Четвер, 29 липня 2021 16:45

QuTech. Квантові технології в Delft University of Technology, TU Delft

QuTech. Квантові технології в Delft University of Technology, TU Delft QuTech. Квантові технології в Delft University of Technology, TU Delft

TU Delft - це дослідницький університет Нідерландів світового рівня, який вважається одним з найсильніших в викладанні інженерії, комп'ютерних наук та фізики. У ньому ведеться передова науково-дослідна діяльність, одним із напрямків якої є квантові обчислення.

У 2014 році в TU Delft був заснований QuTech, окремий дослідний інститут у складі університету. QuTech з'явився в результаті співпраці TU Delft і TNO, Netherlands Organisation for Applied Scientific Research (Організації прикладних досліджень Нідерландів).

Квантові інновації в Делфтському університеті

Вчені та студенти TU Delft працюють в QuTech над принципово новою технологією, здатною змінити світ. Місія дослідного інституту QuTech: розробити масштабовані прототипи квантового комп'ютера і безпечного квантового Інтернету, заснованого на фундаментальних законах квантової механіки.

Квантова технологія - одна з найперспективніших і складних технологій нашого часу. Для вирішення цього завдання QuTech об'єднує вчених, інженерів і представників промисловості. Тут впевнені, що квантові технології можуть змінити багато секторів економіки, включаючи охорону здоров'я, сільське господарство, клімат і безпеку.

Наприклад, у сфері IT квантові обчислення відкривають нову категорію додатків, які в даний час неможливі на звичайних обчислювальних платформах.

У квантової хімії, де синтезуються нові молекули, технологія може призвести до створення нових матеріалів або індивідуального лікування.

Квантовий Інтернет може надати практично нерозривні механізми зв'язку і, таким чином, створити основу для безпечного інтернету.

TU Delft QuTech researcher2

Дослідницька та інженерна діяльність QuTech в TU Delft організована трьома цільовими підрозділами:

 • Quantum Computing - квантові обчислення
 • Quantum Internet - квантовий інтернет 
 • Qubit Research - вивчення кубіта, найменшого елемента для зберігання інформації в квантовому комп'ютері..

Квантовые технологии. DelftX on edX

Департамент квантових і комп'ютерних технологій в Delft University of Technology

Quantum & Computer Engineering Department (Q&CE), Департамент квантових і комп'ютерних технологій TU Delft, тісно працює з дослідним інститутом QuTech. Q&CE займається інженерними проблемами, пов'язаними з розширенням масштабів квантових технологій, щоб їх можна було використовувати для вирішення реальних проблем. У зв'язку з цим Q&CE проводить дослідження з архітектури квантових систем, CryoCMOS, тривимірним інтегральних схем і квантової теорії інформації.

Департамент квантових і комп'ютерних технологій відноситься до факультету електротехніки, математики та комп'ютерних наук (Faculty of Electrical Engineering, Mathematics & Computer Science, EEMCS) Університету Делфта.

Весь обсяг дослідницької діяльності, що виходить за рамки квантових, пов'язаний з декількома іншими темами EEMCS, такими як:

 • Обчислювальна наука та інженерія, де Q&CE вносить свій внесок за допомогою обчислень на основі мемристорів (штучних синапсів мозку)
 • Data Science, де Q&CE вносить свій внесок в основному в тематику охорони здоров'я та обчислювальної геноміки в рамках напряму досліджень архітектур великих даних
 • Області безпеки і захисту, де Q&CE фокусується на апаратних механізмах безпеки і повністю адаптивних архітектур процесорів.

TU Delft QuTech researcher3

Програми магістратури факультету електротехніки, математики та комп'ютерних наук (Faculty of Electrical Engineering, Mathematics & Computer Science, EEMCS) Університету Делфта:

 • MSc Applied Mathematics
 • MSc Computer Engineering
 • MSc Computer Science
 • MSc Electrical Engineering
 • MSc Embedded Systems
 • MSc Sustainable Energy Technology.

Студенти, які навчаються на програмах магістратури Applied Physics - Physics for Quantum Devices and Quantum Computing, Computer Science (всі спеціалізації), Computer Engineering, Electrical Engineering (всі спеціалізації), Embedded Systems можуть додатково пройти курс по квантовим технологіям. Цей курс створений на базі QuTech і проводиться кращими в світі фахівцями даної сфери. В рамках програми по квантовим технологіям на першому році магістратури вивчаються такі курси:

 • Fundamentals of Quantum Information
 • Quantum Communication and Cryptography
 • Quantum Hardware
 • Electronics for Quantum Computation.

На другому році магістратури студент працює над дипломною роботою по квантовим технологіям. Робота може проводиться в одній з дослідницьких груп QuTech, з використанням сучасного обладнання і під керівництвом кращих фахівців сфери.

Після закінчення програми випускники можуть продовжити свою наукову діяльність і вступити на програму PhD. Альтернативно - почати свою кар'єру в інноваційній сфері, яка вимагає кваліфікованих кадрів.

TU Delft QuTech students


Не доводиться сумніватися в тому, що квантові комп'ютери і квантовий інтернет нададуть великий вплив на наш світ. У нас можуть бути деякі уявлення про те, які захоплюючі перспективи чекають нас попереду, але, як і у випадку з традиційними комп'ютерами та інтернетом, ми, ймовірно, побачимо всі переваги тільки тоді, коли технології стануть зрілими.

Отримати консультацію по навчанню в Нідерландах і вступу в Технологічний Університет Делфта:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 108 times Last modified on Четвер, 12 серпня 2021 16:39

Блог. Виші Великобританії