Четвер, 29 липня 2021 16:42

Як вступити до топ-університету США через програми трансферу

Як вступити до топ-університету США через програми трансферу. Rice University Як вступити до топ-університету США через програми трансферу. Rice University

Трансферні програми - поширений шлях для вступу до високо рейтингових університетів США. Конкурс на 1-й курс престижних американських вищих навчальних закладів досягає до 15-20 абітурієнтів на місце.

Вступ на перший курс конкурентний і пройти цей етап вдається не всім абітурієнтам.

Для академічно сильних і мотивованих студентів є альтернативний шлях отримання освіти в бажаному топ-ВУЗи США. Це трансферні програми з менш рейтингових коледжів і університетів в американські виши вищої ліги. На практиці це виглядає таким чином: студент навчається 2 роки і набирає необхідну кількість кредитів для перекладу в бажаний ВНЗ, де закінчує програму бакалаврату і отримує диплом. Студент вчиться стандартні 4 роки для програми бакалаврату.

Northeastern university2 900 compressor


Відомі випускники університетів США, які робили трансфер між навчальними закладами

За даними National Student Clearinghouse Research Center (Національний дослідницький центр з обміну інформацією для студентів), 37% студентів американських коледжів і університетів переводяться як мінімум один раз.

Цим шляхом йдуть як американські студенти, так і студенти-іноземці. Серед відомих особистостей, які пройшли по шляху трансферу і отримали дипломи провідних американських вишів:

  • Барак Обама, 44-й Президент США - перейшов з Occidental College в Columbia University (№3 у рейтингу національних університетів США US News) і отримав диплом з Political Science.
  • Ейлін Коллінз, перша жінка-пілот і командир космічного шаттла - перейшла з Corning Community College в Syracuse University (№58 у рейтингу національних університетів США US News).
  • Джордж Лукас, творець саги "Зоряні Війни" - перейшов з Modesto Junior College в University of Southern California School of Cinematic Arts (№24 у рейтингу національних університетів США US News).
  • Люсі Лу, американська актриса, продюсер, режисер - перевелася з New York University в University of Michigan-Ann Arbor (№24 у рейтингу національних університетів США US News).
  • Уоррен Баффет, один з найуспішніших інвесторів і найбагатших людей планети, починав навчання в Wharton Business School Університету Пенсільванії і перевівся в University of Nebraska-Lincoln.
  • Стівен Колберт, один з відомих комедійних акторів Америки, перевівся з Hampden-Sydney College в Northwestern University (№9 в рейтингу національних університетів США US News).

University of Wisconsin Madison view

Програми трансферу в топ-університети США з Kings Education

Освітній провайдер Kings Education, в портфоліо якого коледжі в Великобританії і США, розробив спеціальні трансферні програми для іноземних студентів. Суть цих програм в тому, що студенти вступають в менш рейтингові американські коледжі та університети з подальшим гарантованим переводом (трансфером) в університет вищої ліги.

Для досягнення цього результату зі студентами під час навчання працюють академічні консультанти. Вони допомагають визначити освітню траєкторію і супроводжують студентів в її виконанні.

Трансферні програми Kings Education стартують на базі таких американських навчальних закладів:

  • California State University Fullerton (Каліфорнія)
  • University of Wisconsin (Вісконсин)
  • Fisher College (Бостон)
  • College of Mount Saint Vincent (Нью-Йорк).

Поступление в топ-университеты США с Kings Education

Тип трансферної програми залежить від фінальної мети студента: вступити в топ-50 або топ-100 американських ВНЗ, вступити в конкретний університет (University of Rochester, University of Wisconsin-Madison) або здобути освіту в США за обраною спеціальністю (інженерія або мистецтво і дизайн). Детальна інформація про програми нижче.

GO: 50 - трансфер в один із топ-50 університетів США

Студенти вчаться 2-4 семестру і набирають необхідну кількість кредитів для трансферу.

