних студентів. Разом з тим надійти в топ-вуз Америки після закінчення школи в Україні проблематично, так як позначається відмінність систем освіти в США і в Україні. Університети ж середнього рівня розглядають абітурієнтів з нашим атестатом. При цьому потрібно бути готовим до здачі мовного тесту TOEFL та іспиту SAT. Іспит SAT тестує базові знання з шкільних предметів і навички критичного мислення учня; американські школярі здають його в випускному класі. SAT проводиться англійською мовою і, як показує практика, без серйозної підготовки успішно скласти цей іспит іноземцю складно. Високі бали по SAT відкривають можливість для отримання стипендії на навчання в американському університеті.

Вступ до американського університету: High School

Альтернативою прямому вступу в американський університет є закінчення школи в США і отримання національного атестату High School. Переваги цього шляху незаперечні: школяр вливається в нове середовище, в систему освіти в США, і адаптується до цієї системи навчання. Він не втрачає час на адаптацію під час навчання в університеті, де навантаження істотно вище.

Наявність національного атестата відкриває можливість подаватися в рейтингові університети Америки. На додаток учень з хорошою успішністю і амбітними планами може брати предмети підвищеної складності Advanced Placement (AP), які дають перевагу при подачі в топ-вузи США або на конкурентні спеціальності.

Тривалість програми High School - 2 роки.

Вартість навчання в американській школі варіює від 35000 до 70000 дол. США.

Вступ до американського університету: програми підготовки

Для випускників українських шкіл, які не впевнені в своїх силах для прямої подачі в американські університети, існують програми підготовки на базі університетів США. Їх суть в тому, що фактично студент поєднує підготовку (англійська, предмети, study skills) з навчанням на першому курсі американського університету. Програми проводяться на кампусах, що дає можливість іноземному студентові швидше адаптуватися і влитися в студентське життя і систему освіти в США.

Тривалість програм - 1-1,5 року.

Вартість - близько 25000 дол. США на рік.

Northeastern university 900 compressor 1

Вступ до американського університету: трансферні програми

Однією з різновидом вищих навчальних закладів США є community colleges (громадські коледжі). У них за 2 роки можна отримати професійний диплом Associate Degree, з яким перевестися на 3-й курс університету і, закінчивши навчання 2 роки, отримати бажаний диплом бакалавра (Bachelor Degree). Така схема 2 + 2 дає суттєву економію коштів. При цьому, провчившись два роки в коледжі, студент може перевестися в університет вищої ліги.

Вартість навчання в community colleges - 6000 - 10000 дол. США

Чим корисна компанія Unimind

15-річний досвід роботи в зарубіжній освіті, більше 70 сімей, які обрали для себе навчання в США.

Різноманітність американських програм і їх особливості відкривають широкий вибір можливостей для наших випускників і студентів. Тут немає єдиного шаблону або алгоритму, який підходить кожній родині. Вважаємо основний експертизою індивідуальний підхід до запиту сім'ї. Що реалізується через персональні освітні сценарії, побудовані на детально опрацьованих умовах сім'ї і можливості учня.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в американські університети і коледжі. У співробітників Unimind є успішний досвід зарахування студентів в такі навчальні заклади США, Великобританії, Канади, Нідерландів:

та багато інших.

+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15+ років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 170 times Last modified on Четвер, 21 жовтня 2021 14:35

Блог. Виші Великобританії