Четвер, 29 липня 2021 15:36

Університети США. Arizona State University - американський хаб іновацій

Університети США. Arizona State University - американський хаб іновацій Університети США. Arizona State University - американський хаб іновацій

Протягом останніх чотирьох років Університет штату Арізона займає 1-е місце в рейтингу US World News & Report в номінації "самий інноваційним університет". Він пишається тим, що в частині інновацій обійшов таких гігантів як MIT і Stanford

US World News & Report - рейтинг американських університетів, на який орієнтуються як американські абітурієнти, так і студенти з інших країн. Цей рейтинг відображає статус університетів США як в загальному заліку, так і за різними категоріями, в т.ч. за спеціальностями. Категорія "самий інноваційним університет" з'явилася 4 роки тому і Arizona State University щороку лідирує.

Для визначення місця в рейтингу враховуються багато параметрів. Це опитування співробітників і студентів університету. А також беруться до уваги інфраструктурні чинники: від поліпшень в навчальній програмі і життя кампуса до технологій і оснащення.

USA Arizona State University 01 900 compressor

Так що ж робить Arizona State University інноваційним університетом? 


Читайте про Arizona State University в каталозі університетів США >>>


Один із принципів університету - рівні можливості для всіх студентів.

Наприклад, студенти, які проживають у високотехнологічній резиденції Tooker House, отримали пристрої Amazon Echo Dots, яке дозволяє управляти голосовими повідомленнями без допомоги рук. У студентів з Echo Dots є безконтактний доступ до інформації та послуг на кампусі, і вони можуть записатися на курси за допомогою голосових інтерфейсів.

Arizona State University Tooker House 900

Державний університет Арізони - один з найбільш швидкозростаючих дослідницьких університетів в США. Інноваційні дослідницькі проекти в таких областях, як робототехніка, освоєння космосу, електронна мікроскопія і сталий розвиток, залучають студентів з усього світу. Сьогодні в ньому навчаються студенти з більш ніж 135 країн.

Інші університети США помічають інновації в Arizona State University. Це було підкреслено в минулому році президентом Arizona State University Майклом М. Кроу:

«Наші колеги в коледжах і університетах по всій країні зацікавлені в тому, що ми робимо, і приділяють пильну увагу всьому, чого нам вдалося досягти».

Інновації - ключова цінність університету. Виступаючи після публікації рейтингу цього року, президент Кроу сказав:

«Це не просто підрахунок інноваційних речей, які ми робимо, цей рейтинг визнає інноваційне мислення Arizona State University. Він визнає щось важливе в тому, хто ми є і ким ми будемо залишатися: університет, який об'єднує інтелектуальну еліту світу для вирішення викликів майбутнього».

Arizona State University - самый инновационный среди университетов Америки

Керівний принцип університету демонструється через впровадження інновацій на кампусі. Наприклад, в 2018 році Arizona State University відкрив перший будинок з нульовим споживанням енергії. Будівля студентського павільйону в кампусі Темпе генерує енергію для власного функціонування і передає частину на потреби кампуса.

Arizona State University Student Pavilion 900

Arizona State University - перший університет, в якому працює лабораторія біології віртуальної реальності для студентів, які навчаються онлайн. Використовуючи гарнітуру віртуальної реальності, студенти вивчають ДНК в віртуальному світі.

В університеті проводяться сучасні дослідження в т.ч. в лікуванні ракових захворювань. Вчені університету разом з дослідниками з Національного центру нанонауки і технологій Академії наук Китаю запрограмували крихітних роботів (нанороботів), які працюють над скороченням пухлини, відсікаючи приплив крові до неї.

Ще один приклад - це робота університету над розумними містами (smart cities). Arizona State University отримав грант в розмірі 3 млн. дол. США для запуску програми з розвитку розумних міст, орієнтованих на громадян. Мета проекту - навчити сучасних вчених, інженерів і політиків, які створять міста майбутнього.


Читайте про бізнес-школу Arizona State University Thunderbird School of Global Management в нашій статті >>>


Кожен з цих примерів демонструє вплив інноваційного мислення и те, як це приносить користь суспільству. Державний університет Арізони - місце, де народжуються інновації, частиною яких може стати кожен студент.

USA Arizona State University 03 900 compressor

Для іноземних студентів університет пропонує такі формати вступу:

  • Прямий вступ на програми бакалаврату та магістратури
  • Програми Kaplan Pathways, які об'єднують навчання на першому курсі бакалаврату або магістратури з підготовкою з профільних предметів та англійської мови. Пропонуються підготовчі програми за такими напрямами на рівні бакалаврату: бізнес (Business), міжнародний менеджмент (Global Management), прикладна математика (Applied Mathematics), криміналістика (Forensic Science), філософія (Philosophy, Religion and Society), політологія (Political Science), психологія (Psychology). Після проходження підготовчої програми на рівні магістратури студенти зараховуються на програми наступних напрямків: бізнес, міжнародний менеджмент, інженерні науки.
  • Програми підготовки з англійської мови.

Запрошуємо на консультацію щодо вибору програми і вступу в Arizona State University:
+38 097 797 35 79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Unimind, 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Для консультации по этому вопросу - заполните, пожалуйста, форму ниже:

Read 176 times Last modified on Середа, 29 вересня 2021 10:14

Блог. Виші Великобританії