Четвер, 29 липня 2021 16:51

Навчання в Нідерландах. Вивчення економіки в Erasmus Rotterdam University

Навчання в Нідерландах. Вивчення економіки в Erasmus Rotterdam University Навчання в Нідерландах. Вивчення економіки в Erasmus Rotterdam University

Навчання в Нідерландах затребуване серед іноземних студентів з багатьох причин. Країна з високим рівнем життя, навчання англійською мовою в державних європейських університетах, сильні виші з високими позиціями в рейтингах. Серед популярних напрямків навчання - інженерія і технології, креативні дисципліни, бізнес-освіта і економіка.

Навчання в Нідерландах. Рейтинги Erasmus Rotterdam University

Одним із сильних університетів Нідерландів у вивченні економіки вважається Erasmus Rotterdam University. Це університет світового рівня - №72 у рейтингу університетів світу відповідно до The Times Higher Education World University Ranking (THE). У Нідерландах Університет Еразма в Роттердамі займає 4-е місце в заліку The Times.

Згідно зі світовим рейтингом університетів за спеціальностями ARWU, Університет Еразма в Роттердамі займає такі позиції:

 • №4 в Business Administration
 • №5 в Public Administration 
 • №7 в Management 
 • №33 в Economics.

Таким чином, Erasmus Rotterdam University є одним з найсильніших університетів світу в викладанні бізнес дисциплін і економіки.

Erasmus University Rotterdam9 900 compressor

Програма бакалаврату з економіки в Erasmus Rotterdam University 

Важливим фактом на користь навчання в Нідерландах є поширеність програм англійською мовою в університетах Нідерландів. В Університеті Еразма в Роттердамі викладається International Bachelor Economics and Business Economics англійською мовою. Це міжнародна програма бакалаврату з економіки. Вона фокусується на світових проблемах, пов'язаних з економікою і бізнесом: від розширення ринків до впливу фінансових криз.

Ця програма підійде амбіційним і цілеспрямованим студентам, які бачать себе в таких сферах як банківська справа, бухгалтерський облік, податкове консультування, економічні дослідження.

Для успішного навчання від абітурієнта потрібні такі знання і навички:

 • сильна математична база
 • відкритість і бажання ділитися власним досвідом
 • вміння працювати в команді, а також навички самоорганізації та самостійної роботи
 • готовність багато вчитися для отримання максимальної віддачі від навчання.

Міжнародний бакалавр економіки - це більше, ніж просто ступінь в області економіки і бізнесу завдяки унікальній структурі класів (50% студентів - іноземці), привабливою структурі викладання (блокова система), освітнього підходу (інтерактивні класи) і міжнародного викладацькому складу.

Більш того, Роттердам - ​​динамічне, мультикультурне місто, яке знаходиться в авангарді подій в сфері бізнесу, виробництва, логістики, науки, культури і архітектури.

Студенти програми International Bachelor Economics and Business Economics отримують:

 • глибоке розуміння світової економіки і економіки бізнесу
 • збалансоване поєднання теорії та практики
 • міжнародне оточення, космополітичну атмосферу і можливості для програм обміну під час навчання
 • передові методи навчання і особиста академічна підтримка викладачів
 • відмінні можливості для кар'єрного зростання.

Почему стоит изучать экономику в Erasmus Rotterdam University

Структура навчання в Erasmus Rotterdam University

Навчання в Голландії на програмах бакалаврату може тривати 3 (дослідницькі університети) і 4 роки (університети прикладних наук Нідерландів). Тривалість програми International Bachelor Economics and Business Economics - 3 роки.

Перші два роки студенти вивчають базові курси економіки, економіки підприємства, кількісні дослідження. На третьому курсі студенти мають можливість вибору спеціалізованих предметів.

Erasmus University Rotterdam18 900 compressor

1-й рік навчання на програмі International Bachelor Economics and Business Economics в Erasmus Rotterdam University

Перший рік навчання на програмі бакалаврату з економіки концентрується на вивченні предметів, пов'язаних з економікою і бізнесом. Навчальний рік розділений на п'ять блоків по вісім тижнів. Кожен блок складається з трьох курсів: одного курсу економіки, одного курсу економіки бізнесу і одного (або кількох) супутніх предметів.

Блок 1: введення в математику, бухгалтерський облік.

Блок 2: мікроекономіка, комп'ютерні технології

Блок 3: макроекономіка, прикладна статистика

Блок 4: математика і теорія ігор, філософія, введення в поведінкову економіку

Блок 5: організаційне планування, стратегія.

У навчальний план включені окремі заняттях під керівництвом студента-наставника над навичками навчання, презентації, письмових робіт та обговорення.

2-й і 3-й рік навчання на програмі International Bachelor Economics and Business Economics в Erasmus Rotterdam University

Другий рік навчання знову структурований навколо трьох предметних дисциплін і побудований на 5-ти блоках. Студенти поглиблюють знання з предметів, введеним в перший рік. Також знайомляться з декількома новими предметами, як міжнародна економіка, фінанси. Всі курси складаються з лекцій і завдань в невеликих робочих групах.

Блок 1: прикладна мікроекономіка, прикладна статистика

Блок 2: міжнародна економіка, економіка добробуту держави

Блок 3: фінанси, історія економічної думки

Блок 4: введення в економетрику, маркетинг

Блок 5: бухгалтерський облік.

На третьому і останньому році студенти обирають основну спеціалізацію з предметів 2-го курсу, а також ряд предметів на вибір. Багато студентів на третьому році можуть пройти стажування або взяти участь в програмі обміну в одному з численних зарубіжних університетів-партнерів Університету Еразма в Роттердамі.

Як поступити на програму з економіки в Erasmus Rotterdam University

Від абітурієнтів, які вступають до дослідних університетів Нідерландів, потрібно атестат, еквівалентний європейському. Для школярів з українським атестатом необхідний додатковий рік навчання для того, щоб зрівнятися з абітурієнтами з європейським атестатом. Спеціально для таких студентів-іноземців функціонують підготовчі коледжі, які дають необхідний рік навчання і відповідну підготовку з англійської мови та профільних предметів.

Таким коледжем є Holland International Study Centre. Він розташований в Амстердамі і крім підготовки в Erasmus Rotterdam University, проводить програми підготовки в інші університети Нідерландів: Tilburg University, Vrije Universiteit Amsterdam, Hanze University of Applied Sciences.

StudyGroup ISC Holland3 900 compressor

Для абітурієнтів, які хочуть вчитися в Erasmus Rotterdam University, коледж проводить програму підготовки Business, Economics and Social Sciences. При успішному закінченні якої студент вступає на 1-й курс International Bachelor Economics and Business Economics. Програма підготовки Business, Economics and Social Sciences включає в себе базові модулі (академічний англійська, роботу з тьютором, навички навчання в університеті Нідерландів). А також спеціалізовані програми підготовки з математики, мікроекономіки, статистики, введення в бухгалтерський облік і фінанси, принципів економетрики.

Тривалість програми підготовки Business, Economics and Social Sciences - 1 навчальний рік (3 триместру). Старт програми у вересні. Для прийому на програму підготовки абітурієнт повинен володіти англійською мовою на рівні IELTS 5.0, мати мінімальний середній бал в атестаті 7,5, мати сильну підготовку з математики.

Додаткову інформацію про вступ до Університету Еразма в Роттердамі можна отримати у спеціалістів Unimind.

Отримати консультацію з навчання в Нідерландах:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 49 times Last modified on Середа, 11 серпня 2021 15:08

Блог. Виші Великобританії