Програма трансферу стартує в Бостоні (Fisher College), Каліфорнії (California State University Fullerton), Нью-Йорку (College of Mount Saint Vincent).

GO: 100 - трансфер в один із топ-100 університетів США

Студенти вчаться 2-4 семестру і набирають необхідну кількість кредитів для трансферу.

Програма трансферу стартує в Бостоні (Fisher College), Каліфорнії (California State University Fullerton), Нью-Йорку (College of Mount Saint Vincent).

College of Mount Saint Vincent view2

GO: Rochester - трансфер в University of Rochester, один з провідних університетів США (№34 у рейтингу національних університетів США US News)

Студенти вчаться 2-4 семестру в College of Mount Saint Vincent, набираючи необхідну кількість кредитів. Після переводяться на 3-й курс Університету Рочестера.

Програми, за якими можна робити трансфер: Architecture, Business and Management, Communications, Computer Science, Digital Media, Economics and Finance, Engineering/Pre-Engineering, Fine Arts, Health Sciences and Nursing, Humanities, Law/Pre-Law, Mathematics, Performing Arts, Natural Sciences, Political Science, Pre-Medicine, Psychology, Social Sciences, Sports Management.

GO: Madison - трансфер в University of Wisconsin-Madison, один з провідних університетів США (№42 у рейтингу національних університетів США US News)

Студенти вчаться 2-4 семестру в системі University of Wisconsin на кампусах Oshkosh, Fond Du Lac, Fox Cities, набираючи необхідну кількість кредитів. Після переводяться на 3-й курс University of Wisconsin-Madison.

 

University of Wisconsin Oshkosh view


GO: Engineering - трансфер в один з топ-університетів по інженерії в США

Студенти вчаться 5 семестрів, набираючи певну кількість кредитів, і переводяться в бажану інженерну школу США. Студенти з трансферної програмі GO: Engineering вступали до таких університетів США: University of California – Los Angeles (UCLA), Boston University, University of Illinois Urbana - Champaign, University of California – San Diego, University of Wisconsin – Madison, Indiana University Bloomington, The Ohio State University, Rutgers New Brunswick, University of Minnesota, Stony Brook University, University of Washington - Seattle

Програма трансферу стартує в Вісконсині (University of Wisconsin Oshkosh Fox Cities), Каліфорнії (California State University Fullerton), Нью-Йорку (College of Mount Saint Vincent).

California State University Fullerton

GO: Art & Design - трансфер (переклад) в один з топ-університетів США по мистецтву

Студенти вчаться 2-4 семестру, набираючи необхідну кількість кредитів. Після переводяться на 2-й або 3-й курс в провідні художні школи США.

Більшість престижних художніх шкіл вимагають портфоліо з прикладами творчих робіт або прослуховувань виступів. Протягом першого року фахівці Kings Education будуть супроводжувати студентів в підготовці портфоліо.

Студенти з трансферної програмі GO: Art & Design вступали до таких університетів США: Parsons (The New School), Savannah College of Art and Design, Pratt Institute, Massachusetts College of Art and Design (MassArt), Rhode Island School of Design, LIM College, University of Wisconsin - Madison, State University of New York (including the FIT).

Програма трансферу стартує в Вісконсині (University of Wisconsin Oshkosh Fox Cities), Каліфорнії (California State University Fullerton), Нью-Йорку (College of Mount Saint Vincent).

Освіта в США з Kings Education, з чого починати

Для участі в програмах трансферу Kings Education відбираються абітурієнти з сильними академічними результатами (високі оцінки в атестаті і виписка оцінок за 10-11 класи) і високим рівнем англійської мови (TOEFL iBT 61+).

Для абітурієнтів з недостатнім рівнем англійської існує підготовча програма GO: Prepared, тривалістю від 1 до 4 семестрів в залежності від вихідного рівня абітурієнта.

Отримати консультацію по освіті в США і вступу до топ-університетів Америки:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 165 times Last modified on П'ятниця, 13 серпня 2021 10:22

Блог. Виші Великобританії