Четвер, 29 липня 2021 17:14

UniTalk. Університети США. Вступ до престижного Університету Коннектикуту, University of Connecticut, UConn

Університети США. Університет Коннектикуту, University of Connecticut, UConn Університети США. Університет Коннектикуту, University of Connecticut, UConn

Інтерв'ю з Ксенією Краюшкіною, регіональним менеджером міжнародної компанії Kaplan Pathways в прямому ефірі інстаграм Unimind (липень 2021).

Kaplan Pathways - це міжнародна організація, яка проводить програми підготовки та вступу в топ-університети США, Великобританії та інших країн. Зовсім недавно в числі партнерських університетів Kaplan Pathways з'явився престижний університет США, University of Connecticut, UConn. Це виш світового рівня, вчитися в якому прагнуть багато іноземних студентів, в тому числі студенти з України. І ми пишаємося співпрацею з UConn через Kaplan Pathways.

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Насправді причин вибору цього університету США дуже багато. Найголовніша - це рейтинги Університету Коннектикуту. Ми обов'язково поговоримо про рейтинги пізніше.

Другий важливий факт на користь University of Connecticut - це його розташування. Університет Коннектикуту - це великий дослідницький університет, основний кампус якого займає територію 4,5 тисячі акрів (понад 1800 га). Це головний кампус Сторрс (Storrs), яких знаходиться між Бостоном і Нью-Йорком. Порівняно недалеко від університету розташовані також такі великі міста як Вашингтон, Філадельфія. Це дає можливість для студентів знайти роботу або місце практики в одному з цих міст.

Третя причина вибрати Університет Коннектикуту - це різноманітність програм, 117 напрямків. Є спеціальні програми з медицини, права, освіти, стоматології. Тому студенти мають величезний вибір напрямів для навчання.

UniTalk. Университеты США. Поступление в University of Connecticut

Ірина Кузьменко, Unimind:

Ксенія, спасибі. Давайте зупинимося на рейтингах University of Connecticut. Це одна з найбільш значущих характеристик цього університету США.

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Рейтинги - це зазвичай найпоширеніший питання від студентів. І у University of Connecticut є чим пишатися.

UConn - №1 публічний (державний) університет в регіоні Нова Англія. Виш займає 23-е місце в національному заліку державних університетів США, 63-е місце в національному загальному заліку університетів США. Для розуміння, в США більше 3000 університетів. І коли виш знаходиться в 1% кращих університетів США це говорить багато про що. Коли ж університет знаходиться на 23-му або 63-му місці в національних рейтингах університетів США - це гордість.

Ще University of Connecticut називають Public Ivy League університет. Традиційно в Лігу плюща входять 8 приватних університетів США. Також існує концепція Public Ivy League, тобто престижні державні університети США. І UConn один з них.

University of Connecticut є одним із засновників і членів асоціації Universitas 21. Це міжнародна асоціація елітних дослідних інститутів, в яку входять 27 університетів.

University of Connecticut campus students2

Ірина Кузьменко, Unimind:

Ксенія, ви згадали, що University of Connecticut розташований в регіоні Нова Англія (New England). Це північно-східна частина США, академічний регіон Америки з найбільшим містом Бостон. Тут розташовані одні з найбільш рейтингові університети США.

У Університету Коннектикуту є кілька кампусів. Розкажіть про них докладніше.

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Основний кампус Storrs знаходиться в 30 хвилинах їзди від Вашингтона і 90 хвилинах їзди від Бостона. За мірками США - це досить близькі відстані.

Як ми говорили раніше, близькість до великих міст дає можливості студентам для пошуку роботи.

Крім кампусу Storrs, є ще 4 кампуса. Це Ейвері Пойнт, Хартфорд, Стемфорд і Уотербери. Студенти можуть вибирати навчання в будь-якому з перерахованих кампусів. Важливо розуміти, що деякі програми викладаються в конкретному кампусі.

Основний, звичайно, це Сторрс, в якому зосереджені головна інфраструктура для життя студентів. У UConn найсильніша в національному студентському чемпіонаті команда з баскетболу. Студенти університету називають себе UConn Huskies, перемогли в 23-х чемпіонатах NCAA. Жіноча баскетбольна команда університету вважається кращою на національному студентському рівні, і вона перемогла в 11-ти змаганнях.

Для студентів, яким важливо мати доступ до професійної спортивної інфраструктури варто розглянути кампус Сторрс.

Інші кампуси знаходяться недалеко від Сторрс. Наприклад, Ейвері Пойнт знаходиться в гирлі річки.

University of Connecticut UConn sign

Ірина Кузьменко, Unimind:

Ксенія, Університет Коннектикуту - це великий кампусний університет США зі справжнім студентським життям, яке багато хто бачив у фільмах про навчання в Америці. Розкажіть, будь ласка, як це виглядає в UConn.

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Все вірно, в університетах США інше студентське життя в порівнянні зі звичним нам. У студентів є доступ до додаткових предметів, minors. Студенти можуть взяти основний предмет і додатковий.

У студентів є доступ до сучасних лабораторій, басейнів, спортивних майданчиків. Студентів заохочують брати участь в житті ВНЗ через участь в студентських організаціях та спортивних командах, яких в Університеті Коннектикуту більше 100. Якщо вас цікавлять танці, баскетбол, волейбол, теніс і багато інших видів спорту або активного дозвілля - це все є UConn. Якщо ж цікавить вид спорту, якого немає в університеті, студенти можуть ініціювати створення відповідного клубу.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Ксенія, давайте перейдемо до питання, як вступити в UConn і чим може бути корисний Kaplan Pathways в даному процесі.

