Университеты США

Інтерв'ю з Ксенією Краюшкіною, регіональним менеджером міжнародної компанії Kaplan Pathways в прямому ефірі інстаграм Unimind (липень 2021).

Kaplan Pathways - це міжнародна організація, яка проводить програми підготовки та вступу в топ-університети США, Великобританії та інших країн. Зовсім недавно в числі партнерських університетів Kaplan Pathways з'явився престижний університет США, University of Connecticut, UConn. Це виш світового рівня, вчитися в якому прагнуть багато іноземних студентів, в тому числі студенти з України. І ми пишаємося співпрацею з UConn через Kaplan Pathways.

Плануючи освіту за кордоном, студенти розраховують на успішну кар'єру з великими перспективами. Зрозуміло, вибираючи ВНЗ і спеціальність, все прагнуть забезпечити окупність інвестицій в освіту. Разом з цим швидкість змін в світі збільшується, нові сфери змінюють економіку цілих країн, технології стали невід'ємною частиною навіть найвіддаленіших від IT сегментів ринку. І важливе питання - як зробити правильний вибір для навчання, в якій сфері є перспективи, а яка стагнує, які дисципліни будуть затребувані в майбутньому?

Освітні експерти сходяться на думці, що кар'єра майбутнього - це поєднання технічних навичок зі знаннями у вузькій сфері. Один з варіантів - отримання освіти в США, отримання диплома американського університету, який поєднує технології та бізнес.

Трансферні програми - поширений шлях для вступу до високо рейтингових університетів США. Конкурс на 1-й курс престижних американських вищих навчальних закладів досягає до 15-20 абітурієнтів на місце.

Інтерв'ю з Ритою Паркер, співробітником приймальні комісії американського університету Південної Флориди USF. Ми записали інтерв'ю в травні 2020.

University of South Florida - один з найбільших американських вишів. Університет, в якому ведеться наукова діяльність. Незважаючи на те, що USF досить молодий (заснований в 1956 році), він уже завоював репутацію академічно сильного ВНЗ і високі позиції в рейтингах. USF займає 104-е місце в рейтингу національних університетів згідно US News.

У 1946 році заснована американська бізнес-школа Thunderbird School of Global Management, орієнтована на міжнародну торгівлю та міжнародні відносини. Спочатку навчальний заклад працював як Американський інститут зовнішньої торгівлі

Американський університет Northeastern розробив магістерську програму Master's of Professional Studies in Enterprise Intelligence (MPS in Enterprise Intelligence).

У цій програмі використовується міждисциплінарний підхід: поєднання дисциплін прикладного машинного навчання и штучного інтелекту, управління даними, аналізу даних і візуалізації даних.

Протягом останніх чотирьох років Університет штату Арізона займає 1-е місце в рейтингу US World News & Report в номінації "самий інноваційним університет". Він пишається тим, що в частині інновацій обійшов таких гігантів як MIT і Stanford

Яка спеціальність вам підходить - аналітик даних (data analyst) або бізнес-аналітик (business analyst)?

У невеликих організаціях ці посади можуть бути суміщені в одній людині. Однак у великих організаціях часто працюють аналітики даних і бізнес-аналітики, тому важливо розуміти різницю між двома професіями.

Отримати професію лікаря в США - один з популярних запитів від наших студентів. Головною відмінністю між українською та американською системою медичної освіти є той факт, що по в Україні можна після закінчення школи вступити в медуніверситет. У США такої можливості немає. Випускники шкіл, які хочуть стати лікарями, повинні отримати диплом бакалавра за суміжною спеціальністю (біологія, хімія, біотехнології тощо), а тільки після цього вступати в медичну школу. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 

Важливо знати, що для вступу в медичну школу необхідно здати іспит MCAT, який поєднує перевірку знань з профільних предметів, а також оцінює критичне мислення кандидата

Партнером Unimind в напрямку медичних спеціальностей є INTO Saint Louis University. На базі цього університету працює одна з кращих в США медичних шкіл. Перевагою для іноземних студентів є програми підготовки та інтеграції в нове освітнє середовище.

Америка - країна великих можливостей, в тому числі і освітніх. Американські університети - лідери за інноваційними спеціальностями і програмами. В яких заохочується і підтримується підприємництво, амбітність, постановка і досягнення високих цілей. Недарма саме в США з'явилася спеціальність бізнес. І на сьогодні бізнес-школи Америки займають перші позиції в світових рейтингах. Система освіти в США вважається однією з кращих в світі.

Блог. Виші Великобританії