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Університет за рахунок свого рейтингу має ранні дедлайни (граничний термін подачі документів від абітурієнтів). Зазвичай студенти, які планують навчання в вересні, повинні подати документи до грудня в топові університети США. З огляду на рейтинги Університету Коннектикуту, ми радимо подавати документи у вересні і жовтні. Тобто фактично за рік до початку навчання. Цей же дедлайн поширюється на всі університети Ліги плюща.

Крім цього, абітурієнтам потрібно підготувати велике портфоліо документів. Це і рекомендаційні листи, і резюме, в якому описуються сильні сторони і інтереси абітурієнта. В цьому році в зв'язку з пандемією було зроблено виняток і від абітурієнтів не потрібно SAT. Але в наступному році планується повернення результатів SAT як обов'язкової вимоги.

Також студенту потрібно показати оцінки за три роки навчання, високий рівень володіння англійською мовою. І також абітурієнту можуть бути дані додаткові теми для написання мотиваційних робіт.

Приймальна комісія розглядає абітурієнта з усіх боків. Університет Коннектикуту не шукає тільки найрозумніших студентів. Тут також дуже важлива активна позакласна і позашкільна діяльність.

University of Connecticut graduation


Ірина Кузьменко, Unimind:

Ксенія, тобто абітурієнтам, які хочуть почати навчання в Університеті Коннектикуту в вересні 2022 року, потрібно до жовтня 2021 року подати документи до ВНЗ.

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Так все вірно. Ще у UConn є особливість по розгляду документів. Цього року абітурієнти отримали рішення про прийом або відмову в прийомі в березні. Тобто потрібно розуміти, що після подачі документів абітурієнту потрібно почекати досить тривалий час. Університет розглядає весь пул заявок і відбирає найкращих, які отримують оффер.

Щодо вартості - на 2020-2021 рік (на 2022 вартість буде оголошена пізніше) вартість навчання складає 37 000 доларів США за рік. Але, як і всі топові університети США, University of Connecticut зацікавлений в залученні і утриманні сильних і студентів. Тому у ВНЗ передбачена система знижок. Абітурієнти можуть подаватися на стипендії (знижки) до 15 000 доларів США. Розмір знижки визначає університет, і вона може становити суму в 2 000, 6 000 доларів США за рік. Але шанс отримати знижку в розмірі 15 000 доларів США також є.

Ірина Кузьменко, Unimind:

Ми отримали питання до ефіру, який стосується стипендії. Які вимоги у університету - високий SAT, англійська мова, оцінки? Чи є терміни подачі документів для стипендії?

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Прийом заявок від абітурієнтів йде до 1-го грудня і все заявки автоматично розглядаються на предмет можливості надання стипендії. В University of Connecticut використовується холістичний підхід, тобто всебічний розгляд абітурієнта через наданий пакет документів. На підставі цього приймальна комісія приймає рішення про стипендії. Тобто чим більше і повніше абітурієнти нададуть інформації про себе, розкриють своє бажання і мотивацію вчитися в University of Connecticut, причини вибору тієї чи іншої спеціальності, покажуть свій майбутній внесок у розвиток ВНЗ, тим більший шанс отримання максимальної знижки на навчання.

University of Connecticut campus students4

Ірина Кузьменко, Unimind:

Питання про проживання студентів. Чи є у University of Connecticut резиденції?

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

Університет Коннектикуту має власні резиденції і надає їх студентам. Але тут також є дедлайни. Коли в березні абітурієнту приходить пропозиція про прийняття його на навчання, студенту потрібно досить швидко вирішити, чи приймає він цей offer і моментально податися на проживання.

Резиденції доступні на кампусі, що економить час студентів, яким не потрібно їздити і довго добиратися на навчання. Це кампусна життя, тут же можна організувати харчування.

University of Connecticut campus students

Ірина Кузьменко, Unimind:

Які найпопулярніші спеціальності у студентів з України і країн СНД?

Ксенія Краюшкіна, Kaplan Pathways:

З одного боку, завжди популярним напрямком залишаються бізнес-спеціальності. По даному напрямку University of Connecticut займає 60-е місце серед університетів США. Ще популярним напрямом є ​​лінгвістика, по якій UConn займає 25-е місце в світі. На цю програму подається дуже багато заявок.

Оскільки Університет Коннектикуту є сильним дослідним вишем, багато студентів обирають наукомісткі дисципліни, як, наприклад, біоінженерія, біотехнології, генетика.

Повторюся, що в University of Connecticut пропонується 117 напрямків і вибір дійсно дуже великий. Якщо у вас є труднощі з вибором напрямку і я, і фахівці Unimind допоможуть підібрати те, що ви шукаєте.

Я рада, що ми провели ефір про Університет Коннектикуту заздалегідь. Сподіваюся, змогли донести важливість підготовки істотного портфоліо документів і необхідність ранньої подачі. Подавайте документи заздалегідь, пам'ятайте про дедлайни і всім удачі!

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу до University of Connecticut:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 188 times Last modified on Середа, 04 серпня 2021 14:07

Блог. Виші Великобританії